ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Головами екзаменаційних комісій у коледжі були спеціалісти ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ»

По-справжньому гарячий період після посиленого карантинного режиму переживав нещодавно колектив Калуського політехнічного коледжу. Спочатку студенти-випускники відділення «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» захищали свої реальні дипломні проєкти, а вже минулого тижня разом із випускниками інших п’яти спеціальностей вони складали державний іспит.

– Хочу з цього приводу сказати, – розповідає директор навчального закладу Петро Гринькевич, – що захист дипломів і складання іспитів проходили з дотриманням усіх необхідних санітарно-епідеміологічних вимог. Загалом це позначилося на тривалості їх проведення, адже на державний іспит одночасно приходила не вся навчальна група, а лише 10 студентів.

Проведенню захисту дипломів на цій спеціальності, то цьому, так би мовити, вже фінальному акорду, передувала копітка праця як студентів, так і викладачів з вибору таких тем дипломних проєктів, які можуть мати в майбутньому конкретне застосування. Тому й мають вони назву  «реальні».

Головою екзаменаційної комісії за цією спеціальністю як із захисту дипломів, так і складання державного іспиту був провідний фахівець служби головного метролога ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Роман Бучинський.

Про наші тісні партнерські зв’язки з найбільшим промисловим підприємством міста усім добре відомо. Адже саме завдяки колективу «КАРПАТНАФТОХІМу» ми маємо сьогодні одну з кращих серед ВНЗ області матеріально-технічну базу. Допомагали  нам також нафтохіміки в ремонті будівель закладу, забезпеченні необхідним навчальних кабінетів та лабораторій. А ще, і це, мабуть, найголовніше, велика частина наших випускників стають членами трудового колективу «КАРПАТНАФТОХІМу».

Щодо участі спеціалістів підприємства в роботі екзаменаційних комісій, то вже впродовж багатьох років вони є їх головами з приймання іспитів із кількох спеціальностей. Тож і цього року, окрім Романа Бучинського, головою комісії за спеціальністю «Галузеве машинобудування» був заступник головного механіка «КАРПАТНАФТОХІМу» Віктор Блащак, а комісію, що приймала іспит зі спеціальності «Хімічні технології та інженерія» очолював заступник начальника цеху аналітичного контролю цього підприємства Ярослав Кучера.

Що стосується інших спеціальностей, яких ми навчаємо студентів, то головою комісії на спеціальності «Облік та оподаткування» був  доктор економічних наук Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника Іван Баланюк, «Фінанси, банківська справа та страхування» – начальник Калуського управління Державної  казначейської служби Івано-Франківської області Надія Милимук, «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» – доцент Національного технічного університету нафти і газу Уляна Николин.

Записав Анатолій Гайовий.

На знімку: Ярослав Кучера на іспиті в коледжі.

06.07.2020

Підприємство допомагає Українській армії та бійцям територіальної оборони

Війна не залишила байдужим жодного українця. Вони долучаються до боротьби з ворогом як безпосередньо у зонах бойових дій, так і на окупованих та неокупованих територіях. Не стоять осторонь від агресивних дій російської армії й колективи промислових підприємств. Серед яких і товариство «КАРПАТНАФТОХІМ». Про те, що робить підприємство та його працівники задля перемоги над ворогом. нам […]

У зв’язку із введенням в Україні воєнного стану з 24 лютого технологічні цехи ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» були планово зупинені

Все обладнання  та комунікації технологічних цехів звільнено від  продуктів, заповнено інертним газом (азотом) та виведено на режим консервації. Обладнання  знаходиться у належному технічному стані.  Системи протипожежного, протиаварійного захисту, раннього виявлення та оповіщення, енергозабезпечення перебувають у справному і робочому  стані.  В структурних підрозділах підприємства  розроблено регламенти,    які передбачають порядок обслуговування технологічних установок у режимі їх консервації. […]