ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Генеральний директор «КАРПАТНАФТОХІМу» Іван Підсадюк – лауреат загальнонаціональної програми «Людина року-2020»

Церемонія нагородження лауреатів ювілейної програми під назвою «25-а сходинка тріумфу» відбулася в урочистій обстановці 22 травня в Київському національному академічному театрі опери та балету ім. Т. Г. Шевченка за участю представників влади та державних діячів України.

Згідно з рішенням Вищої академічної ради всеукраїнського конкурсу, переможцем у номінації «Промисловець 2020 року» став генеральний директор ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Іван Підсадюк.

Найпрестижнішу всеукраїнську нагороду керівник найбільшого підприємства з Прикарпаття отримав із рук голови Вищої академічної ради, президента Українського союзу промисловців і підприємців України Анатолія Кінаха.

Вручаючи нагороди Івану Підсадюку в одній з найважливіших номінацій конкурсу, як відзначали ведучі церемонії, Анатолій Кінах сказав:

«У свій час всесвітньовідомий мислитель та філософ Федір Достоєвський говорив, що краса врятує світ. Але ми впевнені сьогодні в тому, що світ у тому числі врятують промисловці, які вміють красиво працювати».

Своєю чергою лауреат конкурсу відповів:

«Бути лауреатом загальнонаціональної програми «Людина року» дуже почесно. Дякую за цю нагороду. Бачу в ній високу оцінку роботи підприємства «КАРПАТНАФТОХІМ». І, звичайно ж, бачу стимул і надалі активно працювати, реалізовувати нові проєкти та розвивати нафтохімічну галузь нашої України».

Нагадаємо, що підсумки цього загальнонаціонального проєкту були підбиті ще 15 лютого, але урочисту церемонію нагородження перенесли на 22 травня через складну ситуацію щодо захворюваності на коронавірусну інфекцію як у місті Києві, так і в інших регіонах держави.

На цьогорічному ювілейному конкурсі були визначені лауреати ще в таких номінаціях, як «Міський голова року» (серед великих та малих міст України), «Регіональний лідер року», «Менеджер року», «Фінансист року», «Лідер страхового ринку України», «Житловий комплекс року», «Митець року», «Інформаційно-новинний канал року» та «Нова генерація року», а також лауреатів міжнародних і спеціальних премій.

Загалом у лауреатському переліку двадцять п’ятої загальнонаціональної програми «Людина року-2020» були представлені 13 регіонів України. Географія володарів міжнародних премій на сьогодні охоплює 31 країну світу.

Оф. інф.

28.05.2021

Він може все…

Так відгукуються про працю електрозварника цеху з обслуговування виробництва етилену і поліетилену ремонтного управління ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Ярослава ЛОПУШИНСЬКОГО його керівники та колеги по роботі. Вперше про високу майстерність електрозварника почув від заступника начальника цеху Володимира Футерка, коли він разом зі своїми підлеглими монтували в Калуській міській лікарні нову систему подачі медичного кисню від кисневої станції […]

Молоді калуські нафтохіміки відвідали старовинні замки Львівщини

2 жовтня Радою молоді ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» за підтримки Наглядової ради товариства було організовано поїздку на екскурсію в найвідоміші замки Львівщини. У рамках цього заходу Ради молоді, що передбачений її програмою діяльності, як молоді працівники ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», так і частина вже більш досвідчених мали можливість відвідати Олеський замок у селищі Олесько, Підгорецький замок у селі Підгірці, […]