ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Калуський політехнічний коледж налагоджує зв’язки з фірмою «Сіменс» «КАРПАТНАФТОХІМ» зацікавлений у співпраці закладу з відомим розробником сучасних автоматизованих систем

17 січня відбулася екскурсійна поїздка студентів Калуського політехнічного коледжу відділення «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» та його викладачів до міста Львова, де вони побували в Інституті енергетики ти систем керування Національного університету «Львівська політехніка» та в регіональному представництві «Західне» підприємства «Сіменс Україна».

Як повідомила завідувачка відділення, кандидат технічних наук доцент Романа Лещій, така поїздка студентів та викладачів була передбачена резолюцією науково-практичної студентської конференції, яка відбулася у грудні минулого року і де мова велася про роль спеціальності «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» у вирішенні проблем, сформульованих у стратегії світового розвитку.

– Сприяла реалізації цього задуму і безпосередня участь як у проведенні самої конференції, так і у вирішенні багатьох інших  важливих питань у діяльності коледжу спеціалістів та керівників товариства «КАРПАТНАФТОХІМ». Зрештою, саме це базове для нас підприємство й надало нашій групі в кількості 50 осіб автобус для поїздки у Львів, – говорить Романна Михайлівна. – Що стосується безпосередньо нашого перебування у стінах «Львівської політехніки» та представництві фірми «Сіменс України», то, як мовиться, наші надії виправдалися у повній мірі. Адже студенти і викладачі коледжу мали змогу ознайомитися з найсучаснішою лабораторією промислових контролерів («Siemens Ingenuity for life»), які використовуються в цифровому виробництві, автоматизації, безперервних процесах і приводах. А ще ми також отримали масу корисної інформації стосовно сучасних пристроїв для вирішення питань цифровізації автоматизованого виробництва, енергоефективності та енергозбереження. Конструктивними були розмови з директором Інституту енергетики та систем керування, доктором технічних наук професором Андрієм Лозинським, проректором університету, доктором технічних наук професором Романом Коржем, завідувачами профільних кафедр, в ході яких були обумовлені подальші кроки  нашої  співпраці.

А керівник регіонального представництва ДП «Сіменс Україна» Ігор Горбковий презентував основні напрямки роботи фірми, зокрема ознайомив присутніх з навчальним центром для підвищення кваліфікації з автоматизації та ІТ-технологій. Наступним кроком у наших стосунках має стати тристороння зустріч представників цього підприємства, товариства «КАРПАТНАФТОХІМ» і  ДВНЗ «Калуський політехнічний коледж», яку планується провести наприкінці лютого 2020 року в нашому навчальному закладі, де очікується підписати протокол намірів та, можливо, й угоду про співпрацю.

Безпосередню участь у цій поїздці студентів та викладачів Калуського політехнічного коледжу взяв провідний фахівець з автоматизації виробництв ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Роман Бучинський, який охоче погодився поділитися враженнями від відвідин навчальної лабораторії «Львівської політехніки» та офісу регіонального представництва «Сіменс Україна».

– Студенти коледжу під час перебування в Національному університеті, зокрема у подарованій фірмою «Сіменс» сучасній лабораторії, могли ознайомитися з останніми її розробками – контролерами, приводами й іншим обладнанням. Одночасно ця екскурсія була корисна й для викладачів закладу, яких цікавили ті сучасні технології, які нині затребувані на ринку, – розповідає Роман Григорович. – Для «КАРПАТНАФТОХІМУ» такі екскурсії та знайомство з розробками фірми «Сіменс» цікаві тим, що наші нові установки з виробництва хлору і каустичної соди мембранним методом та полівінілхлориду суспензійного обладнані автоматичними системами управління виробництва саме цієї фірми. А частина студентів коледжу чи відразу після його закінчення, чи після навчання у ВНЗ стає працівниками нашого підприємства.

Дирекція калуського коледжу має інтерес до знайомства з розробками «Сіменс» ще з тої причини, що хоче організувати на базі регіонального представництва фірми навчання для викладачів відділення «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології». Адже наявність сертифіката про проходження  такого курсу навчання за участю спеціалістів знаної на весь світ фірми підвищить рейтинг закладу.

– А ще ці перші практичні кроки співпраці засвідчили про можливість того, – приєднується до розмови директор Калуського політехнічного коледжу Петро Гринькевич, – щоб з часом сучасна навчальна лабораторія фірми «Сіменс» з`явилася і в стінах коледжу. – Адже сьогодні його викладачі навчають студентів новітніх автоматизованих технологій здебільшого на приладах установок товариства «КАРПАТНАФТОХІМ», які з тих чи інших причин були демонтовані. Ми, звичайно, дуже вдячні керівництву нафтохімічного підприємства, що воно всіляко допомагає нам як у забезпеченні необхідним для навчання обладнанням, так і у вирішенні інших питань, але, як ми бачимо, вже під час навчання в коледжі студенти повинні розуміти та освоювати найсучасніші технології. Цього можна досягти завдяки співпраці з їх розробниками. А наявність у місті сучасних нафтохімічних виробництв, де експлуатується обладнання провідних фірм світу, є ще одним вагомим аргументом для співпраці коледжу, фірми «Сіменс» та підприємства «КАРПАТНАФТОХІМ».

Записав Анатолій ГАЙОВИЙ.

24.01.2020

До уваги споживачів!

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повідомляє про намір змінити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення з 01.01.2024р.

Ярема Рудик: «Ми сьогодні робимо все можливе, аби зберегти кістяк колективу»

І хоча нині товариство КАРПАТНАФТОХІМ через запровадження в державі воєнного стану припинило свою виробничу діяльність і його основні установки знаходиться в стані вимушеного простою, воно й надалі залишається визначальним як для міста Калуша, так і економіки Прикарпаття та України загалом. Про те, в чому полягає така значимість підприємства ми ведемо розмову із заступником генерального директора […]