ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

КП «Водотеплосервіс» заборгував колективу калуських нафтохіміків 50 млн грн.

Таку інформацію представник «КАРПАТНАФТОХІМУ» Ярема Рудик озвучив на сесії міської ради

30 січня в ПК «Мінерал» відбулася сесія Калуської міської ради, на початку якої виступив заступник генерального директора товариства «КАРПАТНАФТОХІМ» Ярема Рудик.

Заступник гендиректора «КАРПАТНАФТОХІМу» звернув увагу присутніх на господарські стосунки підприємства з КП «Водотеплосервіс».

– Станом на сьогодні борг комунального підприємства перед ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМОМ» становить майже 50 млн грн. У 2019 році підприємство надало послуг з очищення стокiв на 14,5 млн грн, тоді як рівень оплати послуг склав усього два відсотки, – інформував Ярема Рудик.

Вважаємо, що надалі так продовжуватися не може, а тому 30 грудня 2019 року ми офiцiйно попередили керівництво комунального підприємства, мiського голову, обласну адміністрацію та обласну раду, обласне вiддiлення Антимонопольного комiтету України, прокуратуру та інші органи  про обмеження з 1 травня 2020 року прийому стiчних вод вiд КП «Водотеплосервіс». А ще підприємство подало позов в суд щодо примусового стягнення з комунального пiдприємства основного боргу за період з сiчня 2018 року по вересень 2019 року за надані послуги з очищення стiчних вод.

Тож, користуючись нагодою, прошу мiського голову, керiвникiв КП «Водотеплосервіс» та децутатський корпус міськради терміново розглянути питания фiнансово-господарської дiяльностi комунального підприємства з визначенням шляхів погашення існуючого боргу.

Поінформував представник «КАРПАТНАФТОХІМУ» депутатів міської ради та всіх присутніх про результати роботи підприємства в 2019 році і за період з часу відновлення його роботи, відзначивши, що сьогодні на ринку нафтохімічної продукції існує велика конкуренція.

– І в такій ситуації ми бачимо перспективи в зміні асортименту продукції, виробляючи більш конкурентну на ринку, реконструкції діючих виробництв та будівництві нових з поглибленою переробкою сировинних продуктів, – наголосив він. – Якщо ж цього не робити, то наші виробництва перспективи не мають, а це вiдповiдно негативно позначиться і на соцiально-економiчному становищi мiста та областi.

Тож у планах підприємства є реалізація проєктів з будiвництва нових та реконструкцiї дiючих виробництв. І в цьому ми надiємося на пiдтримку від депутатiв, адже успішна робота найбільшого підприємства Калуша необхідна і нафтохімікам, і калушанам.

Наш кор.

03.02.2020

Володимир Шевчук: «Розмови про те, що очисні споруди не можуть обійтися без побутових стоків з міста, є безпідставними»

Після оприлюдненої заступником генерального директора ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Яремою Рудиком на одній з останніх сесій міської ради інформації про те, що КП «Водотеплосервіс» заборгувало колективу підприємства 50 млн грн, у соціальних мережах та в офіційних засобах масової інформації ця новина стала темою для обговорення. Більшість калушан у своїх коментарях схиляються до думки, що за все треба […]

Роман Крохта: «У «КАРПАТНАФТОХІМі» всі процеси, що залежать від логістики, пришвидшилися і стали контрольованими»

Завдання із завантаження контейнерного поїзда ПВХ-С за одну добу вже калуських нафтохіміків не лякають З відновленням у 2017 році в ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» виробництва продукції і створенням при службі заступника генерального директора з комерційних питань нових відділів значно покращилася на підприємстві логістика постачання сировини, транспортування й реалізації продукції споживачам з контролем за рухом всіх вантажних перевезень […]