ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

«КАРПАТНАФТОХІМ» зацікавлений у зоні вільної торгівлі між Україною і Туреччиною»

3 лютого в Києві у Торгово-промисловій палаті України відбувся українсько-турецький бізнес-форум за участю президентів обох держав – Володимира Зеленського та Реджепа Тайїпа Ердогана. В його роботі взяли участь й троє представників ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» – член Наглядової ради Світлана Назім, заступник генерального директора з комерційних питань Юрій Тодоров та провідний юрисконсульт юридичного відділу Салатин Ходжалиєва.

– Для нас Туреччина є особливим торговельним партнером, – говорить Юрій Михайлович. – Після України та Індії – це третя країна, куди ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» реалізовує свою продукцію – полівінілхлорид суспензійний і каустичну соду в найбільших обсягах. Тому, звісно, нам було цікаво взяти участь в цьому українсько-турецькому діловому форумі. До речі, тепер він, порівняно з чотирма іншими українсько-турецькими бізнес-форумами, що за останній рік відбулися між сторонами, був найбільш представницьким й особливим. І не тільки тому, що в ньому вперше брали участь два президенти, а передусім наданою можливістю зустрітися у ТПП України багатьом представникам українських і турецьких компаній, які вже співпрацюють у галузях промисловості, сільського господарства, торгівлі чи інших, або ж виявляють бажання налагодити таку співпрацю.

За словами Ю. Тодорова, перша частина форуму проходила без президентів держав у форматі сесії, на якій перед учасниками зібрання виступили президент ТПП України Геннадій Чижиков, голова Турецько-української ділової ради Рушен Четін, перший заступник міністра інфраструктури України Дмитро Абрамович, заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України – троговий представник України Тарас Качка, президент Турецько-української міжнародної асоціації бізнесменів Бурак Пехліван та інші представники двох сторін. Вони окреслили та проаналізували нинішній стан співробітництва держав, зовнішньої торгівлі товарами між Україною та Туреччиною, а також висловили своє бачення перспектив подальшої співпраці. Такі перспективи для більш тісного та результативного співробітництва з’являться з підписанням меморандуму про зону вільної торгівлі між Україною і Туреччиною.

– У пришвидшенні підписання такої угоди зацікавлене і ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», – продовжував Юрій Михайлович. – Адже ЗВТ дає можливість її країнам-учасникам скасовуються митні збори і податки, а також кількісні обмеження у взаємній торгівлі згідно з міжнародним договором. Саме за таким принципом нині складаються взаємовідносини України з Європейським Союзом. А Туреччині ми за ввезеня на її територію ПВХ суспензійного і каустичної соди сплачуємо мито в розмірі 6,5 відсотка митної вартості товару.

Власне, про перспективні та спірні моменти майбутньої угоди про вільну торгівлю між Україною і Туреччиною ми мали можливість поспілкуватися з представниками турецького бізнесу й заступником міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Качкою у форматі b2b після пленарної частини форуму та її другої частини, що пройшла за участю президентів держав. Саме на рівні керівників профільних міністерств України і Туреччини, як було зазначено на цьому зібранні, повинна відбутися наступна двостороння зустріч з приводу підготовки тексту угоди про вільну торгівлю.

Те, що Україна й Туреччина домовилися пришвидшити цю роботу й підписати важливий документ про вільну торгівлю, підтвердив на форумі у своєму виступі Володимир Зеленський, наголосивши на амбітній меті держав – збільшити обсяг двосторонньої торгівлі до 10 мільярдів доларів. Своєю чергою президент Туреччини Ердоган заявив, що Україна для Туреччини – це стратегічний партнер, тому бізнес в обидвох державах повинен працювати й не мати в цьому бюрократичних перепон. Він сподівається, що до 2023 року товарообіг між Україною і Туреччиною збільшиться удвічі. І цьому значно посприяє підписання угоди про зону вільної торгівлі.

Василь ТКАЧУК.

10.02.2020

З метою запобігання поширенню інфекції калуські нафтохіміки щоденно відвантажують десятки тонн гіпохлориту натрію на адресу міст та підприємств України

Після того, як ще 18 березня керівництвом товариства «КАРПАТНАФТОХІМ» було прийнято рішення про благодійне виділення для потреб Калуської міської ради трьох тонн гіпохлориту натрію, який є дезінфікуючим засобом для обробки будівель, їх внутрішніх приміщень і навіть вулиць, число бажаючих придбати його значно зросло. Як повідомив редакції «НК» начальник цеху з виробництва хлору і каустичної соди […]

«КАРПАТНАФТОХІМ» упродовж двох місяців безоплатно надаватиме послуги КП «Водотеплосервіс» з очищення побутових стоків.

Це дасть можливість комунальному підприємству не нараховувати або зменшити  плату калушанам за водовідведення З такою ініціативою виступило керівництво товариства «КАРПАТНАФТОХІМ» перед Калуською міською радою в ході телефонних перемовин генерального директора підприємства Івана Підсадюка та міського голови Ігоря Матвійчука з метою протидії розповсюдженню коронавірусної інфекції COVID-19. В ході цих перемовин йшлося, зокрема, про те, як зменшити […]