ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Калушани мають до 15 грудня обрати сімейного лікаря і заповнити декларацію

Уже з січня 2018 року для первинної ланки медичних працівників запрацює принцип «гроші ходять за пацієнтом». Для пересічних українців це означає, що після оголошення Міністерством охорони здоров’я так званої приписної кампанії вони повинні знайти собі сімейного лікаря або терапевта чи педіатра для своєї дитини і підписати з ними відповідні угоди.

І хоча про укладення угод ще не йдеться, проте перший етап – заповнення декларацій на обслуговування в лікаря, якого обрав пацієнт, вже розпочався.

Як розповів редакції «НК» головний лікар Калуського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Михайло Гаврилишин, на сьогоднішній день ще нема ясності в питаннях фінансування їхньої установи, але організаційно поліклініка до реформування уже готова, тобто приведені у відповідність структура, штати, вся документація і дозволи.

– Щоправда, є нині проблеми з модернізацією комп’ютерної мережі. На це закладу необхідно приблизно 590 тисяч гривень, – зазначає головний лікар. – До прикладу, Коломийський центр ПМСД на створення комп’ютерної мережі отримав у цьому році 560 тисяч гривень і 200 тисяч гривень додатково на придбання комп’ютерів. 720 тисяч гривень на створення мережі на 12 робочих місць витратила і Долина. А ось ми на ці потреби наразі не отримали жодної копійки.

М. Гаврилишин також наголосив, що одним із перших важливих етапів з підготовки до реформування первинної ланки є формування бази пацієнтів у відповідності до стратегії Міністерства охорони здоров’я України. Починається цей етап із заповнення декларацій на обслуговування в лікаря, якого обрав пацієнт. Наступним кроком буде укладення на основі заповнених декларацій угод. До заповнення декларацій дільнична служба поліклініки, в тому числі і 25 сімейних лікарів, уже готові. Бланки декларацій заклад теж має.

Тож адміністрація Калуського центру ПМСД звертається до всіх зацікавлених громадян з проханням прийти до 15 грудня в їх медичну установу, обрати лікаря і заповнити в нього бланк декларації. При собі необхідно мати паспорт та ідентифікаційний код.

– Вільний вибір лікуючого лікаря – одне з досягнень реформи, – вважає Михайло Гаврилишин. – Тепер кожна людина, чи то мешканець Калуша, чи Калуського району, чи навіть якогось іншого населеного пункту, незалежно від місця реєстрації має можливість заповнити декларацію на обслуговування в обраного лікаря. Згідно з правилами, які оприлюднило МОЗ, угода між лікарем і пацієнтом вступає в дію через місяць після її підписання.

Водночас Михайло Гаврилишин наголошує, що держава гарантує безоплатний  пакет первинної допомоги для всіх громадян. Наразі цей пакет ще формується і не відомо, які саме послуги він включатиме. Проте їх безоплатно отримуватимуть всі пацієнти, незалежно від місця проживання – в Калуші чи в селі. Інші ж діагностичні послуги, які не увійдуть в цей пакет, будуть платними для всіх.

Але при виборі медустанови і лікаря треба зважити на те, що в одних медичних закладах людина може отримати ці послуги, а в інших їх просто нема, – додає головний лікар. – А щодо цінової політики, то платні послуги, які зараз надаються у міській поліклініці, є найнижчими у місті та районі. І я сподіваюся, що адміністрація нашого закладу знайде необхідні ресурси, щоб вони такими залишалися і надалі.

Людмила СТЕПОВА.

Від редакції. На наше прохання адміністрація Калуського центру ПМСД надала нам список тих 25 сімейних лікарів, з якими калушани чи жителі інших населених пунктів в майбутньому зможуть укласти договори.

– Але це не означає, – наголосив М. Гаврилишин, – що мешканці міста не можуть підписати угоду із сімейним лікарем чи терапевтом з інших медичних установ Калущини чи навіть з іншого регіону України.

Бандерич Вікторія Василівна, Гаврилюк Богдан Іванович, Голубовська Ольга Антонівна, Демків Інна Борисівна, Дитко Ірина Михайлівна, Дмитришин Олександра Мар’янівна, Довбенко Любов Михайлівна, Дудаш Дарія Василівна, Дуліба Романна Степанівна, Жидан Христина Зіновіївна, Іваськів Тетяна Йосипівна, Козар-Кирилович Лариса Григорівна, Козловська Тамара Іванівна, Корвацька Ірина Мирославівна, Корчинська Оксана Володимирівна, Кравець Михайло Васильович, Кравець Юлія Володимирівна, Кулібаба Стефанія Михайлівна, Лісанська Людмила Миколаївна, Марусин Оксана Василівна, Михайлова Тетяна Володимирівна, Олійник Леся Романівна, Олійник Оксана Володимирівна, Паславська Оксана Григорівна, Поліщук Володимир Петрович, Понайда Віталія Андріївна, Семаньків Тетяна Олександрівна, Семеген Ірина Зіновіївна, Тетеріна Людмила Ігорівна, Турович Ольга Юріїв,  Федоренко Ольга Степанівна, Харкевич Лідія Михайлівна, Хемич Марта Петрівна, Хром’як Наталія Ярославівна, Яців Уляна Василівна.

15.11.2017

Калуш у воді… Проливні дощі, які буквально накрили Прикарпаття та Калущину 20 травня, завдали чималої біди людям.

Такої повені наше місто не бачило з липня 2008 року. Тоді від стихії, яка вирувала три дні здебільшого в західних областях України, теж найбільше постраждала Івано-Франківщина. В 488 населених пунктах області стихія тоді призвела до підтоплень майже 23 тисяч житлових будинків. У річках Дністер та Прут, які протікають поблизу деяких населених пунктів, рівень води піднявся […]

Вибори на Калуському окрузі пройшли фактично без порушень

Голова Калуської окружної виборчої комісії територіального виборчого округу №85, до якого входять місто Калуш, Калуський, Рогатинський райони та частина Галицького району, Ігор Очкур у розмові з журналістом «НК» повідомив, що вибори на нашому окрузі пройшли без скарг, скандалів та грубих порушень. – Ці вибори були особливі тим, що людям довелося обирати Президента серед рекордної кількості […]