ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Іван Підсадюк: «Нам, щоб вижити в конкуренції з іншими підприємствами, потрібно бути найкращими»

24 жовтня під головуванням генерального директора ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Івана Підсадюка та за участю його заступників, начальників служб, управлінь, відділів, цехів і виробництв підприємства відбулася нарада з питань промислової безпеки, охорони праці, навколишнього середовища та надзвичайних ситуацій. На ній було підбито підсумки роботи, що проводилась в третьому кварталі 2019 року.

На початку зібрання керівник «КАРПАТНАФТОХІМу» довів до присутніх інформацію про поточну ситуацію на підприємстві, зробивши акцент на необхідності постійного вирішення важливих питань для того, щоб воно працювало краще від інших.

– Наше підприємство працює, але не слід забувати, що ми не єдині в цьому світі, хто працює, – констатував Іван Михалович. – В нинішній економічній ситуації, нам, щоб вижити в конкуренції з іншими підприємствами, які працюють, потрібно бути найкращими.

Що значить бути найкращими? Треба мати найменші затрати на виробництво продукції та її собівартість на хорошому рівні. Також потрібно, щоб продукція була якісною, продавалася на ринку й ми могли за неї отримати гроші. Не тільки важливо в даний час її виробити, треба ще зуміти й продати та одержати гроші. Тоді ми будемо їх мати і на сировину, і на енергетику, і на зарплату, і на ремонти, інвестиції й т. ін. Ось це все і є нашим завданням.

Генеральний директор «КАРПАТНАФТОХІМу нагадав, що ринок не є постійний. Він завжди змінюється.

– Ціни на сировину то підіймаються, то падають. Так само на нашу продукцію вони коливаються, – наголошував Іван Михайлович. – Зараз в Інтернеті та пресі дуже багато розмов ведеться про те, що насувається світова економічна криза. Можливо, так і станеться. Але все одно нам треба виживати в тій ситуації. Тому я всіх закликаю до плідної праці, дбаючи передусім про економію на кожному кроці: при витрачанні матеріалів, сировини, споживанні енергоресурсів, прямих й непрямих витратах під час проведення ремонтних робіт, наданні послуг, при оформленні договорів зі сторонніми організаціями. Ми повинні завжди захищати інтереси підприємства й думати за кінцевий результат.

Далі Іван Михайлович звернув увагу на необхідність покращення роботи з питань промислової безпеки та охорони праці.

– У нас ще фіксуються непланові зупинки технологічного обладнання, – наголосив керівник підприємства. – Аналіз кожного такого випадку має бути коректним і глибоким. Досліджувати потрібно всі сторони, з’ясовувати, чому так сталося, з якої причини та робити правильні висновки й вживати заходи, щоб подібні зупинки більше не повторювалися.

Після виступу генерального директора ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» надалі нарада з питань промислової безпеки, охорони праці, навколишнього середовища та надзвичайних ситуацій пройшла за звичним порядком денним. Щоправда, цього разу на ній ще було заслухано інформацію від головного енергетика Віктора Козира та начальника управління з ремонту будівель і споруд Юрія Токарука про готовність підприємства до роботи в осінньо-зимовому періоді.

З основною доповіддю на нараді виступив начальник управління з промислової безпеки, охорони праці та екології Василь Кучер, а із співдоповіддю – в.о. начальника виробничо-диспетчерського відділу Микола Шпарій, який проаналізував допущені на підприємстві в третьому кварталі 2019 року порушення та розповів про виконання актів розслідування й результати нічних перевірок.

Як зауважив Василь Володимирович, за звітний період у товаристві «КАРПАТНАФТОХІМ» незареєстровано аварій, випадків професійних захворювань працівників та нещасних випадків, пов’язаних з виробництвом.

– Це відрадно, бо вищезгадані показники є основними в оцінці стану промислової безпеки та охорони праці. Але ми розуміємо, що не все так у нас добре, – відверто говорив про реальну ситуацію на підприємстві В. Кучер. – Адже в третьому кварталі поточного року фіксувалися порушення при проведенні робіт та веденні технологічного процесу. Також мали місце і порушення трудової дисципліни – випадки паління в невідведених для цього місцях та інші. Тому у звітному періоді лише з ініціативи працівників служби охорони праці за порушення вимог безпеки, охорони праці та екології до відповідальності було притягнуто 38 працівників товариства.

Василь ТКАЧУК.

01.11.2019

Електролізери завжди на суворому контролі виробничників та ремонтників

Питання експлуатації, а також належного зберігання електролізерів цеху з виробництва хлору і каустичної соди мембранним методом (ХіКС-М) завжди було на контролі як його керівництва, так і адміністрації ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ. Особлива увага цьому питанню була приділена під час довготривалої вимушеної зупинки виробництва, адже в приміщенні, де встановлені мембранні електролізери, температура повітря не могла бути нижчою 10 […]

Майстри «КАРПАТНАФТОХІМу» продовжують підвищувати свою кваліфікацію

Минулого року в ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» було запроваджено курси підвищення кваліфікації для старших майстрів і майстрів. Цьогоріч від нововведення керівництво підприємства вирішило також не відмовлятися і 7 листопада тут розпочалося навчання для чергової групи працівників. – Ці навчання відбуваються з відривом від виробництва в навчальному класі відділу роботи з персоналом, – розповідає провідний фахівець – керівник […]