ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Ігор Дмитренко: «Дуже добре, що на Прикарпатті є виробник такої продукції, яка нині рятує життя…»

Ще в листопаді 2020 року в зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції і коли в Україні виникли серйозні проблеми із забезпеченням лікарень медичним киснем керівництво та засновники ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» прийняли рішення про поставку цього продукту медичним установам.

Але задля того, аби підприємство мало право поставляти цей продукт як медичний препарат, ще слід було виконати передбачені законодавством певні організаційно-правові вимоги. Це, зокрема, отримання відповідної ліцензії, проведення реєстрації продукту як лікарського засобу й ряд інших.

– Але до листопада минулого року, – розповідає заступник генерального директора ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Ярема Рудик, – всі ці процедурні моменти були завершені і вже в грудні в лікарні Прикарпаття було поставлено близько 60 тонн медичного кисню, з яких половину – в Калуську ЦРЛ. А за підсумками дев’яти місяців 2021 року загалом у медзаклади Калуша, Івано-Франківської області та України було благодійно поставлено близько тисячі тонн кисню.

Найбільше цього медичного препарату – майже 300 тонн – отримали за цей період калуські центральна районна та міська лікарні, а також Коломийська (175 тонн), Городенківська (155 тонн) центральні районні лікарні медичні заклади Івано-Франківська – 220 тонн.

А ще медичний кисень ми також благодійно в цьому році надавали іншим районам нашої області, лікарням Тернопільської, Львівської, Хмельницької та Київської областей. Особливо великим був попит на медичний кисень у лютому-квітні 2021 року, коли спостерігалося різке загострення епідеміологічної ситуації в Україні загалом і на Прикарпатті зокрема.

– Cаме завдяки поставкам медичного кисню з підприємства «КАРПАТНАФТОХІМ», а також те, що калуські нафтохіміки надавали його нам безкоштовно, – розповідає медичний директор КНП «Калуська ЦРЛ» Валерій Паляниця, – ми наприкінці зими і весною 2021 року «вистояли», стабільно забезпечуючи цілодобово цим дуже необхідним для ковідних хворих медичним препаратом близько 200 кисневих точок у відділеннях лікарні. Завдяки такій підтримці від місцевого виробника кисню нам у цей період вдалося уникнути ситуації, коли його не вистачило хворим, як це, приміром,  мало місце в лікарнях Вінницької, Чернівецької та деяких інших областей. Ми щиро дякували нафтохімікам і керівництву підприємства тоді і хочемо це сказати сьогодні.

Не приховував свого задоволення від того, що в Івано-Франківській області є підприємство, де виробляється медичний кисень, і директор департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської обласної державної адміністрації Ігор Дмитренко:

– Це дуже добре, що «КАРПАТНАФТОХІМ» зумів оперативно вирішити всі питання, пов’язані з реалізацією рідкого кисню як медичного препарату, – наголошує Ігор Анатолійович. – Ми, медики, особливо це відчули в період загострення ситуації, що мало місце на початку року, коли нашим лікарням, хворим на коронавірус не вистачало кисню. У цей період саме благодійна поставка цього медпрапарату від нашого прикарпатського підприємства забезпечувала стабільність у роботі лікарень. Тому, користуючись нагодою, хочу щиро подякувати від імені всіх медиків Прикарпаття колективу калуських нафтохіміків, його керівництву за працю і за виробництво такої продукції, яка не лише має попит на ринку, а рятує життя людей. І дуже добре, що на Прикарпатті є таке підприємство і що воно благодійно надає нині медичний кисень нашим лікарням.

Хочу також закликати всіх мешканців Прикарпаття, аби вони обов’язково вакцинувалися від коронавірусної інфекції. Адже сьогодні в реанімаційних відділеннях наших лікарень перебуває майже 99 відсотків тих наших краян, які не вакцинувалися. Чи потрібні в зв’язку із такою прикрою статистикою ще якісь аргументи? Тому прошу, люди, вакцинуйтеся, бо тільки це дасть можливість зберегти здоров’я, а часто й життя своє та своїх рідних.

Записав Анатолій Гетьманчук.

На знімку: працівник цеху розділення повітря ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» завантажує спеціалізовану вантажівку медичним киснем.

01.10.2021

До уваги споживачів!

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повідомляє про намір змінити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.

Ярема Рудик: «Ми сьогодні робимо все можливе, аби зберегти кістяк колективу»

І хоча нині товариство КАРПАТНАФТОХІМ через запровадження в державі воєнного стану припинило свою виробничу діяльність і його основні установки знаходиться в стані вимушеного простою, воно й надалі залишається визначальним як для міста Калуша, так і економіки Прикарпаття та України загалом. Про те, в чому полягає така значимість підприємства ми ведемо розмову із заступником генерального директора […]