ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Керівництво «КАРПАТНАФТОХІМу» вшанувало воїнів-афганців

З нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ з Афганістану 14 лютого в Народному музеї історії і трудової слави ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», який знаходиться у ПК «Мінерал», відбулася зустріч керівництва підприємства з воїнами-афганцями, які працюють або ж працювали раніше на нафтохімічному комплексі й батьками загиблих.

– Така зустріч уже є традиційною, – наголосив  директор Народного музею історії і трудової слави ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Юрій Безуглий. – Сьогодні з нагоди свята керівництво підприємства спільно з Калуським територіальним об’єднанням ветеранів Афганістану підготувало для воїнів-афганців пам’ятні медалі «Честь. Мужність. Пам’ять», матеріальні допомоги, настінні календарі «30 років Калуському територіальному об`єднанню ветеранів Афганістану» та запрошення на концерт «Афганський вітер», що відбудеться  у ПК «Юність».

Заступник генерального директора ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Ігор Мацьків своєю чергою наголосив на важливості збереження пам’яті про воїнів-афганців.

– Наше завдання зберегти пам’ять про бойові дій та самих воїнів-афганців, адже щороку їх стає все менше, – акцентував І. Мацьків. – Хочу всім  щиро подякувати мужність і героїзм, адже свого часу ви добросовісно виконали свій громадянський обов’язок перед державою. Бажаю вам та вашим сім’ям здоров’я, щастя, миру, благополуччя і щоб ваші діти, внуки і правнуки ніколи не стикалися з війною.

Загалом нагородами та грошовими допомогами керівництво підприємства відзначило десять працюючих на підприємстві воїнів-афганців, дев’ять колишніх його працівників  та двох батьків загиблих воїнів.

Цього ж дня представники підприємства та воїни-афганці поклали квіти до Пам’ятного знаку воїнам-афганцям на Пагорбі Слави, а згодом побратими мали можливість поспілкуватися за святковим столом.

Загалом заходи зі вшанування учасників бойових дій на території інших держав та калушан, які проходили військову службу в Афганістані, у Калуші розпочалися ще  10 лютого, а завершаться 23 лютого всеукраїнським турніром з дзюдо серед юнаків та дівчат.

Наш кор.

18.02.2019

На підприємстві він очолив уже четвертий цех.

Тепер – один із найважливіших у його структурі Серед нинішніх працівників ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» непросто, мабуть, когось такого віднайти, хто за свою трудову діяльність був би начальником більш ніж чотирьох різних цехів. А ось у трудовій книжці цього чоловіка, власне, віднедавна з’явився вже четвертий запис «начальник цеху…» Тож відразу повідомлю, що сказане стосується 47-річного Василя Савківа. […]

«Не сваримося й зла одна одній не робимо»

Розповідь про те, як працюється в жіночому колективі Стереотип, що жінка не може бути добрим фахівцем у так званих чоловічих професіях, у сучасному житті все частіше нівелюється. З кожним роком все більше дівчат можна зустріти в числі студентів, які навчаються на технічних спеціальностях, а відтак згодом стають на рівні з чоловіками працівниками різноманітних промислових виробництв. […]