ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Майстри «КАРПАТНАФТОХІМу» продовжують підвищувати свою кваліфікацію

Минулого року в ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» було запроваджено курси підвищення кваліфікації для старших майстрів і майстрів. Цьогоріч від нововведення керівництво підприємства вирішило також не відмовлятися і 7 листопада тут розпочалося навчання для чергової групи працівників.

– Ці навчання відбуваються з відривом від виробництва в навчальному класі відділу роботи з персоналом, – розповідає провідний фахівець – керівник групи відділу роботи з персоналом ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Ірина Білецька. – Тематичний план і програма курсів підвищення кваліфікації складається з 24 годин теоретичних занять. Під час навчань працівники отримують найновішу інформацію з основ трудового законодавства, управління персоналом, навчання кадрів та охорони праці на виробництві, знайомляться з структурою підприємства і перспективами його розвитку. Також майстрам розповідають про планування, організацію виробничих процесів у різних структурних підрозділах, ремонт та обслуговування технологічного устаткування, мінімінізацію ризиків порушення технологічного режиму та ін.

Завершилось навчання екскурсією в Народний музей історії та трудової слави підприємства, а також складанням заліку з прослуханого курсу цільового призначення.

До проведення навчання у ролі викладачів були задіяні заступник генерального директора з управління персоналом і адміністративних питань Ігор Мацьків, заступники начальників виробництв, цехів, керівники відділів, служб, провідні фахівці, економісти, інженери та інші висококваліфіковані спеціалісти підприємства.

– Упродовж трьох днів отримали нові знання та закріпили набутий досвід тридцять чотири майстри та старші майстри підприємства, – продовжує І. Білецька. – Загалом така ініціатива, як на мене, є дуже дієвою, адже дозволяє не лише підвищити кваліфікацію інженерно-технічних працівників, а й водночас визначитися з резервом керівників на вакансії вищого рівня.

Тетяна ЯНІЦЬКА.

13.11.2019

Учні змагаються за призи профкому «КАРПАТНАФТОХІМ»

До Дня св. Миколая у ФСК «Нафтохімік» організували проведення традиційних двох дитячих турнірів на призи об’єднаної організації профспілки «КАРПАТНАФТОХІМ» і сервісних служб – з волейболу та настільного тенісу серед учнів закладів загальної середньої освіти Калуської міської ради. Цьогоріч у волейбольному турнірі, який стартував 26 листопада, беруть участь команди Калуської гімназії ім. Дмитра Бахматюка, двох ліцеїв […]

Cпеціаліст «КАРПАТНАФТОХІМу» пройшла курси екологічного менеджменту

11-17 листопада у Києві в німецько-українській промислово-торговельній палаті в рамках програми ExpeTS Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини пройшов курс «Стратегічний екологічний менеджмент». Безпосередню участь у цьому заході взяла і заступник начальника відділу промислової безпеки, охорони праці та екології ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Юлія Бумбу. Як зазначили на відкритті заходу його організатори, на міжнародному рівні вимоги […]