ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Мільйон з міського бюджету – на індивідуальне опалення

Наступного року в Калуші  планують вперше за бюджетні кошти поставити індивідуальне опалення мешканцям міста, які проживають у багатоповерхівках, де встановлено вже понад  60% автономного опалення.

Для цього на останній сесії Калуської міської ради було прийнято Програму встановлення автономного опалення в багатоповерховій забудові Калуша на 2019 рік. Відповідну програму розробило управління житлово-комунального господарства Калуської міської ради. За підсумками одного року влада планує зробити висновки щодо потреби реалізації програми у наступних роках. Комунальники сподіваються, що реалізація програми дасть змогу поліпшити надання комунальних послуг для споживачів міста та допоможе зекономити енергоресурси.

– Пропоную виділити для початку з міського бюджету на ці потреби 1 млн гривень, – зазначив міський голова Ігор Матвійчук. – Потрібно створити робочу групу із відповідних спеціалістів, детально вивчити це питання, напрацювати положення, визначитися із першочерговими будинками, видом опалення (газові конвектори, електричні котли), матеріальною компенсацією калушанам та ін.

– Вважаю, що мешканці тих квартир, де здійснюватиметься перехід на індивідуальне опалення за кошти з міського бюджету, повинні також матеріально долучитися до цього, – акцентувала депутат Руслана Овсієнко. – Несправедливо, що одні люди свого часу «переходили» на індивідуальне опалення за власні гроші, а комусь це буде зроблено просто за кошти з міського бюджету.

У відповідь міський голова зазначив, що можна, наприклад, пропонувати людям за кошти з міської казни бюджетні варіанти газових конвекторів або електроопалення, а якщо вони захочуть газовий котел або більш якісне та дорожче обладнання, то повинні брати дольову участь у встановленні автономного опалення.

Директор «Водотеплосервісу» Ігор Яковина, своєю чергою, розповів про вже існуючий у Калуші досвід з переходу на автономне опалення за міські кошти.

– У 2011 році було прийнято рішення відключити котельню на вул. Долинській, яка на той час приносила 400 тис. гривень збитків, – зазначив І. Яковина. – Тоді у 90 квартирах було встановлено газові конвектори. За кошти з міської казни пропонували бюджетні варіанти. Ті ж калушани, які хотіли дорожче обладнання, брали дольову участь у його купівлі.

На думку директора «ВТС», розпочинати реалізацію цієї програми необхідно із будинків, які обслуговуються від котельні на вул. Писарській, адже вона наразі завдає підприємству чималих збитків.

– Встановлена потужність котельні на вул. Писарській становить 14,8 ГКал/год, а використовується лише 0,99 ГКал/год, – акцентує І. Яковина. – Таким чином, робота цієї котельні надзвичайно збиткова.

До слова, дехто із депутатів пропонував просто повідомити калушан про необхідність переходу на індивідуальне опалення і дати їм на це певний час, а згодом відключити централізоване опалення, проте Закон України «Про теплопостачання» забороняє це робити.

Також була пропозиція Ігоря Хемича «викроїти» із міського бюджету на ці потреби бодай 10 млн гривень, щоб здійснити перехід на автономне опалення відразу в якомога більшій кількості калуських квартир.

У результаті тривалих дискусій було прийнято рішення виділити 1 млн гривень на реалізацію вищезгаданої програми та створити робочу групу, яка до наступної сесії повинна напрацювати відповідні положення (перелік споживачів, яким допоможуть встановити індивідуальне опалення, вид опалення та ін).

Нагадаємо, що раніше Ігор Яковина зазначив, що місто має відмовитися від центрального теплопостачання з Калуської ТЕЦ.

– У жовтні місто отримувало тепло від Калуської ТЕЦ лише тиждень, – акцентував І. Яковина. – Теплоелектроцентраль виставила до оплати 2,1 млн гривень. А КП «Водотеплсоервіс» за цей же період усім споживачам, які одержують тепло від ТЕЦ, нарахував 560 тис. гривень за цю послугу. За шість днів – півтора мільйона збитків.

Тетяна ЯНІЦЬКА.

03.01.2019

Калуш у воді… Проливні дощі, які буквально накрили Прикарпаття та Калущину 20 травня, завдали чималої біди людям.

Такої повені наше місто не бачило з липня 2008 року. Тоді від стихії, яка вирувала три дні здебільшого в західних областях України, теж найбільше постраждала Івано-Франківщина. В 488 населених пунктах області стихія тоді призвела до підтоплень майже 23 тисяч житлових будинків. У річках Дністер та Прут, які протікають поблизу деяких населених пунктів, рівень води піднявся […]

Вибори на Калуському окрузі пройшли фактично без порушень

Голова Калуської окружної виборчої комісії територіального виборчого округу №85, до якого входять місто Калуш, Калуський, Рогатинський райони та частина Галицького району, Ігор Очкур у розмові з журналістом «НК» повідомив, що вибори на нашому окрузі пройшли без скарг, скандалів та грубих порушень. – Ці вибори були особливі тим, що людям довелося обирати Президента серед рекордної кількості […]