ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Колія перегону Рожнятів – Кропивник повністю укладена новими залізобетонними рейкошпальними решітками

На важливому для ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» перегоні Рожнятів – Кропивник, по якому тепловози залізничного цеху цілодобово здійснюють перевезення вантажів, цього тижня завершили капітальний ремонт останніх ділянок колії, де ще експлуатувалися рейкові решітки на дерев’яних шпалах.

Роботи із їх заміни на сучасні залізобетонні решітки, які є більш стійкими до негативних впливів факторів навколишнього середовища, витримування великих навантажень та безпечними для руху поїздів, виконали спеціалісти Дублянської колійної машинної станції регіональної філії «Центр з будівництва та ремонту колії» АТ «Українська залізниця».

– За три перші дні цього тижня підрядники із використанням важкої автоматизованої техніки, що рухається по колії, та допоміжної малої механізації на перегоні зробили все, що зобов’язувалися в договорі з товариством «КАРПАТНАФТОХІМ», – констатував начальник залізничного цеху підприємства Микола Хома. – Будівельно-ремонтна бригада Дублянської КМС зняла зі шляху стару рейкошпальну решітку, очистила забруднений баласт на звільнених ділянках, уклала нову рейкову решітку на залізобетонних шпалах, а спеціальними рухомими машинами виконала комплекс робіт з виправлення, підбивки та оздоблення залізничної колії. В результаті на перегоні було замінено на трьох ділянках майже півтора кілометра старої дерев’яної рейкошпальної решітки з виконанням примикання нашої колії на нових рейках із залізобетонними шпалами до рейок на стрілочному переводі станції Рожнятів. Отож тепер, виконавши ці роботи, колія перегону Рожнятів – Кропивник повністю укладена залізобетонними рейкошпальними решітками.

Ефект від завершеної реконструкції колії матимемо чималий. Передусім рух поїздів по всьому перегоні з рейковими решітками на залізобетонних шпалах буде більш безпечним, що є найголовнішим при перевезенні вибухонебезпечних вантажів. По-друге, збільшиться його пропускна здатність, адже по всій довжині колії від станції Кропивник до станції Рожнятів локомотиви залізничного цеху ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» зможуть рухатися з мінімальною швидкістю до 40 км/год. Досі рух по перегоні обмежувався 5-10 км/год. і тільки на окремих ділянках машиністам тепловозів дозволялося розвинути швидкість до 25 км/год.

Хочу також відзначити те, що під час виконання робіт із заміни рейкошпальних решіток на колії перегону Рожнятів-Кропивник перевезення вантажів по ньому не проводилося тільки в світлу пору доби. А вночі вони відновлювалися та проводилися в обмеженому режимі зі швидкістю руху тепловозів 5 км/год.

Своєю чергою начальник виробничого структурного підрозділу Дублянської колійної машинної станції Тарас Чернега повідомив, що до виконання капітального ремонту трьох ділянок залізничної колії ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» вони завчасно підготувалися. Група колійників-ремонтників у кількості 52 чоловік, вся необхідна техніка і частина виготовлених на станції ланок залізобетонних рейкошпальних решіток завдовжки по 25 м і 12,5 м уже з самого ранку в понеділок, 21 жовтня, були на станції Рожнятів.

– Перевезти на платформах всі ланки рейкових решіток на залізобетонних шпалах одним потягом було неможливо, бо їхня загальна вага становила 2800 тонн, – уточнює Тарас Васильович. – Тому ми сюди притягнули 1500 тонн. Решту ланок решіток тимчасово залишили на станції в Стрию. Коли ми за перший день ці вже уклали на 625-метрову криволінійну ділянку колії залізничного перегону «КАРПАТНАФТОХІМу», яка примикає до станції Рожнятів, а ті, що залишаться перевезли на станцію Кропивник, то вночі притягнули зі Стрия на місце виконання робіт, все що там залишили.

На колії в Кропивнику ми провели заміну дерев’яних рейкошпальних решіток на нові залізобетонні на ділянках загальною довжиною 875 м.

Тарас Чернега також пригадав, що в грудні минулого року на перегоні Рожнятів – Кропивник працівниками Дублянської колійної машинної станції під його керівництвом теж проводився капітальний ремонт колії із заміною старих рейкошпальних решіток на нові. Тоді було укладено 3 км рейкових решіток на залізобетонних шпалах.

На його думку, проведена на всій колії перегону Рожнятів – Кропивник заміна дерев’яних рейкошпальних решіток на залізобетонні не тільки поліпшить надійність цього залізничного шляху, а й дозволить збільшити швидкість руху потягів до 60 км/год.

Василь ТКАЧУК.

24.10.2019

Підприємство допомагає Українській армії та бійцям територіальної оборони

Війна не залишила байдужим жодного українця. Вони долучаються до боротьби з ворогом як безпосередньо у зонах бойових дій, так і на окупованих та неокупованих територіях. Не стоять осторонь від агресивних дій російської армії й колективи промислових підприємств. Серед яких і товариство «КАРПАТНАФТОХІМ». Про те, що робить підприємство та його працівники задля перемоги над ворогом. нам […]

У зв’язку із введенням в Україні воєнного стану з 24 лютого технологічні цехи ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» були планово зупинені

Все обладнання  та комунікації технологічних цехів звільнено від  продуктів, заповнено інертним газом (азотом) та виведено на режим консервації. Обладнання  знаходиться у належному технічному стані.  Системи протипожежного, протиаварійного захисту, раннього виявлення та оповіщення, енергозабезпечення перебувають у справному і робочому  стані.  В структурних підрозділах підприємства  розроблено регламенти,    які передбачають порядок обслуговування технологічних установок у режимі їх консервації. […]