Калуські нафтохіміки, педагоги коледжу і школи-ліцею влаштували для дітей справжнє свято хімії
Калуські нафтохіміки, педагоги коледжу і школи-ліцею влаштували для дітей справжнє свято хімії
12 червня в навчальному корпусі Калуського політехнічного коледжу відбувся цікавий захід, головна мета якого полягала в популяризації предмету хімія серед калуських дітей.
Те, що організатори вибрали дуже вдалу форму спілкування на таку, здавалося би, досить серйозну тему із ще зовсім юними школярами (10-12 років) ЗОШ-ліцей №10, які в даний час перебувають у рідній школі в літніх таборах, вже можна помітити із оприлюднених світлин.
Ще б дітям було б нецікаво, коли експерименти стосовно можливостей науки хімії демонструють її представники, які нині трудяться в найбільшому підприємстві Калуша, яким є товариство «КАРПАТНАФТОХІМ».
Досліди у виконанні заступника начальника лабораторії з обслуговування виробництва поліхлорвінілової смоли суспензійної і каустичної соди Наталії Тимків, цікаві розповіді про підприємство та його історію провідного фахівця-керівника групи відділу роботи з персоналом Ірини Білецької, екскурсовода Народного музею історії та трудової слави підприємства Володимира Гудзоватого викликали в дітвори море емоцій та приємних вражень.
Не залишилися осторонь від цього навчально-пізнавального дійства і господарі, в особі директора коледжу Петра Гринькевича, завідувачки відділом виробничої практики Надії Гнатишин, лаборантів Оксани Паньків і Наталії Тягур, які й багато цікавого про заклад розповіли, й в умінні своїх практичних навиків дітей теж здивували.
Безпосереднім учасником цього своєрідного хімічного шоу була разом зі своїми вихованцями і вчитель хімії школи-ліцею Орися Груба.
Війна не залишила байдужим жодного українця. Вони долучаються до боротьби з ворогом як безпосередньо у зонах бойових дій, так і на окупованих та неокупованих територіях. Не стоять осторонь від агресивних дій російської армії й колективи промислових підприємств. Серед яких і товариство «КАРПАТНАФТОХІМ». Про те, що робить підприємство та його працівники задля перемоги над ворогом. нам […]
Все обладнання та комунікації технологічних цехів звільнено від продуктів, заповнено інертним газом (азотом) та виведено на режим консервації. Обладнання знаходиться у належному технічному стані. Системи протипожежного, протиаварійного захисту, раннього виявлення та оповіщення, енергозабезпечення перебувають у справному і робочому стані. В структурних підрозділах підприємства розроблено регламенти, які передбачають порядок обслуговування технологічних установок у режимі їх консервації. […]