ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Калуські нафтохіміки підкорили засніжену Говерлу

16 лютого група працівників ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» вкотре підкорила найвищу вершину Українських Карпат – засніжену Говерлу.

Цей похід в гори відбувся при сприянні адміністрації та профкому товариства і був присвячений світлій пам’яті прекрасної людини, щирого друга Василя Дмитровича Худина. Саме він у свій час започаткував традицію зимового сходження на Говерлу та був незмінним організатором багатьох  походів з підкорення вершин наших Українських Карпат.

Погода подарувала нам чудовий сонячний день. Захоплені красою казкового засніженого лісу, де сонце підсвічує дерева, вкриті сріблястим снігом, ми незчулися, як піднялись на саму вершину. Дорогою милувались мальовничими краєвидами гірського масиву Чорногори.

Незважаючи на сильні пориви вітру на самій вершині Говерли, нафтохіміки помолилися та заспівали Гімн України. Ми дякували Богові за те, що допоміг нам прожити цей рік, та просили в Нього сили й наснаги на наступний рік, молилися за мир та спокій в усій Україні.

Говерла, як гарна дівчина, завжди чарує своєю первозданною красою, тому кожний підйом на вершину є неповторний. Єдине, що нас дуже засмучувало, – це відсутність Василя Дмитровича.

…Чудова погода, вражаюче блакитне небо, приємна компанія і дивовижні світлини на згадку – все це стало запорукою святкового настрою на цілий день. Повертались додому змучені, але задоволені чудовою мандрівкою та переповнені незабутніми враженнями від краєвидів рідних Карпат.

До нових вражень та відкриттів!

Ірина БАГИРА, провідний фахівець управління забезпечення виробництв ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ».

P.S. Група працівників підприємства, яка підкорила найвищу вершину наших Карпат, щиро вдячна адміністрації товариства «КАРПАТНАФТОХІМ» за наданий автобус для поїздки.

01.03.2019

Гімназія, університет та підприємство підписали угоду про співпрацю

   23 травня 2019 року директор Калуської гімназії ім. Дмитра Бахматюка Оксана Табачук , генеральний директор ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Іван Підсадюк та ректор Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника Ігор Цепенда підписали в Івано-Франківську  тристоронню угоду про співпрацю.    Відтак заклад для навчання обдарованих дітей, найбільше промислове підприємство Калуша та Прикарпаття та визначальний для регіону вищий навчальний […]

В інженерів та майстрів рівень знань з охорони праці перевірили. На черзі – новоприйняті працівники.

   В одному з попередніх номерів «НК» інформувалося про зміни в підході до навчання працівників «КАРПАТНАФТОХІМу». Так, зокрема, йшлося про те, що на підприємстві власними силами проводять навчання з охорони праці.    – Згідно з відповідним наказом генерального директора підприємства, – розповіла редакції «НК» провідний фахівець-керівник групи відділу роботи з персоналом Ірина Білецька, та керуючись […]