ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Калуські нафтохіміки в оптимальні терміни відновили роботу насоса

Робота всіх без винятку промислових установок, в тому числі й такої сучасної, як з виробництва поліхлорвінілової смоли суспензійної ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», не обходиться без непередбачуваної зупинки того чи іншого обладнання.

Ось і колектив цеху з виробництва ПХВСС не очікував, що раптово вийде з ладу насос з перекачування рекуперованого (готового для переробки. – Авт.) вінілхлориду.

– Інформацію про несправність насоса, зокрема коротке замикання, підтвердили спеціалісти служби головного енергетика, – розповідає головний механік підприємства Костянтин Гоман. – Відразу після цього відбулася оперативна нарада за участю спеціалістів відділів головного механіка і енергетика, ремонтного управління підприємства та технологічного персоналу цеху з виробництва ПХВСС, на якій було вирішено, як в оптимальні терміни організувати демонтаж і розбір насоса, а також вжити необхідні заходи з його ремонту.

Які саме роботи необхідно виконати, аби насос знову запрацював, стало відомо після його відкриття. З’ясувалося, що вийшов з ладу статор насоса, а також пошкоджено ротор, зокрема його вал. Статор був у нас в наявності, тож ми могли його замінити, а ось щодо пошкодженого ротора насоса, то тут слід було виконати цілий комплекс робіт, з якими дуже професійно і в мінімальні терміни справилися працівники цеху з ремонту технологічного устаткування виробництва ПХВСС і КС ремонтного управління нашого підприємства.

– Подібні роботи нам довелося виконувати вперше, – розповідає начальник цеху Петро Багринівський. – До цього часу ми проводили на цьому насосі лише заміну підшипників, а тут необхідно було і статор поміняти, і сам ротор відреставрувати. Додавало додаткових труднощів і те, що насос складний технологічно, а для його відкриття слід було розрізати захисний кожух із нержавіючої сталі, а потім його заварити так, щоб досягти належної герметичності.

Всі ці роботи  наші працівники виконували позмінно у цілодобовому режимі. Належну допомогу у веденні зварювальних робіт нам надав начальник відділу технічного нагляду підприємства Тарас Федевич. Добре попрацювали впродовж чотирьох діб, поки насос знову не запрацював, головний зварник нашого РУ Василь Торконяк, електрозварники Михайло Мочарський, Василь Чарковський, слюсарі-ремонтники Зіновій Пуфка, Михайло Яцущак, Ігор Щерба, начальник дільниці Михайло Бегун та майстер зміни Іван Барнась. Долучилися до виконання цих непростих робіт й інші наші виробничники, а також спеціалісти відділу головного механіка Олександр Шевага та Віталій Швець.

Не приховував свого задоволення, що в оптимальні терміни були виконані всі необхідні ремонтні роботи, й начальник виробництва поліхлорвінілової смоли суспензійної і каустичної соди Роман Созанський.

– Повідомлення про те, що вийшов з ладу насос з перекачування хлорвінілу було для всіх прикрою  несподіванкою, – розповідає Роман Петрович. – І хоча наші ремонтники до цього часу не стикалися із подібною неполадкою, але все ж вони зуміли виконати все якісно і швидко, працюючи задля цього в цілодобовому режимі. Завдяки саме їх професіоналізму та сумлінній праці 28 січня ми подали хлорвініл в цех з виробництва ПХВСС і відреставрований насос знову запрацював.

Тож, користуючись нагодою, хочу подякувати всім причетним до виконання цих непростих, але дуже важливих ремонтних робіт.

Анатолій ГАЙОВИЙ.

На знімку: слюсарі-ремонтники Зіновій Пуфка, Михайло Яцущак, Ігор Щерба  та начальник дільниці Михайло Бегун біля відновленого насоса.

04.02.2022

Підприємство допомагає Українській армії та бійцям територіальної оборони

Війна не залишила байдужим жодного українця. Вони долучаються до боротьби з ворогом як безпосередньо у зонах бойових дій, так і на окупованих та неокупованих територіях. Не стоять осторонь від агресивних дій російської армії й колективи промислових підприємств. Серед яких і товариство «КАРПАТНАФТОХІМ». Про те, що робить підприємство та його працівники задля перемоги над ворогом. нам […]

У зв’язку із введенням в Україні воєнного стану з 24 лютого технологічні цехи ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» були планово зупинені

Все обладнання  та комунікації технологічних цехів звільнено від  продуктів, заповнено інертним газом (азотом) та виведено на режим консервації. Обладнання  знаходиться у належному технічному стані.  Системи протипожежного, протиаварійного захисту, раннього виявлення та оповіщення, енергозабезпечення перебувають у справному і робочому  стані.  В структурних підрозділах підприємства  розроблено регламенти,    які передбачають порядок обслуговування технологічних установок у режимі їх консервації. […]