ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Голови райрад українських міст та староста повіту з Польщі були гостями «КАРПАТНАФТОХІМу»

25 червня товариство «КАРПАТНАФТОХІМ» відвідала представницька делегація керівництва Калуської районної ради на чолі з її головою Михайлом Лаврівим, Опольського повіту (Польща), яку очолював староста Генрік Ляква, та голів районних рад із Вижниці Чернівецької області, Самбора Львівської області та Хуста з Закарпаття.

Їх приїзд на підприємство та зустріч з його генеральним директором Іваном Підсадюком не були випадковими, адже Михайло Лаврів, котрий раніше працював заступником голови Долинської районної ради, яка тісно співпрацювала з Опольським повітом Республіки Польща, зініціював продовження цих партнерських зв’язків уже з Калуською райрадою, на території якої визначальним підприємством є саме товариство «КАРПАТНАФТОХІМ».

Чому підприємство має таке важливе значення для регіону на початку зустрічі гостям розповіли Іван Підсадюк та його заступник Ярема Рудик.

– «КАРПАТНАФТОХІМ» є бюджетоутворюючим підприємством для Калуша не на словах, – стверджував Ярема Рудик, – адже четверта частина усіх тих платежів, що сплачуються в бюджет міста, це частка нашого підприємства. – Ще вищою є цифра, а це 60 відсотків, зі сплати податку за землю  та її оренду.

Після перегляду відеофільму про діяльність «КАРПАТНАФТОХІМу» у гостей було ще більше запитань. Так, зокрема, їх цікавило, коли на підприємстві востаннє були впроваджені нові інвестиційні проєкти.

Відповідаючи на запитання, генеральний директор товариства Іван Підсадюк зазначив:

«Найбільш суттєві зміни щодо модернізації підприємства відбулися в 2010-2011 роках. Саме в цей період спочатку за участю фірми UHDE (Німеччина) була збудована сучасна установка з виробництва хлору і каустичної соди мембранним методом, а наступного року – установка з виробництва поліхлорвінілової смоли суспензійної за технологією німецької фірми Vinnolit.

В останні кілька років з метою глибшої переробки продуктів етиленової установки був реалізований інвестиційний проєкт з будівництва установки з випуску оксиду пропілену. Також передбачено впровадження ряду інших».

У той же час, наголосив Іван Михайлович, суттєві кошти, а це близько два мільярди гривень, інвесторами підприємства впродовж останніх чотирьох років були спрямовані на оновлення та модернізацію діючих установок.

Схвальну реакцію у присутніх викликали слова керівників «КАРПАТНАФТОХІМу» про те, що підприємство в період загострення ситуації із забезпечення медичних закладів як Прикарпаття, так і України медичним киснем, налагодило його виробництво в цеху розділення повітря, який потім стало благодійно надавати лікарням і продовжує це робити сьогодні.

З цього приводу Михайло Лаврів зазначив:

«У силу багатьох причин нафтопереробна галузь як в Україні, так і на Прикарпатті зокрема все більше й більше занепадає, хоча донедавна була визначальною в регіоні. Натомість потужно відроджується нафтохімічна. І це передусім завдяки повноцінній роботі підприємствао «КАРПАТНАФТОХІМ», яке є нині лідером з промислового виробництва».

На завершення зустрічі голова Калуської райради висловив своє задоволення від того, що в регіоні є таке підприємство, яке в нинішній непростий час успішно працює, забезпечуючи затребуваною на ринку продукцією як українських партнерів, так і з країн Європейського Союзу та світу.

Своєю чергою генеральний директор «КАРПАТНАФТОХІМу» Іван Підсадюк, дякуючи організаторам зустрічі за можливість поспілкуватися з керівниками місцевих органів влади Західної України і Республіки Польща, побажав, щоб такі партнерські стосунки сприяли розвитку територіальних громад та вирішенню їх нагальних питань.

Анатолій Гайовий.

02.07.2021

Він може все…

Так відгукуються про працю електрозварника цеху з обслуговування виробництва етилену і поліетилену ремонтного управління ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Ярослава ЛОПУШИНСЬКОГО його керівники та колеги по роботі. Вперше про високу майстерність електрозварника почув від заступника начальника цеху Володимира Футерка, коли він разом зі своїми підлеглими монтували в Калуській міській лікарні нову систему подачі медичного кисню від кисневої станції […]

Молоді калуські нафтохіміки відвідали старовинні замки Львівщини

2 жовтня Радою молоді ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» за підтримки Наглядової ради товариства було організовано поїздку на екскурсію в найвідоміші замки Львівщини. У рамках цього заходу Ради молоді, що передбачений її програмою діяльності, як молоді працівники ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», так і частина вже більш досвідчених мали можливість відвідати Олеський замок у селищі Олесько, Підгорецький замок у селі Підгірці, […]