ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Коронавірус убиває економіку України та країн Європи.

Калуське підприємство «КАРПАТНАФТОХІМ» тримається…

Цього року в усіх державах так званої Великої двадцятки, окрім Китаю, впаде господарська активність, – вважають експерти. В Україні також…

На початку карантину, пов’язаного з пандемією коронавірусу, було багато прогнозів щодо того, як зреагує економіка України на COVID-19 – від апокаліптичних до доволі стриманих. Тоді, як розуміємо нині, ми навіть не мали уявлення, як може розвиватися ситуація. Навіть Світовий банк прогнозував для України лише 3,5 відсотка падіння валового внутрішнього продукту.

Згодом, уже після першого етапу карантину, український прем’єр Денис Шмигаль твердив, що «наш базовий прогноз залишається незмінним – зменшення ВВП на 4,8 відсотка у 2020 році». І це попри погіршення очікувань від Національного банку, в якому вважали, що падіння сягатиме й 6 відсотків за рік. Причому й донор української економіки – Міжнародний валютний фонд – мав ще більш песимістичні оцінки: падіння ВВП України до 8,2 відсотка за перший «коронавірусний» рік.

25 серпня на засіданні виконавчого комітету Калуської міської ради був розглянутий звіт про виконання бюджету Калуської громади за перше півріччя 2020 року, який оприлюднила начальник фінансового управління Леся Поташник.

Вона, зокрема, повідомила, що за цей період доходи загального фонду склали понад 293 млн гривень, з яких у Калуській ОТГ зібрали 206 млн гривень або 91,1 відсотка до плану. Ще нижчими були надходження (87,7%) податку з доходів фізичних осіб, який є визначальним для наповнення міського бюджету, адже недовиконання цього показника спричинило зменшення надходжень у бюджет на 14 млн гривень.

Зважаючи на те, що основним платником податку з фізичних осіб у Калуші є найбільше підприємство міста – ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», ми попросили заступника генерального директора Ярему Рудика прокоментувати ситуацію.

– Найперше хочу спростувати недостовірну інформацію, – розповідає Ярема Богданович, –  яка прозвучала на останньому засіданні міськвиконкому, про те, що від «КАРПАТНАФТОХІМу» стало менше надходити коштів зі сплати податку з доходів фізичних осіб. – Бо насправді наше підприємство за перше півріччя поточного року сплатило його на 25 відсотків більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Коли ж вдатися до конкретних цифр, то в 2019 році сума грошових надходжень податку з доходів фізичних осіб у бюджет міста становила 74,8 млн гривень, а за пів року 2020-го ми вже сплатили 55,5 млн гривень.

Хочу також сказати, що коронавірусна інфекція все-таки позначилася на діяльності товариства «КАРПАТНАФТОХІМ», бо довелося вживати додаткові заходи для виконання карантинних обмежень, закупляти, зокрема, в необхідній кількості маски, дезінфікуючі засоби й інше. Але водночас карантин не позначився на роботі основних виробництв підприємства, хоча в трудових колективах були випадки захворюваності, але загалом, повторюю, усі підрозділи працювали.

За підсумками шести місяців цього року було вироблено промислової продукції приблизно на п’ять відсотків більше, ніж за такий же період 2019 року. Тож позитивна тенденція з  нарощення випуску продукції після відновлення роботи підприємства у червні 2017 року продовжується. Сприяє цьому й те, що попит на продукцію «КАРПАТНАФТОХІМу», зокрема поліхлорвінілову смолу, поліетилен, каустичну соду й деякі інші види, не знижується як в Україні, так і за її межами.

Тому, користуючись нагодою, хотів би звернути увагу на те, що товариство «КАРПАТНАФТОХІМ» є сьогодні в числі тих небагатьох великих промислових підприємств України, де виробничий процес не зупинився, де продовжують працювати всі підрозділи і де планують нові проєкти з  його розвитку.

Підготував Анатолій ГЕТЬМАНЧУК.

04.09.2020

До уваги споживачів!

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повідомляє про намір змінити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.

Ярема Рудик: «Ми сьогодні робимо все можливе, аби зберегти кістяк колективу»

І хоча нині товариство КАРПАТНАФТОХІМ через запровадження в державі воєнного стану припинило свою виробничу діяльність і його основні установки знаходиться в стані вимушеного простою, воно й надалі залишається визначальним як для міста Калуша, так і економіки Прикарпаття та України загалом. Про те, в чому полягає така значимість підприємства ми ведемо розмову із заступником генерального директора […]