ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Іван Підсадюк: «Основне сьогодні, аби держава захистила продукцію підприємства на вітчизняному ринку»

25 лютого у ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» перебував народний депутат України від виборчого округу №85 з центром у місті Калуші Едуард Прощук. На підприємство він прибув разом із головою Калуської районної ради ради Віктором Гільтайчуком та головою Калуської районної держадміністрації Жанною Табанець.

В приміщенні заводоуправління нафтохімічного комплексу відбулася зустріч народного депутата з генеральним директором підприємства Іваном Підсадюком та його заступниками. На початку розмови Е. Прощук поінформував присутніх про те, що на підприємство він прибув з метою дізнатися і почути від його керівництва інформацію про нинішній стан справ, зокрема щодо роботи основних виробництв і наскільки ситуація змінилася після відповідного звернення керівництва підприємства до народних депутатів, керівництва держави.

Подякувавши народному депутату за увагу до діяльності підприємства, Іван Підсадюк наголосив, що воно є нині єдиним в Україні виробником таких затребуваних на ринку продуктів, як поліетилен, полініліхлорид суспензійний, каустична сода й деяких інших. І в даний час всі підрозділи «КАРПАТНАФТОХІМу», окрім установки з виробництва поліетилену, працюють.

Що стосується ситуації з тимчасовим призупиненням роботи поліетиленової установки, то в листопаді-грудні минулого року стали суттєво зростати ціни на сировину, а на полімерну продукцію, зокрема поліетилен, полівінілхлорид навпаки, падати. Серйозний вплив на це мало і потрапляння на ринок України імпортної продукції за заниженими цінами, в тому числі й поліетилену, що не могло не позначитися на економічному стані підприємства. Але вже в січні-лютому стала спостерігатися тенденція до стабілізації цін на вуглеводневу сировину, яка необхідна підприємству, що обнадіює колектив на поліпшення ситуації.

– Що стосується тих питань, вирішення яких народний депутат міг би підтримати як у Верховній Раді, так і в Кабінеті міністрів України, то це, насамперед, захист продукції підприємства на вітчизняному ринку, – відзначив генеральний директор «КАРПАТНАФТОХІМу». – Адже ми нині зацікавлені в тому, аби більше продукції реалізовувалося саме на ринку України.

З інформацією про те, що робиться нині керівництвом підприємства, аби захистити український ринок, перед присутніми виступив заступник генерального директора Ярема Рудик. З цього приводу він, зокрема, сказав, що підприємство вже звернулося у відповідні державні органи з приводу розслідування таких процесів. На сьогодні вже розпочато спеціальні розслідування щодо імпорту в Україну каустичної соди, поліетилену та полівінілхлориду.

– Надіємося, що в скорім часі Кабінетом міністрів України  на час спецрозслідування буде введено попередні обмежувальні заходи з імпорту цих продуктів, – зазначив Я. Рудик.

А ще на зустрічі керівництва «КАРПАТНАФТОХІМу» з Едурдом Прощуком та супроводжуючими його особами було порушено питання зниження тарифів на залізничні перевезення, зважаючи на те, що «КАРПАТНАФТОХІМ» є нині одним з найбільших споживачів послуг, які надаються АТ «Українська залізниця» в західному регіоні України.

Були порушені в ході розмови й інші питання, щодо яких народний депутат України Едуард Прощук пообіцяв докласти всіх зусиль для їх вирішення.

– Скажу відверто, – говорив він, –  що коли я на засіданнях за участю урядовців прошу слова, то мені відразу кажуть, що вестиму мову про «КАРПАТНАФТОХІМ». І часто це справді так, бо, як корінний калушанин, краще інших розумію і знаю, що це стратегічне для регіону промислове підприємство, робота якого необхідна і колективу, і всім краянам.

У відповідь Іван Підсадюк зазначив, що поліпшення ситуації на ринку, а також зусилля уряду, народних депутатів мають сприяти подоланню проблем.

– І те, що нині ми вже розпочали роботу з розконсервації установки з виробництва поліетилену та підготовки її до пуску в квітні цього року, є найкращим підтвердженням того, що ці спільні зусилля дають результат.

Після цього Едуард Прощук, керівники району разом з представниками підприємства побували в цехах виробництва поліхлорвінілової смоли суспензійної і каустичної соди.

На знімку: Едуард Прощук із керівниками району в операторній установки з виробництва полівінілхлориду суспензійного.

Анатолій Гайовий.

26.02.2020

Він може все…

Так відгукуються про працю електрозварника цеху з обслуговування виробництва етилену і поліетилену ремонтного управління ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Ярослава ЛОПУШИНСЬКОГО його керівники та колеги по роботі. Вперше про високу майстерність електрозварника почув від заступника начальника цеху Володимира Футерка, коли він разом зі своїми підлеглими монтували в Калуській міській лікарні нову систему подачі медичного кисню від кисневої станції […]

Молоді калуські нафтохіміки відвідали старовинні замки Львівщини

2 жовтня Радою молоді ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» за підтримки Наглядової ради товариства було організовано поїздку на екскурсію в найвідоміші замки Львівщини. У рамках цього заходу Ради молоді, що передбачений її програмою діяльності, як молоді працівники ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», так і частина вже більш досвідчених мали можливість відвідати Олеський замок у селищі Олесько, Підгорецький замок у селі Підгірці, […]