ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Іван Підсадюк: «Формальність у контролі за виконанням вимог з охорони праці та промбезпеки недопустима»

   14 липня під головуванням генерального директора ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Івана Підсадюка та за участю його заступників, начальників служб, управлінь, відділів, цехів і виробництв підприємства відбулася нарада з питань промислової безпеки, охорони праці, навколишнього середовища та надзвичайних ситуацій, на якій було підбито підсумки роботи, що проводилась в цьому напрямку в першому півріччі 2019 року.

   На початку зібрання коротко проаналізував роботу за період, що минув після попередньої наради, генеральний директор підприємства. Зокрема, керівник «КАРПАТНАФТОХІМу» наголосив на тому, що його тривожить і не зовсім задовольняє.

– У першій половині поточного року в нас, на жаль, були аварійні зупинки через відключення електроенергії, – констатував Іван Михайлович. – Такі зупинки завжди є неприємними і мають негативні наслідки як для технологічних процесів, так і обладнання та устаткування.

Також мене непокоїть якість проведення внутрішніх перевірок, інспекцій на підприємстві. Вони в багатьох випадках не виправдовують очікувань. А формальність у внутрішньому контролі за виконанням вимог з охорони праці, промислової безпеки недопустима.

З основною доповіддю на нараді виступив начальник управління з промислової безпеки, охорони праці та екології Василь Кучер. Він пригадав присутнім про пожежу, яка сталася 12 січня в цеху піролізу, компримування і поділу пірогазу виробництва етилену і поліетилену. За результатами розслідування причин пожежі для недопущення виникнення аварійних та надзвичайних ситуацій на підприємстві були розроблені та затверджені генеральним директором комплексні заходи. З них на сьогодні виконані всі, що були передбачені до виконання в першому півріччі 2019 року.

В другій половині поточного року заплановано виконати тільки один дуже важливий та відповідальний захід – провести позачерговий технічний огляд технологічних трубопроводів цехів виробництв. Ці роботи ще не розпочалися, але відділом технічного нагляду вже ведеться процес укладання договорів з експертними спеціалізованими організаціями на їх виконання.

Виступаючий також повідомив, що з початку року в «КАРПАТНАФТОХІМі» незареєстровано випадків професійних захворювань працівників та нещасних випадків, пов’язаних з виробництвом.

– Проте керівникам усіх рівнів необхідно звертати більшу увагу на стан здоров’я підлеглих, особливо тих працівників, котрі можуть неофіційно перебувати в так званій групі ризику, – наголошував Василь Кучер. – Під час проведення п’ятихвилинок перед змінами, позапланових інструктажів слід загострювати увагу інженерно-технічних працівників та робітників на тому, що в у літній період  можуть виникати нештатні ситуацій, пов’язані зі спекою, несанкціонованими підпалами сухої трави тощо. Їх можна уникнути та мінімізувати за рахунок обов’язкового використання засобів індивідуального захисту, проведення регулярних перевірок стану територій, дотримання вимог пожежної безпеки на виробничих майданчиках, уникнення будь-яких контактів зі зміями.

Була звернута увага начальником управління з промислової безпеки, охорони праці та екології на порушення працівниками підприємства трудової дисципліни. В першому півріччі 2019 року лише за ініціативою працівників служби охорони праці за різні порушення вимог до відповідальності було притягнуто 86 працівників товариства. Також були вжиті заходи дисциплінарного впливу до трьох працівників відділу промислової безпеки, охорони праці та екології за неналежне виконання посадових обов’язків та рішення протоколу наради в начальника управління.

Аналізуючи профілактичну роботу з охорони праці за триступеневим оперативним контролем, Василь Володимирович зауважив, що вона потребує докорінного поліпшення. Були озвучені ним і витрати підприємства у першому півріччі 2019 року на забезпечення працівників засобами індивідуального захисту. Загалом вони склали 5 млн 150 тис. грн. Ще 2 млн 765 тис. грн. було використано на лікувально-профілактичне харчування працюючих за молочними талонами. Крім того, для забезпечення пожежної безпеки закуповувались вогнегасники, пожежні щити, пожежні гідранти, теплозахисний одяг та обмундирування для особового складу ДПРЧ-24 з охорони об’єктів ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ».

