ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Калуські нафтохіміки відправили на ремонт у Німеччину чергову партію півчаш електролізерів

Ефективна діяльність цеху з виробництва хлору і каустичної соди мембранним методом ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» у значній мірі залежить від стану одиничних елементів електролізерів – анодних і катодних півчаш та мембран. Під час експлуатації вони зношуються й потребують ремонту, відновлення або заміни на нові. Особливо в період, коли завершується гарантійний термін використання півчаш і мембран, що визначений їхнім виробником.

При сприянні німецьких спеціалістів технологію багатьох відновлювально-ремонтних робіт, що стосуються одиничних елементів електролізерів, вивчили і добре освоїли працівники дільниці цеху з ремонту технологічного устаткування виробництва ПХВС і КС, чим займаються вже упродовж кількох останніх років. Для виконання таких операцій використовують спеціальні інструменти та наявне в ремонтній майстерні обладнання. Однак для проведення відновлення зношеного активного шару покриття анодних і катодних півчаш електролізерів на сучасному обладнанні з дотриманням відповідної технології, на що потрібно мати й відповідну ліцензію, товариство «КАРПАТНАФТОХІМ» звертається за допомогою до спеціалізованої фірми в Німеччині.

– У цьому напрямку в нас налагоджена тісна співпраця з компанією DE NORA, – говорить старший майстер (технолог) цеху з виробництва хлору і каустичної соди мембранним методом Ігор Ткач. –У грудні минулого року з Німеччини ми отримали 45 власних комплектів анодних і катодних півчаш, на яких спеціалісти фірми DE NORA провели повне перепокриття електродів. Ці півчаші було зібрано з абсолютно новими мембранами американського виробництва в одиничні елементи, які встановили в один з електролізерів замість 45-ти здемонтованих елементів для проведення ремонту.

У січні ми разом з працівниками ремонтного управління ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» підготували для відправки на німецьку фірму чергову партію півчаш електролізерів. Цього разу – 48 комплектів. А 9 лютого упаковані в шести ящиках комплекти півчаш на двох вантажівках уже поїхали до Німеччини.

За словами Ігоря Петровича, на фірмі DE NORA перепокриття електродів на такій кількості півчаш може тривати до трьох місяців. Але до того часу звідти мають додатково доставити для потреб цеху з виробництва хлору і каустичної соди мембранним методом ще 50 комплектів їхніх півчаш електролізерів з відновленим активним шаром покриття. Про їх продаж-купівлю сторони домовилися попередньо.

Крім того, цього року планується відправити в Німеччину ще дві партії півчаш електролізерів, у яких завершується гарантійний 8-річний термін експлуатації, та отримати їх назад з перепокритими електродами.

Проведення вчасної заміни в електролізерах одиничних елементів дозволить суттєво поліпшити їх ефективність, а колективу цеху виконувати доведені завдання з випуску готової продукції.

Василь ТКАЧУК.

14.02.2022

Підприємство допомагає Українській армії та бійцям територіальної оборони

Війна не залишила байдужим жодного українця. Вони долучаються до боротьби з ворогом як безпосередньо у зонах бойових дій, так і на окупованих та неокупованих територіях. Не стоять осторонь від агресивних дій російської армії й колективи промислових підприємств. Серед яких і товариство «КАРПАТНАФТОХІМ». Про те, що робить підприємство та його працівники задля перемоги над ворогом. нам […]

У зв’язку із введенням в Україні воєнного стану з 24 лютого технологічні цехи ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» були планово зупинені

Все обладнання  та комунікації технологічних цехів звільнено від  продуктів, заповнено інертним газом (азотом) та виведено на режим консервації. Обладнання  знаходиться у належному технічному стані.  Системи протипожежного, протиаварійного захисту, раннього виявлення та оповіщення, енергозабезпечення перебувають у справному і робочому  стані.  В структурних підрозділах підприємства  розроблено регламенти,    які передбачають порядок обслуговування технологічних установок у режимі їх консервації. […]