ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Головне, аби установки працювали

Морозяна погода та опади нині завдають додаткових клопотів колективу цеху з виробництва хлору і каустичної соди. Адже з часу відвантаження основної сировини – солі з підприємства «Артемсіль», що на Донеччині, минає в середньому 7-10 днів, і за цей період вона зазнає значного кліматичного  впливу.

– Коли сіль нашими партнерами поставляється у спеціальних хоперах, бокові стінки якого знаходяться під кутом 65 градусів, то якихось суттєвих проблем з її розвантаженням не виникає, – розповідає начальник відділення цеху Олександр Коваль. – Але останнім часом все частіше сіль доставляється нам у так званих напіввагонах, які не є герметичними, а тому сировина піддається впливу води, снігу, морозів та всього іншого. Тому коли сировина в таких непристосованих засобах надходить до нас, то персоналу відділення часто доводиться брати в руки звичайні кувалди, аби розбити брили солі, і щоб вона могла  попасти на ланцюговий конвеєр. Нерідко в таких випадках керівництво цеху і виробництва допомагає нам, залучаючи до цієї важкої фізичної роботи працівників з інших підрозділів.

Пояснюючи ситуацію, начальник цеху з виробництва каустичної соди і хлору Володимир Оленич зауважує:

– Затримок із розвантаженням солі стараємося уникати за будь-яких обставин. – Адже це може позначитися на забезпеченні необхідної потужності як нашого виробництва, так й інших установок, робота яких технологічно пов’язана. Останнім часом навіть застосовуємо для розвантаження грейдер, який ковшом «стукає» по стінках, аби таким чином спресована від погодніх умов сіль попала на конвеєр. Щоб у майбутньому таких напіввагонів зі спресованою сировиною було менше, ведемо перемовини з партнерами і дуже надіємося на поліпшення ситуації.

Спостерігаючи за тим, як виробничники метушаться біля чергового на піввагону, щоб якомога швидше його розвантажити, піймав себе на думці, що виконують вони цю фізично важку працю  з задоволенням, якого раніше не спостерігалося. Люди, судячи з усього, відчули, що ситуація міняється і роботу, навіть таку важку, слід виконувати.

Наш кор.

27.02.2018

До уваги споживачів!

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повідомляє про намір змінити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.

Ярема Рудик: «Ми сьогодні робимо все можливе, аби зберегти кістяк колективу»

І хоча нині товариство КАРПАТНАФТОХІМ через запровадження в державі воєнного стану припинило свою виробничу діяльність і його основні установки знаходиться в стані вимушеного простою, воно й надалі залишається визначальним як для міста Калуша, так і економіки Прикарпаття та України загалом. Про те, в чому полягає така значимість підприємства ми ведемо розмову із заступником генерального директора […]