ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Головний приз від «КАРПАТНАФТОХІМу» – у команди ЗОШ №3

У п’ятницю, 7 вересня, в рамках святкування Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості відбулася традиційна легкоатлетична естафета серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста Калуша й Калуського району на призи ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ».

Цьогоріч її учасниками були 15 команд, з яких шість представляли освітні заклади Калуського району. Щоправда, жодній з них не судилося здобути головні призи, які встановило підприємство для найсильніших учнівських команд Калушини. Всі вони дісталися учням міста.

Переможцем 12-етапної легкоатлетичної естафети (за кожен колектив бігли дистанцію чотири дівчини і вісім юнаків) стала команда Калуської ЗОШ І-ІІІ ст. №3, встановивши новий рекорд траси – 4 хв. 39,8 сек. Про це повідомив головний суддя змагань Микола Шевчук. Друге місце здобула команда Калуської гімназії ім. Дмитра Бахматюка. А третє призове місце посіла команда Калуського ліцею №2 (донедавна – Калуська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №2. – Авт.)

На церемонії нагородження всіх учасників легкоатлетичної естафети щиро привітав генеральний директор ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Іван Підсадюк. Керівник підприємства, яке після багаторічного простою зуміло відновити виробництво продукції та вже рік успішно працює, наголосив, що колектив калуських нафтохіміків і надалі підтримуватиме розвиток юнацького й молодіжного спорту на теренах Калущини. Це стосується і традиційної легкоатлетичної естафети.

Генеральний директор Іван Підсадюк і голова об’єднаного профкому підприємства Олег Кушлик, який вітав команди під час відкриття змагань, вручили усім учасникам естафети солодкі призи. Команди Калуської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Калуського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №10-ліцей», Підмихайлівського НВК та Верхнянської ЗОШ І-ІІІ ст., які посіли місця з 7-го по 10-е, отримали в нагороду по футбольному м’ячу. Два м’ячі (футбольний і баскетбольний) понесли до своїх навчальних закладів учнівські команди четвертої, шостої і п’ятої міських шкіл, які вибороли відповідно 4-6 місця.

А головними призами (грошовими сертифікатами на 10, 7 і 5 тисяч гривень), які були вручені трьом найсильнішим командам, керівництво «КАРПАТНАФТОХІМу» приємно здивувало всіх учасників святкової легкоатлетичної естафети. Навіть присутній на церемонії нагородження директор Калуської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 Віталій Коротич був безмежно радий призові в розмірі 10 тис. гривень, який отримали учні його школи за перемогу в естафеті. Доречно буде додати, що Іван Підсадюк та Олег Кушлик є випускниками третьої школи, тож їм було особливо приємно вітати з перемогою її команду.

Після вручення сертифікатів голова ФСК «Нафтохімік» Богдан Войтович повідомив їхнім володарям, що отоваритись на вказану в них суму представники шкіл можуть у магазині спорттоварів «Динамо» за адресою: м. Калуш, вул. Степана Бандери, 18.

Василь ТКАЧУК.

14.09.2018

Чимало студентів виявило бажання проходити практики на «КАРПАТНАФТОХІМі»

Представники підприємства поділилися враженнями від ярмарку робочих місць у Харкові У попередньому номері «НК» повідомлялося, що з метою пошуку молодих спеціалістів, яких не вистачає на виробництвах, а також популяризації підприємства начальник відділу роботи з персоналом «КАРПАТНАФТОХІМу» Любов Тітова та провідний фахівець цього відділу Ірина Білецька побували на ярмарку робочих місць у Національному технічному університеті «Харківський […]

Значну частину основних ремонтних робіт на виробництві етилену і поліетилену вже виконано

З першого дня зупинкового ремонту в ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» були організовані та щоденно проводяться на виробництвах етилену і поліетилену та ПХВСС і КС оперативні наради під головуванням генерального директора підприємства Івана Підсадюка і його першого заступника – головного інженера Василя Оленюка, в яких беруть участь керівники підрозділів, служб підприємства та підрядних організацій. Такі зібрання дозволяють здійснювати […]