ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

ФСК «Нафтохімік» відчинив зали для відвідувачів

З 1 червня відновив свою роботу ФСК «Нафтохімік». Про це повідомив голова клубу Богдан Войтович.

– Ми відчинили для відвідувачів всі чотири зали: ігровий, де можна займатися волейболом і баскетболом, тенісний (настільний теніс і фітнес), шахматний (шахи, шашки) і тренажерний, – говорить Богдан Володимирович. – Тож запрошуємо до занять улюбленими видами спорту та в тренажерному залі працівників ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», їхніх дітей, рідних, ветеранів підприємства, інших бажаючих осіб.

За словами Б. Войтовича, поки що існує заборона на проведення в залах групових занять для понад 10 осіб та дітей віком до 12 років. І ці обмеження в карантинний період діятимуть у ФСК «Нафтохімік» допоки їх не відмінять.

А ще Богдан Володимирович нагадав, що графік роботи закладу не змінився. Спортивні зали ФСК «Нафтохімік» будуть відкриті для відвідувачів щоденно, в тому числі і неділю та святкові дні, з 9.00 до 21.00.

11.06.2020

Залізничники «КАРПАТНАФТОХІМу» мають силу богатирську

Минулої неділі в приміщенні ФСК «Нафтохімік» змаганнями з гирьового спорту та армреслінгу стартувала літня спартакіада серед колективів виробничих та інших підрозділів ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Тут мірятися силою представники чотирьох команд. Під час змагань нафтохіміків вкотре підтвердили свої богатирську силу залізничнипи. Їх ніхто не зміг пересилити ні в підніманні гир, ні в рукоборстві. Працівники залізничного цеху Василь […]

«Нафтохімік» – бронзовий призер чемпіонату області

Минулих вихідних відбувся одноколовий фінальний турнір чемпіонату Івано-Франківської області з волейболу серед команд першої ліги сезону 2019/2020 рр. За чемпіонський титул боролися чотири найкращі команди цієї ліги: ВК «Кутище» (Тлумацький район), «Горіш» (Делятин, Надвірнянський район), «Нафтохімік» (Калуш) і ВК «Рожнів» (Косівський район). Оскільки в Україні ще триває карантин, то ці змагання, відповідно до рекомендацій МОЗ […]