ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Команда «КАРПАТНАФТОХІМу» представлятиме підприємство на всеукраїнській спартакіаді

30 серпня збірна команда ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» у складі 26 спортсменів та з її представником – головою ФСК «Нафтохімік» Богданом Войтовичем на комфортабельному автобусі вирушила з Калуша в курортне село Коблеве Миколаївської області для участі у всеукраїнській спартакіаді серед працівників підприємств хімічної та нафтохімічної галузей промисловості України. Тут на спортивних майданчиках та у залах бази відпочинку «Парадіз» калуські нафтохіміки намагатимуться довести, що не випадково раніше ставали переможцями і призерами подібних фінальних міжрегіональних і всеукраїнських галузевих змагань, що проводилися під егідою ФСТ «Україна».

– На жаль, з 2013 року, коли наша команда стала переможцем обласної та міжрегіональної всеукраїнської спартакіади серед спортивних клубів і колективів фізкультури підприємств і організацій промислової сфери і транспорту, а в 2012 році виборола срібні нагороди на всеукраїнській у Білій Церкві, ФСТ «Україна» через фінансові проблеми кілька років поспіль не організовувало на рівні країни якихось популярних робітничих змагань, – говорить Богдан Володимирович. – Тільки цьогоріч була відновлена спартакіада серед працівників підприємств галузі, до якої належить ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Тож ми отримали від її організаторів відповідного листа із запрошенням на участь у фінальних змаганнях всеукраїнської спартакіади на Миколаївщині. А керівництво підприємства профінансувало придбання фірмової спортивної форми для працівників і необхідні витрати на поїздку збірної команди «КАРПАТНАФТОХІМу» в Коблеве та її перебування там у змагальний період.

Богдан Войтович також повідомив, що програмою спартакіади передбачено проведення з 31 серпня по 3 вересня змагань з шести видів спорту: волейболу, футзалу, шахів, шашок, настільного тенісу і гирьового спорту. Для участі у змаганнях з волейболу і футзалу заявлено по вісім спортсменів. У турнірах з шахів, шашок і настільного тенісу представлятимуть команду «КАРПАТНАФТОХІМу» по два гравці, а в гирьовому спорті виступатимуть у різних вагових категоріях три спортсмени підприємства.

У складі збірної команди калуських нафтохіміків, яка виступатиме на всеукраїнській спартакіаді, є чемпіон світу з пауерліфтингу майстер зміни відділення цеху розливу вуглеводнів Сергій Оленчук, тренер відділення настільного тенісу ФСК «Нафтохімік» об’єднаної організації профспілки «КАРПАТНАФТОХІМ» і сервісних служб Іван Тимчишин, граючий тренер волейбольної команди «Нафтохімік» Любомир Фединяк, молоді спеціалісти і працівники підприємства, які займаються спортом на аматорському рівні, – провідний фахівець відділу з ремонту будівель, споруд і промислових об’єктів Ігор Микитин, апаратник цеху піролізу, компримування і поділу пірогазу Василь Левицький, слюсар з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики (зайнятий ремонтом устаткування цеху з виробництва поліхлорвінілової смоли суспензійної) Богдан Панчишак та інші.

Василь ТКАЧУК.

03.09.2021

Cпеціалісти-нафтохіміки взяли участь в Українському полімерному форумі

Група працівників ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», яку очолював заступник генерального директора з виробництва Олександр Болецький, побувала в службовому відрядженні в столиці України. Тут у готелі Фавор Парк 8 і 9 вересня вони брали участь у ІІІ щорічній конференції Українського полімерного форуму УПФ 2021. Цей представницький захід організувала й провела для виробників полімерної продукції, переробників полімерів, постачальників добавок […]

Організатори благодійної акції та «КАРПАТНАФТОХІМ» слова дотримали.

Кардіологічне обладнання доставлено в Калуську ЦРЛ Як уже повідомлялося в місцевих ЗМІ, в кінці серпня відбувся благодійний вечір, на якому було зібрано понад 300 тисяч гривень для придбання кардіологічного обладнання для КНП «Центральна районна лікарня» Калуської міської ради». Ще 200 тис. гривень благодійно виділило товариство «КАРПАТНАФТОХІМ». Нагадаємо також, що ініціаторами проведення заходу були народний депутат […]