ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Калушанка Анастасія Габльовська – срібна призерка чемпіонату України з плавання

Калуські спортсмени знову гідно представили місто на всеукраїнському рівні. Цього разу мова йде про наших плавців. З 15 по 17 березня у м. Кам’янське Дніпропетровської області відбувся зимовий чемпіонат України з плавання серед юніорів. До складу команди Івано-Франківської області ввійшло п’ятеро калуських плавців. Серед них найбільше відзначилася учениця Калуської гімназії ім. Д. Бахматюка, вихованка ДЮСШ «Сокіл» Анастасія Габльовська. На дистанції 50 м брасом дівчина виборола друге місце.

Нагадаємо, що у березні цього року на традиційному міжрегіональному турнірі з плавання серед юнаків і дівчат, присвяченому пам’яті заслуженого тренера України Я. М. Фрондзея, Анастасія на цій же дистанції виконала норматив кандидата у майстри спорту України. Журналісту «НК» вдалося нещодавно поспілкуватися з юною спортсменкою.

– Скільки років ти, Анастасіє, вже займаєшся плаванням?

– Загалом займаюся дев’ять років, з них професійно – сім. За цей час моїми тренерами були Ірина Валентинівна Ніневська та Катерина Ігорівна Долаврук, але з минулого року займаюся тільки у Катерини Ігорівни.

– Чому ти вибрала саме цей вид спорту?

– Спочатку у секцію плавання мене віддали батьки, тому важко сказати, що я свідомо вибрала. Цей вид спорту мені відразу дуже сподобався. Зараз без плавання вже не уявляю свого життя. Це частинка мене.

– Якими були твої відчуття, коли зрозуміла, що стала срібною призеркою чемпіонату?

– Це був шок. Не думаю, що відразу усвідомила. Побачивши свій результат на табло, я спочатку була задоволена часом, за який пропливла дистанцію. Потім побачила, що судді дивляться на мій результат і щось обговорюють. Через те, що було багато учасників, запливів на дистанції було декілька. Я виступала у першому. Коли завершилися запливи підійшла тренер і сказала, що в мене другий результат. Це було щось неймовірне.

– Скільки разів на тиждень ти займаєшся?

– Шість разів, окрім неділі. Інколи буває, що тренування можуть бути двічі на день, наприклад, коли в гімназії немає занять.

– Чи важко поєднувати навчання з плаванням?

– Ні, абсолютно не важко. Навпаки, заняття спортом до певної міри дисциплінують мене. Я звикла, що маю  чіткий графік: після уроків у гімназії іду на тренування, після тренування виконую домашні завдання. Таким чином вдається все поєднати.

– Окрім плавання, які в тебе ще захоплення?

– Мене цікавить футбол і все, що з ним пов’язано. Люблю сама пограти, але тільки на любительському рівні. Також подобається грати у волейбол, досить цікава легка атлетика.

– Чи плануєш ти в майбутньому продовжувати професійно займатися плаванням?

– Мені здається, що поки що зарано про це говорити. Я впевнена в одному – хочу продовжувати займатися, розвиватися.

– Чи є плавчині, на яких рівняєшся?

– Так, є. Це Катінка Хоссу з Угорщини та Сара Шестрем із Швеції. Вони обидві олімпійські чемпіонки. Також кожна з них неодноразово перемагали на чемпіонатах світу у своїх видах плавання.

– Якби ти мала таку можливість, чи хотіла б щось змінити у басейні «Посейдон», в якому тренеруєшся?

– Так, я б дещо змінила. Нам дуже потрібний свій спортивний зал, особливо шведська стінка, адже без відповідних фізичних вправ важко підтримувати спортивну форму. Також я б дещо оновила матеріальну базу самого басейну.

– Дякую за розмову і бажаю спортивних успіхів.

Ірина САВКА.

26.03.2018

Нагороди турніру пам’яті Ярослава Барнича здобули не калушани

Минулих вихідних, 2 і 3 березня, в приміщенні ФСК «Нафтохімік» відбувся третій рейтинговий турнір у рамках восьмої відкритої першості міста Калуша з настільного тенісу. Змагання, які в Калуші вперше тривали два дні, були приурочені пам’яті нашого земляка, колишнього працівника хімічного підприємства «Оріана», активного спортсмена, неодноразового чемпіона Івано-Франківської області й призера України з настільного тенісу серед […]

Іван Дзуль – кращий спортсмен Калуша у ветеранському спорті

Цього тижня координаційна рада з питань фізичної культури і спорту виконкому Калуської міської ради прийняла остаточне рішення щодо визначення кращих спортсменів і тренерів міста за підсумками діяльності в 2018 році. У ветеранському спорті на безальтернативній основі кращим спортсменом минулого року в Калуші визнано 55-річного провідного фахівця відділу безпеки та режиму ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», представника ФСК «Нафтохімік», […]