ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Калуські нафтохіміки збільшили виробництво кисню для лікарень Прикарпаття

Як уже повідомлялося в місцевих ЗМІ, у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції і коли в Україні виникли серйозні проблеми із забезпеченням лікарень медичним киснем, керівництво товариства «КАРПАТНАФТОХІМ» вирішило поставляти цей продукт медичним установам.

І хоча той кисень, який калуські нафтохіміки постійно виробляють в цеху розділення повітря, за всіма показниками відповідав необхідним нормам, але задля його використання як медпрепарату підприємство мало ще виконати певні організаційно-правові вимоги. Це, зокрема, отримання відповідної ліцензії, реєстрація продукту як лікарського засобу й ряд інших.

Але вже в листопаді всі ці обов’язкові процедурні моменти були завершені і підприємство стало забезпечувати лікарні Прикарпаття цим медичним препаратом.

– Якщо в грудні з «КАРПАТНАФТОХІМу» на Калуську ЦРЛ було доставлено 30 тонн медичного кисню і майже стільки ж у лікарні Коломиї і Городенки, то вже в січні, лютому та березні його кількість була значно більшою, – розповідає провідний фахівець відділу реалізації ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Світлана Базилів. – У січні, приміром, загалом ми відвантажили, а при сприянні Благодійного фонду «Покуття» було надано лікарням області близько 100 тонн медичного кисню. Ще більше – майже 250 тонн цього продукту ми змогли поставити в лютому. Є також усі передумови для того, щоб забезпечити стабільну поставку кисню і в березні.

Про те, завдяки чому вдалося суттєво збільшити виробництво медичного кисню, ми поцікавилися у начальника цеху розділення повітря Михайла Кизимишина і ось що він повідомив:

«Зважаючи на все більшу потребу лікарень у медичному кисні, керівництвом підприємства були внесені зміни у виробничу програму роботи цеху розділення повітря. Так, зокрема, було до мінімального зменшено виробництво зрідженого азоту, існуючий запас якого дозволяє нам це нині зробити. А це в свою чергового сприяло збільшенню  випуску рідкого медичного кисню. Через цю причину ми тимчасово призупинили виробництво аргону.

Хочу також повідомити, що працівники ремонтного управління «КАРПАТНАФТОХІМу» беруть нині безпосередню участь у монтажі двох нових кисневих установок місткістю дві і три тисячі літрів, що були нещодавно придбані за державні кошти для потреб відповідно Калуської ЦРЛ і Калуської міської лікарні, а вже всі роботи з їх під’єднання до мереж і введення в експлуатацію виконують спеціалісти нашого цеху.

Робота ця для нас не нова, адже, як уже повідомлялося, ще три місяці тому «КАРПАТНАФТОХІМ» благодійно придбав аналогічну кисневу установку об’ємом три тисячі літрів рідкого кисню для потреб лікарні в Підгірках, а спеціалісти РУ і нашого цеху її змонтували і ввели в експлуатацію.

Не просто було взяти інформацію про те, якою є нині ситуація із забезпеченням хворих медичним киснем їх лікарні у заступника генерального директора КНП «Калуська центральна районна лікарня» Миколи Дмитерчука, адже турбот у нього, як і всього персоналу лікарні, нині вистачає.

– Кисню ми маємо достатньо, – розповідає він. – Адже підприємство «КАРПАТНАФТОХІМ» нас ним стабільно забезпечує. Але маємо нині проблему з іншим. Невдовзі час необхідно подати кисень 204 пацієнтам, що його потребують. Але бувають випадки, коли не достатньо тиску для подачі кисню. Дуже надіємося і розраховуємо, що цю проблему вдасться вирішити завдяки ще одній кисневій установці, яка кілька днів тому була доставлена в лікарню. Тепер ми маємо можливість, аби вона працювала паралельно із тією, що нам придбав «КАРПАТНАФТОХІМ». Саме спеціалісти цього підприємства змонтували та ввели в експлуатацію як свою кисневу установку, так і ту, що тепер нам доставили. Уже впродовж кількох днів нафтохіміки налагоджують її роботу і ми дуже їм дякуємо за цю допомогу.

Анатолій ГЕТЬМАНЧУК.

12.03.2021

Підприємство допомагає Українській армії та бійцям територіальної оборони

Війна не залишила байдужим жодного українця. Вони долучаються до боротьби з ворогом як безпосередньо у зонах бойових дій, так і на окупованих та неокупованих територіях. Не стоять осторонь від агресивних дій російської армії й колективи промислових підприємств. Серед яких і товариство «КАРПАТНАФТОХІМ». Про те, що робить підприємство та його працівники задля перемоги над ворогом. нам […]

У зв’язку із введенням в Україні воєнного стану з 24 лютого технологічні цехи ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» були планово зупинені

Все обладнання  та комунікації технологічних цехів звільнено від  продуктів, заповнено інертним газом (азотом) та виведено на режим консервації. Обладнання  знаходиться у належному технічному стані.  Системи протипожежного, протиаварійного захисту, раннього виявлення та оповіщення, енергозабезпечення перебувають у справному і робочому  стані.  В структурних підрозділах підприємства  розроблено регламенти,    які передбачають порядок обслуговування технологічних установок у режимі їх консервації. […]