ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Калуські нафтохіміки, педагоги коледжу і школи-ліцею влаштували для дітей справжнє свято хімії

12 червня в навчальному корпусі Калуського політехнічного коледжу відбувся цікавий захід, головна мета якого полягала в популяризації предмету хімія серед калуських дітей.

Те, що організатори вибрали дуже вдалу форму спілкування на таку, здавалося би, досить серйозну тему із ще зовсім юними школярами (10-12 років) ЗОШ-ліцей №10, які в даний час перебувають у рідній школі в літніх таборах, вже можна помітити із оприлюднених світлин.

Ще б дітям було б нецікаво, коли експерименти стосовно можливостей науки хімії демонструють її представники, які нині трудяться в найбільшому підприємстві Калуша, яким є товариство «КАРПАТНАФТОХІМ».

Досліди у виконанні заступника начальника лабораторії з обслуговування виробництва поліхлорвінілової смоли суспензійної і каустичної соди Наталії Тимків, цікаві розповіді про підприємство та його історію провідного фахівця-керівника групи відділу роботи з персоналом Ірини Білецької, екскурсовода Народного музею історії та трудової слави підприємства Володимира Гудзоватого викликали в дітвори море емоцій та приємних вражень.

Не залишилися осторонь від цього навчально-пізнавального дійства і господарі, в особі директора коледжу Петра Гринькевича, завідувачки відділом виробничої практики Надії Гнатишин, лаборантів Оксани Паньків і Наталії Тягур, які й багато цікавого про заклад розповіли, й в умінні своїх практичних навиків дітей теж здивували.

Безпосереднім учасником цього своєрідного хімічного шоу була разом зі своїми вихованцями і вчитель хімії школи-ліцею Орися Груба.

19.06.2019

Підприємство допомагає Українській армії та бійцям територіальної оборони

Війна не залишила байдужим жодного українця. Вони долучаються до боротьби з ворогом як безпосередньо у зонах бойових дій, так і на окупованих та неокупованих територіях. Не стоять осторонь від агресивних дій російської армії й колективи промислових підприємств. Серед яких і товариство «КАРПАТНАФТОХІМ». Про те, що робить підприємство та його працівники задля перемоги над ворогом. нам […]

У зв’язку із введенням в Україні воєнного стану з 24 лютого технологічні цехи ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» були планово зупинені

Все обладнання  та комунікації технологічних цехів звільнено від  продуктів, заповнено інертним газом (азотом) та виведено на режим консервації. Обладнання  знаходиться у належному технічному стані.  Системи протипожежного, протиаварійного захисту, раннього виявлення та оповіщення, енергозабезпечення перебувають у справному і робочому  стані.  В структурних підрозділах підприємства  розроблено регламенти,    які передбачають порядок обслуговування технологічних установок у режимі їх консервації. […]