ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Керівництво підприємства та університету залишилося задоволеним результатами зустрічі

Минулого тижня в заводоуправлінні ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» відбулася зустріч генерального директора підприємства Івана Підсадюка з ректором Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Євстахієм Крижанівським. У перемовинах також взяли участь заступники та головні спеціалісти підприємства з одного боку, а з іншого – провідні науковці університету.

На початку зустрічі представники нафтохімічного підприємства окреслили коло тих питань, що потребують обговорення. Їх у своєму виступі оприлюднив головний інженер Василь Оленюк.

Євстахій Крижанівський та присутній на зустрічі проректор з науково-педагогічної роботи Максим Карпаш у відповідь наголосили, що теж мають свої пропозиції, які можуть зацікавити керівництво та спеціалістів «КАРПАТНАФТОХІМу», зокрема щодо вдосконалення процесів зварювання, адже з цього приводу їх університет тісно співпрацює зі спеціалістами Інституту електрозварювання ім. Євгена Патона НАН України.

– Завдяки такій співпраці безпосередньо в стінах університету організовано курси з підготовки спеціалістів робітничих професій, зокрема й сертифікованих зварників, – відзначив Є. Крижанівський. – Зважаючи на те, що заняття з підготовки таких спеціалістів проводяться у вечірній час й навіть у вихідні, то їх відвідує частина студентів університету, аби в майбутньому мати відповідні практичні навики.

Було обговорено в ході зустрічі керівників промислового підприємства і вищого навчального закладу й питання співпраці щодо підготовки кадрів, які нині необхідні ТОВ «КАПРПАТНАФТОХІМ». Одним із таких, як зазначив заступник генерального директора Ігор Мацьків, є нині підготовка кваліфікованих механіків.

Своєю чергою перший проректор ІФНТУНіГ Олег Мандрик,  висловивши готовність до такої співпраці, наголосив, що задля підготовки відповідних спеціалістів для майбутнього працевлаштування на підприємстві можна скористатися існуючою практикою впровадження так званої дуальної освіти, коли поєднується навчання майбутніх спеціалістів із працею на виробництвах.

Серед інших питань обговорювалася й тема впровадження проєкту калуськими нафтохіміками з розробки Верхньострутинського родовища солі, що знаходиться на території колишнього Рожнятівського району.

Відповідаючи на запитання генерального директора Івана Підсадюка щодо можливості науковців ВНЗ надати підприємству підтримку в реалізації цього проєкту, ректор Євстахій Крижанівський зазначив:

«Ми тільки за те, щоб підтримати прогрес у промисловому виробництві, зокрема й щодо впровадження сучасної технології освоєння місцевого Верхньострутинського родовища солі, яка  потрібна як підприємству «КАРПАТНАФТОХІМ», так і державі. Тому ми будемо всіляко сприяти, аби не загубилася ця життєво важлива ініціатива  вашого  підприємства».

Після обговорення ряду інших питань було досягнуто попередньої домовленості, що наступна зустріч керівників та інших відповідальних осіб підприємства й університету вже відбудеться у стінах вищого навчального закладу, під час якої й буде підписана сторонами відповідна угода про співпрацю.

На завершення зустрічі Іван Підсадюк наголосив:

«Дякую, що відвідали наше підприємство, що у нас відбулася така продуктивна розмова. Висловлюю надію, що це буде початком нашої тісної співпраці в перспективі».

Анатолій ГАЙОВИЙ.

На знімку: учасники зустрічі та перемовин.

09.06.2021

Він може все…

Так відгукуються про працю електрозварника цеху з обслуговування виробництва етилену і поліетилену ремонтного управління ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Ярослава ЛОПУШИНСЬКОГО його керівники та колеги по роботі. Вперше про високу майстерність електрозварника почув від заступника начальника цеху Володимира Футерка, коли він разом зі своїми підлеглими монтували в Калуській міській лікарні нову систему подачі медичного кисню від кисневої станції […]

Молоді калуські нафтохіміки відвідали старовинні замки Львівщини

2 жовтня Радою молоді ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» за підтримки Наглядової ради товариства було організовано поїздку на екскурсію в найвідоміші замки Львівщини. У рамках цього заходу Ради молоді, що передбачений її програмою діяльності, як молоді працівники ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», так і частина вже більш досвідчених мали можливість відвідати Олеський замок у селищі Олесько, Підгорецький замок у селі Підгірці, […]