ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Кількість студентів, які хочуть пройти практику в цехах «КАРПАТНАФТОХІМу», збільшується

На сторінках «НК» вже неодноразово повідомлялося, що калуське підприємство користується популярністю серед студентів ВНЗ не лише Західної України, а й Харкова, Дніпра та інших міст. Таке їх бажання пов’язане із запровадженням у товаристві спеціальних програм для заохочення молоді, які діють, зустрічей фахівців підприємства з викладачами та студентами вищих навчальних закладів України та ряду інших заходів.

Так, зокрема, нещодавно в «КАРПАТНАФТОХІМ» прибуло троє дівчат-студенток із Дніпра – Аліна Замкова, Марія Мала та Олена Гузенко, які навчаються на четвертому курсі Українського державного хіміко-технологічного університету (спеціальність – хімічна технологія та інженерія). Виробничу практику вони проходитимуть протягом місяця в лабораторії з обслуговування виробництва ПХВС і КС, проте матимуть можливість ознайомитися з роботою установок усього підприємства.

А декількома тижнями раніше на наше підприємство прибули троє хлопців-студентів цього ж ВНЗ. Мова, зокрема, йде про Мілана Рістанича, Максима Чирву та Олега Панченка, які під час проходження виробничої практики виконуватимуть обов’язки апаратників: електролізу;  випарювання;  осушування газу в цеху з виробництва хлору і каустичної соди мембранним методом виробництва поліхлорвінілової смоли суспензійної і каустичної соди.

– Проходити виробничу практику саме в «КАРПАТНАФТОХІМі» нам запропонував викладач, – розповідають дівчата. – Крім того, додали впевненості та бажання приїхати в Калуш схвальні відгуки старшокурсників, які вже раніше проходили тут практику. Вони нам розповідали, що якщо ми справді хочемо здобути певні практичні вміння, то потрібно їхати саме сюди. Відтак, хоч були варіанти проходження практики і в Черкасах, Дніпродзержинську та Кам’янську, ми обрали Калуш і підприємство «КАРПАТНАФТОХІМ». До того ж, наші колеги відзначали, що тут експлуатується сучасне обладнання, а працівники цехів охоче діляться досвідом та навиками.

І якщо дівчата знають про обладнання, яке використовується в «КАРПАТНАФТОХІМі», лише з відгуків, то хлопці-практиканти вже мали можливість ознайомитись із виробництвом і не приховують свого захоплення.

– Нас вразили масштаби виробництва, його сучасне обладнання та організація праці, – зазначають практиканти. – Раніше ми працювали на підприємствах у Дніпрі, але це не рівня «КАРПАТНАФТОХІМу». Якщо на багатьох із них ще можна зустріти працівників з відрами, якими треба щось носити, то тут все автоматизовано. Фактично за всіма технологічними процесами оператори ведуть контроль з комп’ютерної техніки і працівники не перебувають у складних та шкідливих умовах.

Якщо ж порівнювати з теорією, яку вчимо в університеті, то вона ще більш вирізняється від того, що бачимо тут на практиці.

Загалом студенти не виключають, що в подальшому можуть залишитися і працювати в «КАРПАТНАФТОХІМі», а це свідчить про те, що співпраця підприємства з вищими навчальними закладами насправді стає продуктивною.

Щодо вражень від міста, то студенти сходяться на думці, що порівняно з Дніпром, Калуш – маленьке місто, але його мешканці – люди дуже добрі та привітні.

– Найбільше нас вразив кар’єр, – діляться враженнями практиканти. – Щодо мешканців Калуша, то вони дуже ввічливі, все розкажуть, покажуть, а якщо потрібно, то, як мовиться, і за руку відведуть. Сподобалися нам і умови в гуртожитку, в якому ми проживаємо. Там дбають про те, щоб нам було комфортно.

Насамкінець слід зазначити, що «КАРПАТНАФТОХІМ» повністю фінансує витрати студентів, пов’язані з проходженням виробничої практики не за місцем їхнього проживання.

– Практиканти на час перебування у Калуші проживають у гуртожитку ВПУ №7, з яким підприємство має відповідний договір, харчуються безкоштовно у їдальні підприємства, їм повертається повна вартість дорожніх квитків в обидва боки, а також вони отримують відповідну заробітну плату, – розповідає провідний фахівець – керівник групи відділу роботи з персоналом ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Ірина Білецька. – А ще, в разі успішного проходження практики, студенти матимуть можливість влаштуватися на роботу в ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» після закінчення навчання у ВНЗ, адже керівництво підприємства зацікавлене, аби його колектив поповнювався молодими кваліфікованими кадрами, які нині здобувають фахові знання у вищих навчальних закладах України.

Тетяна ЯНІЦЬКА.

06.02.2020

Ситуація із захворюваністю на COVID-19 на Прикарпатті й у Калуші змушує бути пильними

До цього закликають працівників товариства «КАРПАТНАФТОХІМ» його керівники На важливості дотримання усіх запроваджених карантинних вимог наголошував 28 липня на селекторній оперативній нараді за участю керівників виробництв, управлінь, служб та відділів підприємтва генеральний директор ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Іван Підсадюк. Більш детально про те, які заходи з метою запобігання поширення інфекції вживаються й надалі на підприємстві, журналісту «НК» […]

Нафтохіміки підвищували навики із гасіння пожеж вогнегасниками

24 липня на території Державної пожежно-рятувальної частини №24 (ДПРЧ-24)  та газорятувальної служби (ГРС), які займаються охоронною промислових об’єктів ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», працівниками управління промислової безпеки, охорони праці та екології підприємства були організовані практичні навчання із застосування вогнегасників під час гасіння пожежі. Як повідомив редакції «НК» провідний фахівець з техногенної безпеки управління промбезпеки, охорони праці та екології […]