ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Калуські нафтохіміки задоволені відпочинком на Одещині

У попередніх номерах «НК» йшлося про те, що цього року, згідно з рішенням Спостережної ради ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», діти працівників підприємства зможуть відпочивати та оздоровлюватися в дитячому таборі «Сонячний берег», що на Одещині, або «Дружба» (с. Новоселиця Долинського району). Крім того, цього року є можливість відпочити на морському узбережжі батькам спільно з дітьми на базі відпочинку «Плай» (с. Сергіївка).

Журналісту «НК» вдалося поспілкуватися з калуськими нафтохіміками, які разом з дітьми вже повернулися з відпочинку із Одещини.

– Я разом із двома дітьми перебував в Одесі з 18 по 28 червня, – розповідає провідний фахівець відділу логістики ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Володимир Місяць. – Умови проживання мені сподобалися. У кімнаті є плазмовий телевізор, холодильник, санвузол. Погода під час нашого відпочинку була сприятлива. Вхід у море пологий, вода чистенька, медуз не було.

Також дітям сподобалися поїздки на катері, які були включені у вартість путівки. А от харчування дещо розчарувало. Їжу доводилося докупляти за власні кошти, адже діти звикли до домашніх харчів, а там страви були більш дієтичні.

Загалом враження непогані, але сподіваюся, що на цьому керівництво підприємства не зупиниться і розглядатиме варіанти відпочинку на інших базах за кордоном, навіть якщо працівникам доведеться платити дещо більші суми.

Поділилася враженнями від відпочинку з дітьми і провідний бухгалтер підприємства Надія Гумінілович:

– Раніше я відпочивала в Скадовську, то в морі було дуже багато медуз, а тут море мені сподобалося. Водичка була тепла та чистенька. Охайними були і номера, прибирання здійснювалося регулярно. На поверсі була кімната з шахами та іншими іграми, де діти могли проводити вільний час.

Харчування було триразове і цього в принципі вистачало. Я докупляла дітям лише морепродукти, деякі фрукти та ін.

На море доїжджали катерами через лиман, але можна було і пройтися пішки, бо краєвиди там надзвичайно чудові. Загалом мені сподобалося.

Нагадаємо, що вартість відпочинку на 11 днів на базі відпочинку «Плай» становить 1485 гривень, відпочинок дітей протягом 14 днів у дитячому таборі «Сонячний беріг» коштує 1036 гривень, а у «Дружбі» можна оздоровитися протягом 18 днів за 1316 гривень. До слова, працівники сплачують лише 20% повної вартості путівки для дітей і 30% путівки, якщо їдуть відпочивати разом з дітьми.

Тетяна ЯНІЦЬКА.

16.07.2018

Надійно і в оптимальні терміни нафтохіміки відновили залізничний переїзд

Сніг і мороз не завадили працівникам залізничного цеху ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» надійно та в стислі терміни організувати та провести ремонт регульованого двоколійного залізничного переїзду на станції Кропивник, що обслуговується й утримується підприємством. Роботи виконували працівники спеціалізованої підрядної фірми «ТАВРІЯ БУД» з Миколаєва. Спочатку вони це робили на одній колії, а потім на другій, що дозволило не […]

Нафтохіміки подарували місту запальний новорічний концерт

Калуш веселили харизматичний Арсен Мірзоян і колоритна FIINKA 24 грудня у Калуші на головній площі міста відбулося неймовірне новорічне дійство за участю зірок української естради та відомих гуртів, якеий громаді подарувало ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Найперше до присутніх з вітальними словами і новорічними побажаннями звернулися генеральний директор «КАРПАТНАФТОХІМу» Іван Підсадюк та міський голова Андрій Найда. Керівник найпотужнішого […]