Корпорація OSTCHEM хоче співпрацювати з «КАРПАТНАФТОХІМом»
Корпорація OSTCHEM хоче співпрацювати з «КАРПАТНАФТОХІМом»
Згідно з домовленістю із керівництвом ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», 10 листопада з ознайомлювальним візитом на підприємстві побувала делегація Хімічного виробництва підприємств мінеральних добрив азотної групи OSTCHEM, очолювана його директором Сергієм Павлючуком.
Після проведеного інструктажу з техніки безпеки для представників делегації, у складі якої, крім керівників з центрального офісу корпорації OSTCHEM, були керівники та спеціалісти її трьох дочірніх підприємств – ПрАТ «АЗОТ» з Черкас, «Рівнеазот» і «Сєверодонецьке об’єднання АЗОТ», гості у супроводі заступника генерального директора з виробництва ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Олександра Болецького відвідали виробництво етилену і поліетилену. Тут його начальник Іван Федорів детально ознайомив з технологічними процесами виробництва продукції, із структурою сировини, що переробляється на етиленовій і поліетиленовій установках та сучасними системами управління технологічним процесом і протиаварійного автоматизованого захисту.
З усіх продуктів, випуск яких сьогодні забезпечує колектив етиленової установки, представників підприємств азотних добрив найбільше зацікавив бензол. Власне, бензол такої високої чистоти, як зізналися представники підприємств групи OSTCHEM, їм потрібен для відновлення роботи виробництва адипінової кислоти. Відповідно ця речовина була сировиною для виробництва поліамідного волокна.
Делегація корпорації OSTCHEM також побувала в цехах з виробництва ПХВСС і ХіКС мембранним методом. Зокрема, в останньому гості більш детально ознайомилися з роботою відділення електролізу, сушки та компримування хлору та виявили бажання окремо побачити склад солі.
Після відвідин виробництв підприємства представники групи OSTCHEM на зустрічі з генеральним директором ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Іваном Підсадюком висловили свою зацікавленість у налагодженні тісної та взаємовигідної торговельної співпраці з найбільшим нафтохімічним комплексом Прикарпаття. Крім того, вони б хотіли впровадити на своїх підприємствах більш сучасні системи управління технологічним процесом і протиаварійного автоматизованого захисту, перейнявши досвід роботи калуських нафтохіміків.
Війна не залишила байдужим жодного українця. Вони долучаються до боротьби з ворогом як безпосередньо у зонах бойових дій, так і на окупованих та неокупованих територіях. Не стоять осторонь від агресивних дій російської армії й колективи промислових підприємств. Серед яких і товариство «КАРПАТНАФТОХІМ». Про те, що робить підприємство та його працівники задля перемоги над ворогом. нам […]
Все обладнання та комунікації технологічних цехів звільнено від продуктів, заповнено інертним газом (азотом) та виведено на режим консервації. Обладнання знаходиться у належному технічному стані. Системи протипожежного, протиаварійного захисту, раннього виявлення та оповіщення, енергозабезпечення перебувають у справному і робочому стані. В структурних підрозділах підприємства розроблено регламенти, які передбачають порядок обслуговування технологічних установок у режимі їх консервації. […]