ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Калуські нафтохіміки відпочивали на Шацьких озерах

   Минулих вихідних близько півсотні калуських нафтохіміків мали змогу відпочити, оздоровитися та весело провести час на Шацьких озерах, що на Волинщині. Про це подбало керівництво «КАРПАТНАФТОХІМу».

   Зокрема, для працівників підприємства був замовлений автобус, який за символічну плату відвіз нафтохіміків на бажаний відпочинок, а згодом, відповідно, й додому. Решту транспортних витрат взяло на себе підприємство.

Щодо місця відпочинку, то нафтохіміки на власний розсуд могли замовити житло або ж проживати у наметах на березі озера Світязь.

Незважаючи на дещо вітряну погоду, поїздка, як мовиться, вдалася на славу. Працівники підприємства вдосталь насолодилися неповторною природою Волині, накупалися в найбільшому та найглибшому озері України та просто відпочили від щоденних трудових буднів.

– Я надзвичайно задоволений відпочинком, – ділиться враженнями заступник начальника технічного відділу «КАРПАТНАФТОХІМу» Андрій Андріїв. – Вирішив проживати у наметовому містечку, що знаходиться біля села Пульмо, адже хотів бути якомога ближче до озера та природи і жодного разу про це не пошкодував. На Світязі я був вперше і озеро мені дуже сподобалося. Вода чиста, а все дно в пісочку… Якби була можливість, я б з радістю повернувся сюди ще раз.

Позитивні враження від поїздки на Шацькі озера залишилися і в фотографа підприємства Ольги Яреми.

– На озері Світязь я побувала вперше, – розповідає Ольга Ярема. – Оскільки їхала з дітьми, то вирішила проживати в котеджі з усіма побутовими умовами за декілька метрів від озера. А воно просто чарівне. Моя донька взагалі під час всього відпочинку називала озеро Світязь морем, бо воно й справді ж таке безкрає і неповторне. Від купання в ньому нас не зупиняв навіть доволі сильний вітер…

Також вразили мене Шацькі озера і як фотографа. Краєвиди тут неймовірно красиві й своєрідні.

      Тетяна ЯНІЦЬКА.

04.07.2019

ПОВІДОМЛЕННЯ споживачам послуг фіксованого місцевого телефонного зв`язку

У зв`язку із зміною тарифної політики операторів зв`язку України, ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повідомляє про зміну тарифів на послуги фіксованого місцевого телефонного зв`язку з 01.02.2020р. № п/п Найменування послуги Вартість послуги на місяць, грн., без ПДВ 1 Абонплата на цифрові номери з правом виходу на міську АТС “3” 75,00 2 Абонплата на аналогові номери з правом виходу […]

У Калуші оприлюднили результати моніторингу повітря

Управління з питань надзвичайних ситуацій міської ради повідомляє про результати проведення моніторингу за станом атмосферного повітря на межі санітарно-захисної зони ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» за 4 квартал 2019 року. Контроль проводився за перевищенням гранично допустимих концентрацій (ГДК) у атмосферному повітрі діоксиду азоту, хлористого водню, оксиду вуглецю, пропілену, етилену, бензолу, ксилолу, хлористого вінілу, інформує “Нафтохімік-Калуш” з посиланням на “Вікна”. […]