ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Калуський «Легіон» виступає в ЧУ і КМХЛ

У сезоні 2018-2019 рр. юнацька хокейна команда «Легіон» (Калуш) Івано-Франківської обласної дитячо-юнацької спортивної школи заявилась на участь відразу в двох офіційних представницьких змаганнях. У третій декаді вересня вона дебютувала в Карпатській молодіжній хокейній лізі (КМХЛ) U-15, а через місяць стартувала в чемпіонаті України з хокею серед юнаків наймолодшої вікової категорії – U-14 (в цьому сезоні ними є гравці 2005 року народження).

Всеукраїнські змагання калуські хокеїсти, які минулого сезону стали бронзовими призерами чемпіонату України в категорії U-13, розпочали невдало. В першому виїзному турі «Легіон» отримав у Білій Церкві дві технічні поразки від місцевого «Білого Барсу» (0:5 і 0:5). А в матчах другого туру, які проводив 3 і 4 листопада на «Нафтохімік-Арені» в Калуші, двічі поступився київській «Крижинці» з рахунком 3:4 і 0:4.

До речі, в юнацькому чемпіонаті України U-14 сезону 2018-2019 рр. беруть участь 11 команд. Калуський «Легіон», «Білий Барс», «Крижинка», київський «Сокіл» і луцька «Спарта» змагаються в групі Б. У складі групи А на одну команду більше.

Відповідно до регламенту змагань, передбачено проведення в групах двоколового турніру зі спареними матчами. За його підсумками будуть визначені по три найкращі команди з кожної групи, які продовжать боротьбу за медалі чемпіонату України.

Щодо Карпатської молодіжної хокейної ліги U-15, то в дивізіоні «Орли» змагаються 12 команд зі Словаччини, Польщі, Латвії, Сербії, Румунії, Угорщини, України. Вони поділені на дві групи по 6 команд – «Червону» та «Синю». В «Червоній» Україну представляють «Галицькі Леви» з Новояворівська й київська «Крижинка», в «Синій» – ХК «Легіон» (Калуш).

У групах команди повинні зіграти між собою матчі на трьох етапах змагань у різних країнах. На четвертому етапі вони будуть поділені відповідно до рейтингу на групу «Чемпіонів», де відбуватиметься боротьба за медалі, та групу «За підсумковий рейтинг».

На сьогодні два етапи КМХЛ U-15 вже відбулися. Матчі першого туру пройшли 21-23 вересня на льодовій арені в Новояворівську, за підсумками яких ХК «Легіон» здобув 6 очок. А поєдинки другого туру відбулися 16-18 листопада в польському місті Санок. Тут юні калуські хокеїсти спромоглися додати до свого загального доробку ще 4 очки. Зокрема, вони перемогли румунську команду «Гладіаторс-Глорія» з рахунком 5:2, зіграли внічию 4:4 матч з МСКМ «Требішов» (Словаччина), але в серії булітів більш вправними виявилися словаки (2:3), та програли поєдинки польському «МОСІРу» (2:5), угорському «Дебрецену» (3:7) і збірній Польщі U-15 (1:4).

Після зіграних 10 матчів двох турів Карпатської молодіжної хокейної ліги ХК «Легіон» (Калуш) з десятьма очками посідає п’яту позицію в «Синій» групі дивізіону «Орли». Поєдинки третього етапу команди цієї групи проведуть в угорському Дебрецені 15-17 лютого наступного року.

Наш кор.

23.11.2018

ВК «Нафтохімік» вийшов у фінал чемпіонату області

Минулих вихідних відбулися матчі четвертого (заключного) туру чемпіонату Івано-Франківської області серед чоловічих команд першої ліги. За їхніми результатами визначилися чотири фіналісти, які продовжать боротьбу за нагороди чемпіонату. Калуська команда «Нафтохімік» свої два останні поєдинки попереднього етапу турніру провела в суботу, 29 лютого, в спорткомплексі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Тут підопічні Любомира Фединяка […]

Двоє кращих спортсменів-нафтохіміків отримали нагороди

Координаційна рада з питань фізичної культури та спорту міськвиконкому, яка визначила кращих спортсменів і тренерів Калуша за підсумками роботи в 2019 році, запросила всіх номінантів 30 січня на сесію міської ради, де їм були вручені заслужені нагороди. Отримали їх і двоє працівників ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Квіти, грамоти, оригінальні іменні статуетки та грошові премії були вручені провідному […]