ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Масштабну пожежу в Калуші ліквідовувало вісім машин

Вдосвіта 15 листопада у Калуші в одній із квартир будинку на вулиці Грушевського, 70, виникла пожежа. Спочатку вогонь охопив лише п’ять квадратних метрів помешкання, але згодом палав уже весь третій поверх. Пізніше роботу пожежників ускладнило те, що обвалилося дерев’яне перекриття між третім поверхом і мансардою та почали лунати вибухи. Вони за попередньою інформацію, могли бути спричинені тим, що у квартирі зберігалися будівельні матеріали, в тому числі і каністри з фарбами.

В управлінні надзвичайних ситуацій Калуської міської ради журналісту «НК» повідомили, що інформація про пожежу надійшла о 4.58 від власника квартири. Рятувальники були на місці уже о 5.04, але до гасіння пожежі приступили не відразу. Спершу будинок відімкнули від електропостачання, пізніше перекрили газ, і лише після цього за роботу взялися пожежники.

– До гасіння пожежі було залучено вісім автомобілів пожежників: п’ять – з калуської частини, а також по одній – з Рожнятова, Войнилова та від ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», – зазначають в управлінні надзвичайних ситуацій міськради. – Люди під час пожежі не постраждали. Щодо причин виникнення загорання, то вони наразі невідомі. З’ясовувати їх будуть фахівці дослідницько-випробувальної лабораторії обласного управління ДСНС спільно з поліцією.

Нагадаємо, що у Калуші цього року це вже друга масштабна пожежа (у березні вогонь знищив склад меблів ТзОВ «Миро-Марк»), відтак вона не залишилася поза увагою калушан. Багато людей, зокрема, акцентували увагу на тому, чи законна надбудова з мансардою, враховуючи те, що будинку сто років. Також у соціальних мережах калушани розповідали, що в день пожежі у помешканні сусідів погорільців відбувався похорон, а за життя покійник тривалий час боровся, щоб не допустити добудову.

Зважаючи на все вищезазначене, журналіст «НК» поцікавилася у першого заступника міського голови Галини Романки, чи є у власників квартири необхідні дозвільні документи на добудову, та чи можуть потерпілі розраховувати на матеріальну допомогу з міського бюджету.

– Наразі відповідні служби працюють над вивченням документації щодо законності надбудови, – зазначає Г. Романко. – Це питання не одного дня, адже потрібно «підіймати» архіви та ін.

Щодо відшкодування збитків, то в нас вже є перелік громадян, які проживали в цьому будинку. Фахівці вивчають питання, підраховують збитки і після цього подадуть міському голові свої пропозиції. У міському бюджеті є закладені кошти на випадок таких ситуацій.

До слова, місяць тому, 15 жовтня, у цьому ж будинку вже була пожежа. Тоді вогонь спалахнув у коридорі житлової квартири на першому поверсі через коротке замикання пристрою для зарядки автомобільних акумуляторів.

Тетяна КУРТАШ.

22.11.2017

Калуш у воді… Проливні дощі, які буквально накрили Прикарпаття та Калущину 20 травня, завдали чималої біди людям.

Такої повені наше місто не бачило з липня 2008 року. Тоді від стихії, яка вирувала три дні здебільшого в західних областях України, теж найбільше постраждала Івано-Франківщина. В 488 населених пунктах області стихія тоді призвела до підтоплень майже 23 тисяч житлових будинків. У річках Дністер та Прут, які протікають поблизу деяких населених пунктів, рівень води піднявся […]

Вибори на Калуському окрузі пройшли фактично без порушень

Голова Калуської окружної виборчої комісії територіального виборчого округу №85, до якого входять місто Калуш, Калуський, Рогатинський райони та частина Галицького району, Ігор Очкур у розмові з журналістом «НК» повідомив, що вибори на нашому окрузі пройшли без скарг, скандалів та грубих порушень. – Ці вибори були особливі тим, що людям довелося обирати Президента серед рекордної кількості […]