ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Калуську ТЕЦ реконструюють

Які саме роботи тут заплановано провести, поки що не відомо…

Кабінет Міністрів України схвалив проект реконструкції Калуської теплоелектроцентралі. Про це йдеться у розпорядженні уряду, оприлюдненому на офіційному сайті Кабміну.

«Реконструкція зазначеної ТЕЦ дозволить забезпечити її подальшу експлуатацію при досягненні максимально досяжних показників економічної ефективності і надійності виробництва та відпуску електричної і теплової енергії. Фінансування проекту передбачається здійснювати за рахунок залучення кредитних коштів», – йдеться у розпорядженні.

У пояснювальній записці Міністерства енергетики та вугільної промисловості зазначається, що Калуська ТЕЦ є основним джерелом електроенергії для Калуша, але її ресурс відпрацьований, а обладнання морально та фізично застаріло. Також ТЕЦ входить до складу «Острів Бурштинська ТЕС», що працює паралельно з Об’єднаною енергосистемою країн Європи – UCTE. Тому реконструкція ТЕЦ доцільна з огляду на можливе збільшення експорту електроенергії до Євросоюзу.

Техніко-економічне обґрунтування реконструкції було розроблено Донецьким проектно-розвідувальним та науково-дослідним інститутом «Теплоелектропроект» ПАТ «Донбасенерго». Загальна вартість робіт з реконструкції Калуської ТЕЦ визначена в 1,44 млрд грн у цінах серпня 2017 року. З цієї суми 257,50 млн грн заплановано направити на будівельні роботи, 912,83 млн грн – на обладнання, ще 271,76 млн грн – на інші витрати. Передбачається, що реконструкція станції триватиме два роки.

Щоб з’ясувати, про які саме ремонтні роботи йде мова, журналіст «НК» звернулася за коментарем до заступника директора Калуської ТЕЦ Сергій Тарана, але він відмовився коментувати ситуацію, посилаючись на те, що на підприємстві ще очікують на деталі проекту реконструкції від Міненерго.

До слова, з 2013 року компанія «Укрінтеренерго», яка до середини липня 2016 року управляла Калуською ТЕЦ, теж планувала модернізацію станції. Компанія розробляла для цих цілей техніко-економічне обґрунтування.

Довідка. Калуська ТЕЦ була введена в експлуатацію в 1967 році і є основним енергетичним джерелом промислового комплексу і житлово-комунального сектора Калуша. Наразі Калуська ТЕЦ знаходиться у користуванні ДП «Калуська ТЕЦ-Нова», яке було створене восени 2016 року. Його засновником є Міністерство енергетики та вугільної промисловості. Це підприємство створене на базі державного «Калуська ТЕЦ», яке в процесі реформування було виведене зі складу ДП ЗЕД «Укрінтеренерго». Зараз державне підприємство «Калуська ТЕЦ-Нова» включене в перелік об’єктів приватизації на 2017-2020 роки.

Тетяна ЯНІЦЬКА.

06.04.2018

До уваги споживачів!

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повідомляє про намір змінити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.

Ярема Рудик: «Ми сьогодні робимо все можливе, аби зберегти кістяк колективу»

І хоча нині товариство КАРПАТНАФТОХІМ через запровадження в державі воєнного стану припинило свою виробничу діяльність і його основні установки знаходиться в стані вимушеного простою, воно й надалі залишається визначальним як для міста Калуша, так і економіки Прикарпаття та України загалом. Про те, в чому полягає така значимість підприємства ми ведемо розмову із заступником генерального директора […]