ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Міні-пральня на виробництві – вигода надзвичайна

У ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» втілили в життя хорошу ідею, запропоновану працівниками підприємства, які неодноразово стикалися з проблемою виконання своїх повсякденних обов’язків у завжди належному за зовнішнім виглядом, чистому та сухому спеціальному одязі. В адміністративно-побутовому корпусі виробництва ПХВСС і КС облаштували пункт для прання і сушки спецодягу, який працює цілодобово.

– Ця міні-пральня функціонує в приміщенні на другому поверсі АПК згаданого виробництва лише три місяці, але вже ми переконалися в тому, що її відкриття було правильним рішенням, – зауважує начальник господарського відділу ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Богдан Дакус. – В цьому ж корпусі є переодягальні для працівників, які в будь-який час чи після робочої зміни можуть здати спецодяг на прання, а вже зранку на другий день чи пізніше, коли знову приходять на роботу, отримати його чистим, сухим та приведеним в охайний стан.

Прання і сушіння одягу цілодобово проводиться змінними черговими в АПК виробництва ПХВСС і КС. Послугами міні-пральні користуються як працівники чотирьох цехів цього виробництва, так і інші, які трудяться на території так званого виробничого майданчика хімзаводу. Колективи цехів та фахівці відділу промислової безпеки, охорони праці та екології ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» схвально відгукуються про облаштування пральні на виробництві, адже зовнішній вигляд працівника є важливим фактором у дотриманні вимог інструкцій як з охорони праці, так і особистої гігієни.

– Від власної міні-пральні на нашому виробництві – вигода надзвичайна, – говорить майстер відділення полімеризації і дегазації цеху з виробництва ПХВСС Мирослав Шевчук. – Забруднений спецодяг після роботи здаєш у пральню, а зранку наступного дня приходиш сюди і забираєш його вибраним і висушеним. Сервіс – як удома. Раніше, коли підприємство користувалося послугами сторонньої фірми, яка забезпечувала прання спецодягу, такої оперативності не було. Та й висушити намоклий одяг працівникам ніде було.

Василь ГОЛИНСЬКИЙ.

23.04.2021

Він може все…

Так відгукуються про працю електрозварника цеху з обслуговування виробництва етилену і поліетилену ремонтного управління ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Ярослава ЛОПУШИНСЬКОГО його керівники та колеги по роботі. Вперше про високу майстерність електрозварника почув від заступника начальника цеху Володимира Футерка, коли він разом зі своїми підлеглими монтували в Калуській міській лікарні нову систему подачі медичного кисню від кисневої станції […]

Молоді калуські нафтохіміки відвідали старовинні замки Львівщини

2 жовтня Радою молоді ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» за підтримки Наглядової ради товариства було організовано поїздку на екскурсію в найвідоміші замки Львівщини. У рамках цього заходу Ради молоді, що передбачений її програмою діяльності, як молоді працівники ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», так і частина вже більш досвідчених мали можливість відвідати Олеський замок у селищі Олесько, Підгорецький замок у селі Підгірці, […]