ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

«Любов до скону» вразила глядачів

З нагоди свята 8 Березня 5 та 6 березня у ПК «Юність» для працівниць «КАРПАТНАФТОХІМу» у ПК «Юність» демонстрували виставу з елементами чорного гумору «Любов до скону» Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. Т. Г. Шевченка.

Комедія за п’єсою італійського драматурга Альдо Ніколаї «Не П’ята, а Дев’ята…» представляє любовний трикутник – Бруно, Маріо і приголомшливої Єви, яка, якщо кохає, то віддається чоловікові повністю, заповнюючи життя коханого увагою і турботою, з ранку… до ранку. Єва здатна перевернути світ будь-якого чоловіка з ніг на голову, а від своїх коханих вона вимагає єдиного – повного розчинення в ній і її бажаннях.

У виставі – мінімум декорацій, зате максимум відвертих емоцій. Запитання, хто зрештою лишиться у парі: вона і коханець, вона і чоловік, чи, може, взагалі він і він, тримають глядачів в інтризі до останніх хвилин.

Калушани оцінили і постановку, і гру акторів, а тому по завершенню вистави у залі не вщухали вигуки «браво». Зал стоячи вітав акторів, а виконавці головних ролей, звісно ж, не залишилися без квітів.

– Двогодинна вистава особисто для мене пройшла на одному подиху, – ділиться враженнями працівниця цеху НіОПСВ ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Ярина Моравська. – Дотепні жарти розбавляють напружену атмосферу любовних «розборок». Крім того, мені дуже сподобалися невеличкі комічні сценки, які виконувалися між актами основного дійства. Все це виглядало дуже гармонійно. До речі, перегляд цієї комедії дозволяє не лише весело відпочити, а й задуматися про стосунки.

– На мою думку, ця легка на перший погляд комедія має досить глибокий зміст, – вважає працівниця відділу матеріально-технічного постачання та комплектації устаткування «КАРПАТНАФТОХІМу» Наталія Жидкова. – У цій виставі висвітлюється тема стосунків між чоловіком та жінкою, відмінності у їхніх поглядах на життя та доноситься до глядачів думка, що в будь-якої людини має бути свобода та простір для самовираження. Загалом постановка «не відпускає» глядача ні на хвилину, а змушує стежити за інтригуючими та неочікуваними поворотами. Сподобалися мені також і музичні композиції, які звучали під час вистави.

Тетяна ЯНІЦЬКА.

19.03.2018

Гімназія, університет та підприємство підписали угоду про співпрацю

   23 травня 2019 року директор Калуської гімназії ім. Дмитра Бахматюка Оксана Табачук , генеральний директор ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Іван Підсадюк та ректор Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника Ігор Цепенда підписали в Івано-Франківську  тристоронню угоду про співпрацю.    Відтак заклад для навчання обдарованих дітей, найбільше промислове підприємство Калуша та Прикарпаття та визначальний для регіону вищий навчальний […]

В інженерів та майстрів рівень знань з охорони праці перевірили. На черзі – новоприйняті працівники.

   В одному з попередніх номерів «НК» інформувалося про зміни в підході до навчання працівників «КАРПАТНАФТОХІМу». Так, зокрема, йшлося про те, що на підприємстві власними силами проводять навчання з охорони праці.    – Згідно з відповідним наказом генерального директора підприємства, – розповіла редакції «НК» провідний фахівець-керівник групи відділу роботи з персоналом Ірина Білецька, та керуючись […]