ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Керівники підприємства зустрілися з колективом виробництва

21 березня в актовій залі виробництва етилену і поліетилену ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» відбулася зустріч генерального директора Івана Підсадюка, його заступників та керівників окремих відділів з колективом цього важливого структурного підрозділу калуського нафтохімічного комплексу.

Зустріч була зумовлена бажанням керівництва ознайомити працівників з фінансово-господарською діяльністю підприємства після його пуску в червні 2017 року, а також дати відповіді виробничникам на ті запитання, які сьогодні їх хвилюють.

Вже на початку зібрання генеральний директор нагадав присутнім, що лише в липні минулого року після п’ятирічного простою установки підприємства запрацювали. Передувало їх пуску прийняття на рівні Кабінету Міністрів та Верховної Ради України законодавчих документів, завдяки чому були зняті акцизи на ввезення нафтогазової сировини для потреб установки з виробництва олефінів, поліпшилася ситуація із забезпеченням підприємства енергоресурсами та вирішено ряд інших важливих питань, що й дозволило підприємству запрацювати.

– Але не все обладнання та установки в цілому запрацювали відразу, не обійшлося й без аварійних ремонтних робіт, – наголошував Іван Михайлович. – Мали вони місце і під час пуску установки з виробництва етилену, обладнання цеху з виробництва хлорвінілу. Проте всі питання, зрештою, були вирішені, й установки запрацювали, що забезпечило роботу всього підприємства.

Тож у минулому році в ході ведення пускових і ремонтних робіт, заміни частин трубопроводів, виконання інших як передбачуваних, так і позапланових робіт були залучені кредити банків, які доводиться нині повертати, що, зрозуміло, має вплив на економіку підприємства.

Слід також сказати, що в майбутньому планується вкласти серйозні інвестиції з метою оновлення діючого обладнання виробництв та їх реконструкцію.

Пуск виробництв позначився на чисельності працюючих на підприємстві, яка зросла на 680 чоловік, 250 з яких – молоді люди до 35 років, що дуже радує.

Особлива увага на зустрічі керівництва підприємства з працівниками виробництва була приділена питанню заробітної плати. Як відзначалося у виступах керівників, протягом минулого року заробітна плата працівників підвищувалася п’ять разів і зросла на 52 відсотки. Зростатиме вона й цього року.

Далі генеральний директор й інші керівники «КАРПАТНАФТОХІМу»  відповіли на запитання присутніх.

Їх було чимало. Стосувалися вони в основному рівня заробітної плати, навчання працівників, атестації робочих місць, легітимності дії Колективного договору, оплати праці за вислугу років, за відсутніх працівників, режиму роботи підприємства, забезпечення спецодягом, діяльності профспілкової організації й іншого.

Відповідаючи на запитання щодо рівня оплати праці начальник відділу соціальних програм і заробітної плати Ігор Мельник зазначив, що в цьому році підвищення обов’язково відбудеться в рамках виконання державних гарантій. Керівництво підприємства, його Наглядова рада розглядають можливості додаткового збільшення рівня заробітної плати та поліпшення умов для матеріальної та соціальної зацікавленості працівників підприємства та молодих спеціалістів – випускників ВНЗ.

Начальник юридичного відділу Мирослав Марчак дав роз’яснення з приводу легітимності дії Колективного договору підприємства. За його словами, він діятиме і буде правомірним доти, поки не відбудеться конференція трудового колективу, не будуть прийняті зміни до нині діючого договору.

Присутній на зустрічі голова профспілкової організації підприємства Олег Кушлик своєю чергою запевнив працівників, що від профкому підприємства з приводу перегляду рівня заробітної плати й ряду інших питань, які були озвучені, теж направлені відповідні пропозиції членам Наглядової ради.

На завершення зустрічі генеральний директор «КАРПАТНАФТОХІМу» Іван Підсадюк сказав:

«Дякуємо всім, хто прийшов на зустріч, що послухали нас, а ми почули ваші пропозиції і прохання. Розуміючи те, що в нас є деякі питання, які слід допрацювати, хотілось би, щоб кожен пам’ятав про непростий соціально-політичний клімат в Україні, а також те, що керівництво  підприємства, його Наглядова рада теж зацікавлені в тому, аби підприємство було привабливим та успішним. Хотілося б, щоб ми більше цінували те, що вже маємо. Адже саме пуск виробництва, його належна робота, успішна реалізація продукції є запорукою розвитку підприємства та поліпшення матеріального стану працюючих.

Анатолій Гетьманчук.

На знімках: у президії зборів (зліва направо) заступник генерального директора Ярема Рудик, Іван Підсадюк та начальник виробництва етилену і поліетилену Іван Федорів;

в актовій залі виробництва.

Від редакції. У той же день відбулася зустріч керівництва підприємства з працівниками виробництва полівінілхлоридної смоли суспензійної та каус-тичної соди, в ході якої були порушені та обговорені аналогічні питання.

26.03.2018

До уваги споживачів!

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повідомляє про намір змінити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.

Ярема Рудик: «Ми сьогодні робимо все можливе, аби зберегти кістяк колективу»

І хоча нині товариство КАРПАТНАФТОХІМ через запровадження в державі воєнного стану припинило свою виробничу діяльність і його основні установки знаходиться в стані вимушеного простою, воно й надалі залишається визначальним як для міста Калуша, так і економіки Прикарпаття та України загалом. Про те, в чому полягає така значимість підприємства ми ведемо розмову із заступником генерального директора […]