ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Калушанин Володимир Щавінський прагне нових перемог

Нещодавно у ДЮСШ «Сокіл» відбувся черговий чемпіонат Івано-Франківської області з важкої атлетики серед молоді, на якому вихованці Ігоря Стечака та Марії Відливаної в загальному заліку посіли  друге місце, випередивши  команду з Івано-Франківська та Галича.

В особистому заліку переможцями та призерами стали Катерина  Іванькова, Тарас Тимар, Владислав Поважняк, Юрій Гнатишин, Василь Савчин, Валентин Яремко, Антон Старовойтов та Павло Дудра.

Однак колеги по команді та шанувальники важкої атлетики найбільше очікували виступ кандидата в майстри спорту України, призера чемпіонатів України Володимира Щавінського, який у складі команди Івано-Франківської області  братиме участь у чемпіонаті України, що відбудеться у Львові 19 вересня.

Виступ В. Щавінського на чемпіонаті області прокоментував ветеран важкої атлетики Іван Дзуль, який на цих змаганнях був суддею:

– Безумовно, я з радістю очікував виступ Володимира. Найперше  з тієї причини, що у категорії до 62 кг він за своїми результатами наблизився до нормативу майстра спорту України, а це в сумі двоборства 227 кг. На цих змаганнях Володя набрав у сумі двоборства 222 кг. Зробив важкоатлет і спробу на 125 кг, але допустив незначну технічну помилку,  яка не дала змоги зафіксувати вагу.

Також хочу відзначити і його психологічну підготовку, яка нерідко є визначальною у досягненні перемоги, тому що атлет може бути фізично та технічно підготовлений, але у психологічному плані слабкий. У  Володимира  є психологічна стійкість і мета, до якої він впевнено йде. Тому з нетерпінням чекаю на його виступ на чемпіонаті України у Львові.

Ірина ДЗВІНКА.

11.09.2017

ВК «Нафтохімік» вийшов у фінал чемпіонату області

Минулих вихідних відбулися матчі четвертого (заключного) туру чемпіонату Івано-Франківської області серед чоловічих команд першої ліги. За їхніми результатами визначилися чотири фіналісти, які продовжать боротьбу за нагороди чемпіонату. Калуська команда «Нафтохімік» свої два останні поєдинки попереднього етапу турніру провела в суботу, 29 лютого, в спорткомплексі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Тут підопічні Любомира Фединяка […]

Двоє кращих спортсменів-нафтохіміків отримали нагороди

Координаційна рада з питань фізичної культури та спорту міськвиконкому, яка визначила кращих спортсменів і тренерів Калуша за підсумками роботи в 2019 році, запросила всіх номінантів 30 січня на сесію міської ради, де їм були вручені заслужені нагороди. Отримали їх і двоє працівників ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Квіти, грамоти, оригінальні іменні статуетки та грошові премії були вручені провідному […]