ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Команда «Нафтохімік» вийшла в першу лігу чемпіонату України

Нещодавно в Івано-Франківську та Львові пройшов другий (заключний) тур першого та другого фіналу Західної регіональної ліги клубного чемпіонату України з настільного тенісу сезону 2019-2020 рр.

В Івано-Франківську змагалися 10 найсильніших команд цієї ліги не лише за медалі, а й за одну путівку до першої ліги клубного чемпіонату України. Приємно відзначити, що її в запеклій боротьбі виборола команда «Нафтохімік» (Калуш), яку організував тренер з настільного тенісу ФСК «Нафтохімік», кандидат у майстри спорту Іван Тимчишин.

– Калуська команда з настільного тенісу вийшла в першу лігу клубного чемпіонату України вперше в своїй історії, – говорить І. Тимчишин. – Відрадно й те, що в Івано-Франківську ми перемогли всіх суперників, набравши максимально можливу кількість очок. Особливо дуже напруженим виявилося протистояння «Нафтохіміка» з командою «Торгово-промислова палата» з міста Луцька, в якому й вирішилася доля першого місця. Наша команда перемогла з рахунком 3:2 і вже після Нового 2020 року виступатиме в першій лізі клубного чемпіонату України, учасниками якої є всього дванадцять клубів з різних регіонів країни. А третім призером ЗРЛ стала команда «ОДЮСШ» міста Івано-Франківська.

Сам Іван Тимчишин як представник і тренер команди «Нафтохімік» провів у другому турі першого фіналу ЗРЛ не багато ігор. Найбільше зусиль до її загальної перемоги та виходу в першу лігу доклади майстри спорту України Василь Кушнір, Василь Верб’яний з Івано-Франківська, Андрій Гордій і Назар Ковальчук з Косова та першорозрядник Назар Данилюк з Тисмениці.

Василь ТКАЧУК.

На знімку (зліва направо): тенісисти команди «Нафтохімік» Іван Тимчишин, Андрій Гордій, Василь Кушнір і Василь Верб’яний.

13.12.2019

ВК «Нафтохімік» вийшов у фінал чемпіонату області

Минулих вихідних відбулися матчі четвертого (заключного) туру чемпіонату Івано-Франківської області серед чоловічих команд першої ліги. За їхніми результатами визначилися чотири фіналісти, які продовжать боротьбу за нагороди чемпіонату. Калуська команда «Нафтохімік» свої два останні поєдинки попереднього етапу турніру провела в суботу, 29 лютого, в спорткомплексі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Тут підопічні Любомира Фединяка […]

Двоє кращих спортсменів-нафтохіміків отримали нагороди

Координаційна рада з питань фізичної культури та спорту міськвиконкому, яка визначила кращих спортсменів і тренерів Калуша за підсумками роботи в 2019 році, запросила всіх номінантів 30 січня на сесію міської ради, де їм були вручені заслужені нагороди. Отримали їх і двоє працівників ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Квіти, грамоти, оригінальні іменні статуетки та грошові премії були вручені провідному […]