ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Іван Федорів: «Виконані ремонтні роботи сприяють ефективній роботі виробництва»

У ці перші дні Нового року  минає місяць з того часу, як після зупинкового капітального ремонту знову запрацювали всі технологічні установки ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ».

Особлива увага керівництва підприємства, спеціалістів служби головного інженера була зосереджена на ході ведення пускових робіт на етиленовій установці, адже в минулі часи саме її обладнання потребувало чималих зусиль ремонтників та експлуатаційників, аби установка запрацювала.

Про те, як працює нині обладнання установки з виробництва етиленової установки журналіст «НК» поцікавився у начальника виробництва етилену і поліетилену Івана Федоріва.

– Працює так, як і було передбачено програмою пуску установки та її виведення на необхідні навантаження, – розповідає Іван Михайлович. – Вже через кілька днів після пуску обладнання запрацювало на 90 відсотків своїх потужностей і такий режим роботи установки зберігався до кінця грудня. У січні плануємо збільшити навантаження ще на один-два відсотки. Можливості в нас для цього є.

Хочу ще сказати, що мене і весь технологічний персонал виробництва радує нинішня робота турбіни пірогазового компресора. Завдяки виконаним тут ремонтним роботам вдалося зменшити витрати пари, тобто обладнання запрацювало значно ефективніше, що сприяє належній роботі всієї установки.

Такий же самий позитивний ефект ми маємо після належно виконаних робіт з відновлення та заміни теплообмінного обладнання. Зокрема, нам вдалося до мінімуму зменшити втрати такого цінного продукту, як пропілен. Тож, користуючись нагодою, хочу подякувати за якісний ремонт теплообмінного обладнання колективам усіх підрозділів нашого підприємства тих сторонніх організацій, які були задіяні на ремонті цього обладнання.

– А як оцінюєте роботу двох інших установок  виробництва – поліетиленової та бензольної?

– Обидві після ремонту працюють на проектних потужностях. Виконані роботи на екструдері  установки з виробництва поліетилену фактично унеможливили випуск неякісного продукту. Так само значно ефективніше після ремонту працює і установка з виробництва бензолу.

Робота нашого виробництва задовольняє сьогодні як його працівників, так і керівництво підприємства, його Наглядову раду. У зв’язку з цим хочеться усім побажати, аби цей стабільний робочий ритм зберігався і в наступні місяці. А ще, користуючись нагодою, хочу привітати з Новим роком і прийдешніми різдвяними святами весь наш колектив і всіх калуських нафтохіміків.

Анатолій Гетьманчук.

04.01.2019

«КАРПАТНАФТОХІМу» і ПНУ ім. В. Стефаника провели спільну нараду

12 червня у залі засідань «КАРПАТНАФТОХІМу» відбулася робоча нарада за участю фахівців підприємства та викладачів кафедри хімії Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника, під час якої було обговорено можливість запровадження дуальної освіти та проблемні питання, які існують на тих чи інших виробництвах нафтохімічного комплексу. Нагадаємо, що цій зустрічі передувало підписання між «КАРПАТНАФТОХІМом», ПНУ ім. В. […]

Вивчали досвід німецьких фахівців з ремонту центрифуг для установки ПВХСС

Кінець травня був насичений для спеціалістів товариства «КАРПАТНАФТОХІМ» подіями і поїздками, пов’язаними зі зміцненням зв’язків з тими іноземними компаніями, обладнання яких експлуатується в цехах підприємства або ж цілісні установки  працюють за їхніми технологіями. Саме з цією метою 23 травня в місті Крефельд (Німеччина) перебували начальник ремонтного управління Володимир Хоменко та механік групи з обслуговування устаткування […]