ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Калуська ЦРЛ отримає сучасне кардіологічне обладнання

Це стало можливим завдяки проведенню благодійного заходу та фінансовій допомозі ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ»

20 серпня у готельно-відпочинковому комплексі «Green Park» в селі Вістова відбувся благодійний вечір «Квітка єдності», присвячений 30-ій річниці незалежності України.

Ідея проведення благодійного вечора виникла у зв’язку з тим, що є велика потреба у придбанні для кардіологічного відділення Калуської ЦРЛ електрокардіографічної стрес-тест системи з велоергометром, вартість якої становить 452 тис. 640 гривень.

Як повідомила заступниця Калуського міського голови Наталія Кінаш, яка за фахом – лікар-кардіолог, за статистичними даними впродовж року на Калущині реєструється близько 100-120 інфарктів міокарда, а в кардіологічному відділенні лікарні щороку лікується 1200-1300 пацієнтів.

– Електрокардіографічна стрес-тест система з велоергометром необхідна для здійснення діагностики серцево-судинної патології. Вона дозволяє оцінити толерантність до фізичного навантаження і виявити патологічні зміни серцево-судинної системи, які виникають при фізичному навантаженні, – додала Наталія Кінаш.

У благодійному вечорі «Квітка єдності» взяли участь представники духовенства, народний депутат України Едуард Прощук, голова Калуської районної державної адміністрації Жанна Табанець, депутати Калуської міської і районної та обласної рад, голови територіальних громад, керівники підприємств, установ, організацій, представники середнього та малого бізнесу, меценати.

Зауважимо, що під час заходу проводилася не лише благодійна акція зі збору коштів, а й відбувся аукціон «Разом зможемо більше», виручені кошти від якого підуть на придбання апарата, та лотерея.

Стартові ціни на лоти були від 1 тис. гривень. Проте, до прикладу, картину «Гуцульська рапсодія» Ореста Костіва, який працює у стилях ліричного сюрреалізму і символізму, продали за 19 тис. гривень.

У результаті на благодійному вечорі «Квітка єдності» вдалося зібрати понад 300 тис. гривень.

Свій внесок у добру справу зробило і ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» – одне з найбільших промислових підприємств Прикарпаття та основних платників податків до державного й місцевого бюджетів. Калуські нафтохіміки залишилися вірними своїм традиціям і вкотре продемонстрували підтримку благодійним справам. Як повідомили присутні на вечорі генеральний директор підприємства Іван Підсадюк та його заступник Ярема Рудик, на придбання кардіологічного апарата підприємство виділило 200 тис. гривень.

Тож, об’єднавши зусилля і добру волю, на електрокардіографічну стрес-тест систему вдалось зібрати навіть більшу суму, ніж необхідно.

Під час благодійного заходу музичні вітання учасникам дарували Оксана Лісовська, Богдан Богославець, Христина Лукач, Михайло Дакус, Софія Виноградник, Тетяна Мельник, Тетяна Бариляк.

Додамо, що партнерами та спонсорами благодійного вечора виступили: ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», мережа супермаркетів «Гостинний дім», ТОВ «ҐУДВЕЛЛІ УКРАЇНА», ТОВ «3 Бетони», рекламна фірма «БРАМА-РЕКЛАМА», спортивно-оздоровчий комплекс «Акваторія» та ряд інших підприємств та підприємців Калущини.

Цей захід засвідчив, що люди, які об’єднуються навколо ідеї добра, – велика сила.

Людмила ПАСТУШОК.

На знімку: керівники «КАРПАТНАФТОХІМу» разом із Жанною Табанець та Едуардом Прощуком.

27.08.2021

Підприємство допомагає Українській армії та бійцям територіальної оборони

Війна не залишила байдужим жодного українця. Вони долучаються до боротьби з ворогом як безпосередньо у зонах бойових дій, так і на окупованих та неокупованих територіях. Не стоять осторонь від агресивних дій російської армії й колективи промислових підприємств. Серед яких і товариство «КАРПАТНАФТОХІМ». Про те, що робить підприємство та його працівники задля перемоги над ворогом. нам […]

У зв’язку із введенням в Україні воєнного стану з 24 лютого технологічні цехи ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» були планово зупинені

Все обладнання  та комунікації технологічних цехів звільнено від  продуктів, заповнено інертним газом (азотом) та виведено на режим консервації. Обладнання  знаходиться у належному технічному стані.  Системи протипожежного, протиаварійного захисту, раннього виявлення та оповіщення, енергозабезпечення перебувають у справному і робочому  стані.  В структурних підрозділах підприємства  розроблено регламенти,    які передбачають порядок обслуговування технологічних установок у режимі їх консервації. […]