ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Калуські нафтохіміки здобули на всеукраїнській спартакіаді п’ять кубків і купу медалей

Свої перемоги вони присвятили всьому колективу товариства «КАРПАТНАФТОХІМ», який у неділю відзначатиме професійне свято

Блискуче виступила збірна команда підприємства на всеукраїнській спартакіаді працівників хімічних і нафтохімічних галузей промисловості України, яку організувала і провела минулого тижня ГО «ВФСТ «Україна» на відпочинковій базі «Парадіз» в селі Коблеве Миколаївської області. Тут упродовж чотирьох днів тривали змагання з шести видів спорту, за підсумками яких калуські нафтохіміки здобули нагороди у п’яти. Про це після повернення до Калуша зі спортивного форуму розповів представник команди підприємства – голова ФСК «Нафтохімік» Богдан Войтович.

– Загалом учасниками спартакіади були дев’ять команд, які представляли хімічні й нафтохімічні підприємства з Одеси, Сєвєродонецька Луганської області, Кременчука Полтавської області й інших міст України, – констатує Богдан Володимирович. – Західний регіон країни був представлений на цих змаганнях лише командою ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Оскільки не всі колективи, що приїхали в Коблеве змагатися, мали в своєму складі повний комплект спортсменів, то організатори спартакіади вирішили не визначати підсумкові загальнокомандні місця за результатами змагань з шести видів спорту, а нагороджувати кращі команди в кожному виді спорту та переможців і призерів в особистих змаганнях.

Волейбольні й футбольні баталії проводилися за коловою системою на вулиці на майданчиках зі штучним покриттям. У кожному з цих турнірів брали участь по шість команд. Нашим волейболістам, які звикли грати у залі, відразу було трохи важко призвичаїтися до таких змагальних умов, тим паче, що в перші два дні під час ігор виконувати належним чином певні технічні дії та комбінації заважав вітер. Проте команда під керівництвом граючого тренера Любомира Фединяка професійно долала труднощі й досягла хорошого результату. Вона перемогла всіх своїх суперників з однаковим рахунком 2:0, крім команди Одеського припортового заводу, якій у напруженому поєдинку поступилася з рахунком 1:2. У підсумку одеські волейболісти посіли перше місце, команда ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» стала срібним призером спартакіади, а «бронзу» виборола команда ПАТ «Укртатнафта» з Кременчука Полтавської області.

У змаганнях з міні-футболу наша команда посіла третє місце, програвши футболістам «Укртатнафти», які здобули чемпіонський титул, та суперникам з Одеського припортового заводу, яким дісталися срібні медалі. При цьому калуські нафтохіміки здивували всіх результативною грою у матчі з командою ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання «Азот» (Луганська обл.). За два тайми, кожен з яких тривав 15 хвилин, наші футболісти забили у ворота луганців 15 голів, не пропустивши у власні жодного.

Найкраще виступили на спартакіаді наші тенісисти. Тренер відділення настільного тенісу ФСК «Нафтохімік» об’єднаної організації профспілки «КАРПАТНАФТОХІМ» і сервісних служб Іван Тимчишин посів перше місце у змаганнях серед чоловіків, а Тетяна Дякун перемогла у змаганнях серед жінок. Тож Іван і Тетяна, крім золотих медалей за особисту першість, отримали ще й кубок за загальнокомандну перемогу в змаганнях з настільного тенісу.

У змаганнях з гирьового спорту команда ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» у складі трьох спортсменів посіла третє місце. Всі вони відзначилися й в особистій першості. У ваговій категорії до 70 кг чемпіоном став Василь Пастух, а «бронзу» виборов Володимир Мельник. Медаль бронзового ґатунку також здобув наш гирьовик Василь Булавинець, який виступав у ваговій категорії 90+.

Ще одну загальнокомандну «бронзу» до комплекту нагород збірної ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» додали шахісти Галина Шевчук, яка посіла друге місце у змаганнях серед жінок, та Сергій Оленчук з п’ятим результатом у змаганнях серед чоловіків.

Не судилося на спартакіаді здобути нагороди лише нашим шашкістам. Галина Солецька, яка вперше брала участь у таких змаганнях, де виступали і майстри спорту України з шашок, посіла четверте місце, а Ігор Микитин у змаганнях серед чоловіків був шостим.

Загалом наші спортсмени привезли зі спартакіади п’ять загальнокомандних кубків і чимало медалей. Свої перемоги вони присвятили всьому колективу підприємства, який 12 вересня відзначатиме професійне свято.

Богдан Войтович також повідомив, що організатори спартакіади  вручили подяки для генерального директора ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Івана Підсадюка та голови об’єднаної організації профспілки підприємства і сервісних служб Олега Кушлика, в яких відзначено їхній особистий внесок у підготовку та участь команди у всеукраїнській спартакіаді працівників хімічних та нафтохімічних галузей промисловості України.

13.09.2021

Підприємство допомагає Українській армії та бійцям територіальної оборони

Війна не залишила байдужим жодного українця. Вони долучаються до боротьби з ворогом як безпосередньо у зонах бойових дій, так і на окупованих та неокупованих територіях. Не стоять осторонь від агресивних дій російської армії й колективи промислових підприємств. Серед яких і товариство «КАРПАТНАФТОХІМ». Про те, що робить підприємство та його працівники задля перемоги над ворогом. нам […]

У зв’язку із введенням в Україні воєнного стану з 24 лютого технологічні цехи ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» були планово зупинені

Все обладнання  та комунікації технологічних цехів звільнено від  продуктів, заповнено інертним газом (азотом) та виведено на режим консервації. Обладнання  знаходиться у належному технічному стані.  Системи протипожежного, протиаварійного захисту, раннього виявлення та оповіщення, енергозабезпечення перебувають у справному і робочому  стані.  В структурних підрозділах підприємства  розроблено регламенти,    які передбачають порядок обслуговування технологічних установок у режимі їх консервації. […]