ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

ФК “Калуш” знову перемагає. Тепер уже в чемпіонаті області

Як  повідомлялося на шпальтах «НК», 9 вересня калуська команда здобула першу перемогу  в чемпіонаті України серед аматорських команд, обігравши дома ФК «Поділля» з Хмельницького. А  минулої неділі калушани вперше тріумфували в чемпіонаті області, здобувши перемогу на власному полі  в протистоянні з лідером— ФК «Галич».

Перший тайм не вразив видовищним футболом та пройшов у боротьбі за центр поля, яка супроводжувалась численними порушеннями правил. Нічийна гра та результат тримались до середини першого тайму. Відтак гравець ФК «Галич» Іван Легкий наважився на удар з 25 метрів та влучив у поперечину воріт господарів, чим змусив вболівальників команди схопитись за голову, йдеться у повідомленні прес-служби ФК “Калуш”.

На 33-й хвилині перспективний штрафний удар для гостей заробив Юрій Іванишин. Потужний удар Назарія Даніва «прошив» стінку захисників та відправив м’яча в лівий нижній кут воріт. В кінцівці тайму найреальнішу нагоду для калушан втратив Андрій Драган, пробивши в голкіпера гостей практично з лінії  воротарського майданчика.

Рятівником калуської команди вкотре став Ігор Цимбалістий, який відзначився в третьому матчі поспіль. На 57-й хвилині нападник отримав зручну передачу від Василя Маковійчука та з меж штрафного майданчика надзвичайно точно пробив у правий нижній кут воріт суперника.

Наприкінці матчу обидві команди намагались вирвати таку бажану і важливу перемогу, постійно обмінюючись атаками. Свою гольову нагоду знову вдалось реалізувати Ігореві Цимбалістому. На 90-й хвилині передача від Ореста Мельника вивела нападника ФК «Калуш» віч-на-віч з голкіпером гостей. Ігор пробив у правий нижній кут воріт гостей, і на табло – 2:1. Уболівальники цьому дуже зраділи, адже це перша перемога для калушан на обласному рівні та  перша поразка для  лідера чемпіонату.

Варто відзначити, що до шостого туру калушани не забили жодного м’яча в чемпіонаті, а галичани – не пропустили. Незважаючи на перемогу, калушани продовжують залишатися на 12-му місці турнірної таблиці.

У неділю, 24 вересня, на обласному рівні ФК «Калуш» проведе виїзний матч з ФК «Битків».

Команда в рамках  аматорського чемпіонату також у виїзному матчі намагатиметься взяти очки на Тернопільщині в Теребовлі проти місцевої «Ниви».

Наш кор.

22.09.2017

ВК «Нафтохімік» вийшов у фінал чемпіонату області

Минулих вихідних відбулися матчі четвертого (заключного) туру чемпіонату Івано-Франківської області серед чоловічих команд першої ліги. За їхніми результатами визначилися чотири фіналісти, які продовжать боротьбу за нагороди чемпіонату. Калуська команда «Нафтохімік» свої два останні поєдинки попереднього етапу турніру провела в суботу, 29 лютого, в спорткомплексі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Тут підопічні Любомира Фединяка […]