ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

«КАРПАТНАФТОХІМ» визнано лідером бізнесу в Україні

Підприємство отримало відзнаку від Федерації роботодавців

   Минуло тижня в Києві в Українському домі відбувся XI з’їзд Федерації роботодавців України, в роботі якого взяли участь роботодавці з усіх регіонів країни, представники галузей промисловості та експерти. На представницькому форумі було обговорено шляхи реалізації Маніфесту роботодавців України – програми прискореного економічного розвитку, написаної самими роботодавцями-практиками.

   Виконання цього комплексного документа українською владою, як наголошувалося на з’їзді, вкрай важливе для усієї країни. В ньому запропонований перелік законопроектів, які потребують негайного прийняття Верховною Радою, щоб економіка України мала змогу розвиватися, а українці в створених належних умовах праці отримували гідну заробітну плату й масово не виїжджали за кордон на заробітки.

Після завершення з’їзду було організовано та проведено урочисту церемонію нагородження номінантів рейтингу Федерації роботодавців України «Лідери бізнесу в Україні: динаміка та відповідальність-2018». За підсумками минулого року лідери бізнесу в Україні визначалися в десятьох номінаціях. І всього переможцями цього рейтингу ФРУ визнано 16 українських підприємств, фірм і компаній. Серед них і єдине промислове підприємство з Івано-Франківщини – ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ».

Федерація роботодавців України відзначила «КАРПАТНАФТОХІМ» у номінації «Попри кризу». Такої ж нагороди удостоїлося ПрАТ «Авдіївський коксохімічний завод».

Почесну відзнаку рейтингу «Лідери бізнесу в Україні: динаміка та відповідальність-2018» отримав у Києві заступник генерального директора ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» з комерційних питань Юрій Тодоров. В урочистій обстановці цю нагороду вручив йому голова Ради Федерації роботодавців України Дмитро Олійник.

– Після пуску виробництв підприємства, які багато років простоювали, це перша така солідна нагорода, яку здобув колектив ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», – наголосив Юрій Миколайович. – Тому приємно було її отримати в Києві в присутності інших номінантів рейтингу Федерації роботодавців України. На вручені відзнаки також було сказано багато хороших слів на адресу нашого підприємства, яке, попри багаторічну економічну кризу, зуміло відновити виробничу діяльність та насправді минулого року успішно працювало. Сьогодні вироблена продукція «КАРПАТНАФТОХІМу» користується попитом в Україні та реалізовується по всьому світу.

Гадаю, що якщо в Україні такі великі промислові підприємства, як «КАРПАТНАФТОХІМ», будуть стабільно працювати, економічно розвиватися та їхня кількість щоразу збільшуватиметься, то і українці повертатимуться з Європи, трудитимуться вдома й отримуватимуть гідну зарплату за свою працю. Головне, щоб в напрямку економічного розвитку спільно й відповідально рухалися вперед роботодавці, політики і влада.

Василь ТКАЧУК.

17.04.2019

Гімназія, університет та підприємство підписали угоду про співпрацю

   23 травня 2019 року директор Калуської гімназії ім. Дмитра Бахматюка Оксана Табачук , генеральний директор ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Іван Підсадюк та ректор Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника Ігор Цепенда підписали в Івано-Франківську  тристоронню угоду про співпрацю.    Відтак заклад для навчання обдарованих дітей, найбільше промислове підприємство Калуша та Прикарпаття та визначальний для регіону вищий навчальний […]

В інженерів та майстрів рівень знань з охорони праці перевірили. На черзі – новоприйняті працівники.

   В одному з попередніх номерів «НК» інформувалося про зміни в підході до навчання працівників «КАРПАТНАФТОХІМу». Так, зокрема, йшлося про те, що на підприємстві власними силами проводять навчання з охорони праці.    – Згідно з відповідним наказом генерального директора підприємства, – розповіла редакції «НК» провідний фахівець-керівник групи відділу роботи з персоналом Ірина Білецька, та керуючись […]