ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

«КАРПАТНАФТОХІМ» продовжує забезпечувати рідким киснем медичні заклади області

З його доставкою в лікарні та тимчасовим зберіганням підприємству допомагає благодійний фонд «Покуття»

За словами заступника генерального директора товариства «КАРПАТНАФТОХІМ» Яреми Рудика, сьогодні підприємство безкоштовно надає кисень Калуській, Городенківській та Коломийській центральним районним лікарням.

– Ритмічна та стабільна робота виробництв дала нам можливість поставити в грудні лікарням області близько 75 тонн медичного кисню, з яких більша половина припала на Калуську ЦРЛ, – наголосив Ярема Богданович.

Ситуацію з постачання кисню медичним закладам області в січні прокоментувала провідний фахівець відділу реалізації ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Світлана Базилів. За її словами в перші 12 днів поточного місяця для потреб Калуської ЦРЛ було відвантажено 12,7 тонн кисню. Ще більше цього медичного препарату, зокрема 18 і 15 тонн було поставлено відповідно в Городенківську та Коломийську лікарні.

Кілька днів тому разом із нашим фотографом побували у Калуській лікарні в той момент, коли благодійний фонд «Покуття» доставив сюди на обладнаній у кузові вантажівки чергові ємності з двома тоннами медичного кисню. І поки працівники лікарні займалися його перекачкою у кисневу кріогенну установку, яку, до речі, наприкінці 2020 року для потреб лікарні придбало товариство «КАРПАТНАФТОХІМ», ми попросили прокоментувати ситуацію із забезпеченням їх закладу медичним киснем заступника генерального директора Калуської ЦРЛ Миколу Дмитерка.

– Після того, як «КАРПАТНАФТОХІМ» отримав дозвіл на виробництво рідкого кисню як медичного препарату, ми тепер працюємо щодо його поставки лише з цим калуським підприємством та благодійним фондом «Покуття». Бо це, по-перше, потребує значно менше всіляких турбот, пов’язаних з його доставкою і транспортуванням. А по-друге, це нам економічно вигідно, зважаючи на те, що на ринку ціни за тонну медичного кисню коливаються в межах 13-14 тис. гривень. Тому, користуючись нагодою, хочу вчергове подякувати калуським нафтохімікам.

Наш кор.

18.01.2021

Підприємство допомагає Українській армії та бійцям територіальної оборони

Війна не залишила байдужим жодного українця. Вони долучаються до боротьби з ворогом як безпосередньо у зонах бойових дій, так і на окупованих та неокупованих територіях. Не стоять осторонь від агресивних дій російської армії й колективи промислових підприємств. Серед яких і товариство «КАРПАТНАФТОХІМ». Про те, що робить підприємство та його працівники задля перемоги над ворогом. нам […]

У зв’язку із введенням в Україні воєнного стану з 24 лютого технологічні цехи ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» були планово зупинені

Все обладнання  та комунікації технологічних цехів звільнено від  продуктів, заповнено інертним газом (азотом) та виведено на режим консервації. Обладнання  знаходиться у належному технічному стані.  Системи протипожежного, протиаварійного захисту, раннього виявлення та оповіщення, енергозабезпечення перебувають у справному і робочому  стані.  В структурних підрозділах підприємства  розроблено регламенти,    які передбачають порядок обслуговування технологічних установок у режимі їх консервації. […]