   Про допущені інциденти, виконання актів розслідування та результати нічних перевірок, проведених у «КАРПАТНАФТОХІМі» у першому півріччі 2019 року, доповів на нараді в.о. начальника виробничо-диспетчерського відділу Микола Шпарій. На стан устаткування підвищеної небезпеки, будівель та споруд, виконання приписів по структурних підрозділах та завдання з технічного діагностування технологічного обладнання в цехах товариства звернув увагу в своєму виступі начальник відділу технічного нагляду Тарас Федевич.

Було заслухано на нараді і звіти головного механіка Олександра Бобіва (про організацію роботи системи технічного обслуговування і ремонту устаткування) та головного енергетика Віктора Козира, який доповідав про аварійні відключення енергетичного устаткування, аналізував їхні причини та інформував про заходи, що вживаються задля недопущення подібних випадків.

Зі станом медичного обслуговування працівників, проходження ними медичних оглядів, ситуацією із захворюваністю персоналу ознайомив присутніх на зібранні начальник відділу оплати праці і соціальних програм Ігор Мельник. Т.в.о. начальника ДПРЧ-24 з охорони об’єктів ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Василь Зварич розповів про готовність аварійно-рятувальних служб до виконання поставлених завдань та виокремив проблемні питання, у вирішенні яких просив підтримки у керівництва підприємства.

Начальникам виробництв ПХВСС і КС Романові Созанському, етилену і поліетилену Іванові Федоріву та начальнику управління забезпечення виробництв Володимирові Шевчук, на адресу яких та начальників цехів й інших підлеглих посадових осіб прозвучали зауваження про проведення недостатньої роботи для поліпшення стану трудової та виробничої дисципліни в колективах, надали слово висловитись наприкінці наради. Вони, звісно, справедливі зауваження та пропозиції пообіцяли врахувати, усунути недоліки в організації контролю за дотриманням вимог з охорони праці, промбезпеки та екології та посилити роботу з порушниками.

Потім виступив заступник генерального директора – головний інженер підприємства Василь Оленюк, який окреслив завдання на друге півріччя 2019 року щодо підвищення рівня промислової безпеки, охорони праці, навколишнього середовища та попередження надзвичайних ситуацій.

Підбиваючи підсумки наради, генеральний директор ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Іван Підсадюк наголосив, що загалом результат роботи з питань охорони праці та промбезпеки на підприємстві в першому півріччі 2019 року позитивний, бо не сталося нещасних випадків. А щоб їх і надалі не було, слід усім посилено працювати над забезпеченням виконання завдань, поставлених на друге півріччя поточного року.

     Василь ТКАЧУК.

30.07.2019

Понад 70 нафтохіміків склали іспит комісії Держпраці

В умовах карантину відділ роботи з персоналом ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» продовжує організовувати проведення дистанційного навчання для працівників підприємства. Зокрема, наприкінці минулого та на початку цього тижня таке навчання із спецдисциплін, підконтрольних Держпраці України, пройшли три групи нафтохіміків. Як повідомила провідний фахівець – керівник групи відділу роботи з персоналом Ірина Білецька, 21 травня Управління Держпраці в Івано-Франківській […]

Як на підприємстві дбають про здоров’я й безпеку працівників

Керівництво «КАРПАТНАФТОХІМ» продовжує дбати про здоров’я й безпеку працівників підприємства, які в умовах карантину вдень і вночі (змінний персонал. – Авт.) виконують свої обов’язки на виробництвах та в інших структурних підрозділах, відділах і службах товариства. Як повідомив начальник відділу оплати праці та соціальних програм Ігор Мельник, з початку запровадження в Україні обмежувальних заходів у зв’язку […]