ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Марія Савка: «Осторонь подій, пов’язаних з війною, не залишився жоден працівник «КАРПАТНАФТОХІМу»

Як уже повідомлялося на офіційному сайті товариства «КАРПАТНАФТОХІМ», 24 лютого у зв’язку із запровадженням на всій території України воєнного стану були зупинені основні виробничі потужності підприємства.
У повідомленні йдеться, що це було зроблено (дослівно) «з метою уникнення можливих негативних наслідків, враховуючи той факт, що ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» є об’єктом критичної інфраструктури».
Більш детально про те, які виробництва було зупинено, які підрозділи підприємства нині працюють, а також про вжитті заходи з метою уникнення ймовірних небезпек, редакція «НК» попросила розповісти заступника генерального директора ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Марію Савку.
– Цехи наших основних виробництв етилену і поліетилену та поліхлорвінілової смоли і каустичної соди були зупинені в день виходу указу Президента про введення в Україні воєнного стану, – розповідає Марія Володимирівна. – Але водночас, зважаючи на те, що в складі підприємства є підрозділи, які забезпечують не лише надійну консервацію та зберігання обладнання, а й є життєво необхідними для міста та їх робота не припинялася. Це, зокрема, цех нейтралізації і очистки промислових стічних вод, де очищаються не лише промислові стоки з наших виробництв, а з багатьох інших промислових підприємств міста, а також побутові, що надходять із його житлових масивів.
Також підприємство продовжуватиме виробляти медичний кисень, який безкоштовно надаватиме медичним закладам Калуша, Прикарпаття та сусідніх областей.
– Чи є на підприємстві укриття чи інші місця, де б працівники могли вберегтися у разі повітряної тривоги та інших небезпек воєнного часу?
– Такі укриття на підприємстві функціонують. Про їх місцезнаходження працюючим відомо. Укриття обладнанні необхідним для безпечного перебування працівників, зокрема налагоджена системи вентиляції, освітлення, є запас води і продуктів.
Хочу з цього приводу також повідомити, що 1 березня на оперативній нараді генеральний директор нашого товариства Іван Підсадюк звернув увагу керівників виробництв, управлінь та служб на дотримання всіх передбачених нормативними документами заходів зі збереження здоров’я і життя працівників та технологічного обладнання.
– Як колектив «КАРПАТНАФТОХІМу» долучається до захисту нашої держави та підтримки її армії?
– У перший день війни чимало наших працівників вже перебувала під військкоматом. Частина із них була відразу мобілізована, а ще одні, не очікуючи повісток, добровільно виявили бажання захищати Україну. Також наші нафтохіміки є нині в складі підрозділу Калуської територіальної оборони. Як кількість тих, що вже воюють з ворогом, так і бажаючих записатися в ряди територіальної оборони кожного дня зростає.
Зрештою, не залишаються осторонь подій, пов’язаних з війною, й інші працівники «КАРПАТНАФТОХІМу». Вони нині активно переказують кошти на Українську армію як індивідуально, так і через економічну службу підприємства. Беруть наші працівники участь у допомозі нашим Збройним силам продуктами харчування та іншими необхідними на війні речами. Заклики про потребу в тій чи іншій продукції постійно поширюються в колективі, і люди реагують.
Допомагає фінансово і матерілами нашій доблесній армії, нашим героям і адміністрація підприємства. І це стосується не лише підрозділу Калуської територіальної оборони.
На завершення нашої розмови хотілося б додати, що наша держава нині переживає одну із найтрагічніших сторінок у своїй історії. Але водночас цей віроломний напад Росії нас усіх об’єднав. І об’єднав настільки, що ми хочемо нині лише перемоги, щоб наші діти та внуки жили у вільній державі Європи під назвою Україна.
Записав Анатолій ГАЙОВИЙ.

03.03.2022

До уваги споживачів!

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повідомляє про намір змінити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.

Ярема Рудик: «Ми сьогодні робимо все можливе, аби зберегти кістяк колективу»

І хоча нині товариство КАРПАТНАФТОХІМ через запровадження в державі воєнного стану припинило свою виробничу діяльність і його основні установки знаходиться в стані вимушеного простою, воно й надалі залишається визначальним як для міста Калуша, так і економіки Прикарпаття та України загалом. Про те, в чому полягає така значимість підприємства ми ведемо розмову із заступником генерального директора […]