ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

«КАРПАТНАФТОХІМ» подарував батальйону територіальної оборони тактичне спорядження

Десять комплектів тактичних желетів і таку ж кількість тактичних рюкзаків закупило товариство «КАРПАТНАФТОХІМ» для батальйону територіальної оборони, де за контрактом проходять службу в резерві чимало працівників підприємства.

Нещодавно це спорядження заступник генерального директора ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» з економіки та фінансів Ярема Рудик у Калуському об’єднаному міському територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки вручив командирові батальйону Романові Ковальчишину.

Присутній на наданні цієї благодійної допомоги керівник логістичного центру підприємства, учасник бойових дії в зоні АТО Сергій Бенько, який зараз за контрактом є офіцером резерву  батальйону територіальної обороти та виконує обов’язки заступника начальника штабу, повідомив, що коли керівництво «КАРПАТНАФТОХІМу» позитивно відгукнулося на звернення командування цього підрозділу ТО придбати необхідне спорядження для резервістів, йому особисто довелося займатися пошуком тактичних желетів і рюкзаків. Однак знайти в Україні виробника та продавця якісного військового екіпірування виявилося не так уже просто.

– Як правило, виробники виготовляють щось для військових під замовлення і в невеликих кількостях, – говорить Сергій Бенько. – Я упродовж двох тижнів вишукував по Україні через Інтернет й на різних закупівельних платформах виробників і постачальників, спілкувався з ними, проробляв різні варіанти з пошиттям желетів, рюкзаків, прийнятних за якістю і ціною. Таким чином врешті-решт вдалося вирішити це питання.

Ми закупили добротні тактичні захисні желети, які здатні суттєво знижувати ризики травмування офіцерів, сержантів і солдат резервного складу батальйону ТО під час різних навчань, тренувань і стрільб на полігоні, а також високоякісні та зручні тактичні рюкзаки. Вони при потребі видаватимуться передусім працівникам нашого підприємства, яких десь півтора десятка нараховується в резерві військової частини батальйону ТО, а також іншим резервістам, які проходять службу за контрактом.

Своєю чергою командир батальйону Роман Ковальчишин висловив щиру вдячність керівництву «КАРПАТНАФТОХІМу» за надану підтримку підрозділу територіальної оборони, бо його матеріально-технічне забезпечення від держави ще далеко не ідеальне. Офіцерам, сержантам, солдатам, які уклали контракт з військовою частиною батальйону про проходження служби в резерві й зараховані до її складу, видається тільки військова форма. Вони можуть брати її додому й повинні прибути у формі при призові для проходження підготовки на навчальних зборах чи для участі в інших заходах, що проводяться регулярно. Решта часу резервісти-контрактники ведуть звичне цивільне життя, тобто працюють на підприємствах, в установах, організаціях, займаються іншими справами, відпочивають і т. п. Так само ведуть звичне цивільне життя і резервісти, приписані до військової частини батальйону ТО без укладеного контракту. Вони теж забезпечуються військовою формою під час регулярних призовів для проходження підготовки на тих чи інших зборах, однак цим резервістам вона не видається для зберігання вдома.

Складніша ситуація наразі складається із забезпеченням резервістів батальйону ТО комплектами військового спорядження. Все необхідне вони вимушені або купувати за власні гроші, або ж звертатись за допомогою до спонсорів, меценатів, бізнесменів, керівників підприємств чи організацій, в яких працюють.

Варто також сказати, що вже наступного дня після отримання командиром батальйону територіальної оборони благодійного подарунка від ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» окремі його резервісти мали можливість випробувати нові тактичні желети і рюкзаки на Лисецькому полігоні Національної гвардії України. Тут проводився єдиний стрілецький день, на якому, крім вогневої підготовки, вони проходили вишкіл з предметів медичної, інженерно-саперної й тактичної підготовки. Резервістів навчали виявляти протитанкові й протипіхотні міни, мінні поля, виставляти блокпости й виконувати на них ті чи інші дії, рухатися по лісі й орієнтуватися в ньому, а також виконувати поставлені завдання при штурмі будинку.

Василь ТКАЧУК.

29.09.2021

До уваги споживачів!

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повідомляє про намір змінити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.

Ярема Рудик: «Ми сьогодні робимо все можливе, аби зберегти кістяк колективу»

І хоча нині товариство КАРПАТНАФТОХІМ через запровадження в державі воєнного стану припинило свою виробничу діяльність і його основні установки знаходиться в стані вимушеного простою, воно й надалі залишається визначальним як для міста Калуша, так і економіки Прикарпаття та України загалом. Про те, в чому полягає така значимість підприємства ми ведемо розмову із заступником генерального директора […]