ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Іван Данів – новий голова Калуської райдержадміністрації

5 листопада у залі засідань Калуської РДА відбулося офіційне представлення нового голови райдержадмістрації Івана Даніва.

На заході були присутні екс-керманичі Калуського району, працівники райдержадміністрації, депутати районної ради, представники громадських організацій та політичних об’єднань району, священнослужителі та ін.

– Згідно з розпорядженням президента України Петра Порошенка, з 5 листопада Івана Даніва призначено головою Калуської райдержадміністрації зі строком випробування три місяці та оплатою праці відповідно до законодавства, – зауважив голова облдержадміністрації Олег Гончарук. – Це призначення має важливе значення для подальшого динамічного і конструктивного розвитку Калуського району.

Також Олег Гончарук подякував екс-голові райдержадміністрації Наталії Бабій за плідну співпрацю та нагородив її почесною грамотою облдержадміністрації.

Крім того, привітали нового голову Івана Даніва і подякували Наталії Бабій за плідну співпрацю впродовж більш ніж трьох років голова Калуської районної ради Михайло Срібняк, міський голова Ігор Матвійчук та від імені всіх сільських голів голова сільської ради Кропивника Михайло Барнич.

Своєю чергою, Наталія Бабій також подякувала усім працівникам райдержадміністрації, сільським головам за спільну роботу на благо громади району та привітала нового очільника РДА Івана Даніва.

– Зміна керівництва в районі – це визначна подія, – акцентувала Наталія Йосипівна. – Бажаю новопризначеному очільнику гідно продовжити справи своїх дев’ятьох попередників, кожен з яких залишив свою частинку. Я залишаю після себе непоганий спадок: 9 млн грн на рахунках РДА і жодної копійки заборгованої зарплатні у бюджетній сфері.

Іван Данів подякував Президенту й голові облдержадміністрації, що довірили йому пройти цей короткий, але непростий шлях, адже до виборів залишилися лічені буремні місяці, і поділився власним баченням того, що необхідно зробити в районі.

– Першочерговим завданням є формування бюджету на 2019 рік і підготовка до зими, – зазначив голова райдержадміністрації. – Також із впевненістю можу сказати, що під час виборчої компанії райдержадміністрацією будуть створені однакові умови для всіх політичних сил.

Щодо нових кадрових призначень, то, за словами Івана Даніва, він ще не думав над цим.

– Думаю, що в Калуському районі є достатньо людей, які могли б підставити мені своє плече і пройти разом зі мною цей шлях, – повідомив у коментарі «НК» Іван Михайлович.

На завершення священнослужителі о. Михаїл Бігун і о. Федір Мороз привітали Івана Даніва з обранням на новій посаді, поблагословили його та подарували релігійні книги й ікону.

Нагадаємо, що президент звільнив голову Калуської райдержадміністрації Наталію Бабій 8 жовтня, згідно з поданою заявою.

Тетяна ЯНІЦЬКА.

Довідка «НК». Іван Данів народився та проживає у селі Завій. Раніше він працював у сільському й лісовому господарстві, керуючим справами, заступником керівника апарату Івано-Франківської обласної ради, на керівних посадах у ДП «Полтавське управління геофізичних робіт» та ДП «Калуська ТЕЦ-Нова».

Іван Данів – депутат обласної ради, член депутатської фракції Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Також варто зауважити, що новий голова РДА пов’язаний з екс-міським головою Калуша і теперішнім міністром енергетики України Ігорем Насаликом. Впродовж двох місяців 2016 року він був радником міністра на громадських засадах. Крім того, у 2010 депутатом Івано-Франківської обласної ради Іван Данів став від Української партії – політичної сили, якою тоді фактично керував Ігор Насалик.

13.11.2018

Калуш у воді… Проливні дощі, які буквально накрили Прикарпаття та Калущину 20 травня, завдали чималої біди людям.

Такої повені наше місто не бачило з липня 2008 року. Тоді від стихії, яка вирувала три дні здебільшого в західних областях України, теж найбільше постраждала Івано-Франківщина. В 488 населених пунктах області стихія тоді призвела до підтоплень майже 23 тисяч житлових будинків. У річках Дністер та Прут, які протікають поблизу деяких населених пунктів, рівень води піднявся […]

Вибори на Калуському окрузі пройшли фактично без порушень

Голова Калуської окружної виборчої комісії територіального виборчого округу №85, до якого входять місто Калуш, Калуський, Рогатинський райони та частина Галицького району, Ігор Очкур у розмові з журналістом «НК» повідомив, що вибори на нашому окрузі пройшли без скарг, скандалів та грубих порушень. – Ці вибори були особливі тим, що людям довелося обирати Президента серед рекордної кількості […]