ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Калуські нафтохіміки і цього року матимуть медичний страховий захист

У ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» серед різних діючих соціальних програм, зорієнтованих на надання допомоги працюючим, особлива увага приділяється страховому захисту працівників. В останні роки підприємство постійно проводить добровільне страхування працівників, надаючи їм можливість користуватися послугами страхової компанії та безкоштовно отримувати (в межах визначеного ліміту страхового відшкодування) медичне обслуговування. Не став винятком і 2019 рік.

– Відповідно до договору добровільного медичного страхування, укладеного зі страховою компанією «БРОКБІЗНЕС», застраховано 2417 працівників ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», – каже провідний економіст відділу фінансів і казначейства підприємства Вікторія Пілянська. – Підписаним до нього додатком визначено на кожну застраховану особу річний ліміт страхового відшкодування в розмірі 9 тис. гривень З цієї суми працівник може використати 3 тис. гривень на амбулаторно-поліклінічну допомогу та 6 тис. гривень на стаціонарну допомогу, тобто госпіталізацію та стаціонарне лікування. Крім того, за кошти підприємства застрахована особа, в котрої в 2019 році буде вперше виявлено захворювання на туберкульоз, цукровий діабет чи онкозахворювання, може пройти діагностику та лікування (амбулаторне чи стаціонарне) на базі державних, відомчих спеціалізованих лікувальних закладів. Для цих потреб передбачено 200 тис. грн. на рік.

У програму медичного страхування на 2019 рік також закладено кошти на лікування працівників від недуг, що не входять в перелік страхових випадків. Для цього передбачений річний корпоративний ліміт в сумі 450 тис. гривень.

Вікторія Пілянська також зауважила, що застрахованому працівникові ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» у разі погіршення його стану здоров’я (захворювання, травми тощо), що вимагає надання медичної допомоги або консультації лікаря, потрібно передусім звернутися в базовий медичний заклад – Калуський міський центр первинної медико-санітарної допомоги та попросили в реєстратурі (тел. 2-40-03) направлення до відповідальних лікарів установи: Тимчини Наталії Богданівни (тел. 050-605-81-22), Дмитришин Олександри Мар’янівни (тел. 095-303-14-52), Харкевич Лідії Михайлівни (тел. 067-778-46-68), Іваськів Тетяни Йосипівни (тел. 095-721-97-49) чи головного лікаря Гаврилишина Михайла Богдановича (тел. 050-540-35-65), а надалі виконувати рекомендації медичного персоналу.

Водночас страховою компанією «БРОКБІЗНЕС» запропоновано працівникам підприємства таку послугу, як медичне страхування родичів. З 30 січня цього розпочався прийом заявок зацікавлених нафтохіміків на укладання індивідуальних договорів із страховою компанією щодо медичного страхування їхніх рідних. Вартість такої страховки – 1600 грн. Більш детальну інформацію з цього приводу можна отримати у відділі відділу фінансів і казначейства ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Контактний телефон 050-744-65-70.

Василь ТКАЧУК.

06.02.2019

«КАРПАТНАФТОХІМ» визнано лідером бізнесу в Україні

Підприємство отримало відзнаку від Федерації роботодавців    Минуло тижня в Києві в Українському домі відбувся XI з’їзд Федерації роботодавців України, в роботі якого взяли участь роботодавці з усіх регіонів країни, представники галузей промисловості та експерти. На представницькому форумі було обговорено шляхи реалізації Маніфесту роботодавців України – програми прискореного економічного розвитку, написаної самими роботодавцями-практиками.    Виконання […]

Віктор Труш: «У поштових голубів головний інстинкт – якомога скоріше добратися додому»

Серед працівників «КАРПАТНАФТОХІМу» є чимало людей, які, окрім того, що проявили себе висококваліфікованими й затребуваними спеціалістами на виробництві, вражають своїми захопленнями у вільний від роботи час. Цього разу мова, зокрема, піде про начальника відділення біохімічного очищення цеху НіОПСВ Віктора Труша, який захоплюється голубами. Мабуть, чимало калушан, прогулюючись містом, у скверику на вулиці В. Стуса, обіч […]