ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

ФК «Калуш» вдруге переміг чернівецьку «Буковину»

Калуські вболівальники ще не забули феєричний старт ФК «Калуш» в статусі професійної команди. 18 липня на стадіоні «Хімік» у матчі першого попереднього етапу Кубка України з футболу підопічні Василя Малика обіграли чернівецьку «Буковину» в серії пенальті (основний і додатковий час цього поєдинку завершився внічию 1:1).

У неділю, 9 вересня, ці команди зустрілися вдруге, але вже в рамках чемпіонату України з футболу. Але тепер калушанам на відміну від попереднього матчу довелось протистояти чернівецькій «Буковині» на її полі. Звісно ж, господарі прагнули реваншу за поразку в кубковому поєдинку. Однак ФК «Калуш» не дозволив їм здобути бажані три очки, вдруге перемігши «Буковину» та ще й з великим рахунком. Калушани забили у ворота господарів три «сухі» голи.

У першому таймі відзначився Юрій Голубка. В другій половині зустрічі забив вже свій четвертий гол у чемпіонаті України чинний бомбардир ФК «Калуш» Дмитро Скакун, а останню «крапку» в цьому матчі поставив Андрій Кохман.

Здобувши перемогу над «Буковиною», команда з Калуша повернула собі першу позицію в турнірній таблиці Другої ліги (група «А»), яку напередодні втратила, оскільки «Черкащина-Академія» на виїзді обіграла хмельницьке «Поділля» з рахунком 2;1.

Інші матчі восьмого туру в групі «А» завершилися з такими результатами:

«Верес» – «Нива» (Тернопіль) – 0:0,

«Полісся» – «Чайка» – 1:0,

«Нива» (Вінниця) – «Минай» – 0:0.

Турнірна таблиця станом на 10 вересня:

М Команда    І        В       Н       П       РМ    О

1  ФК «Калуш»       8       4       3       1        10:5  15

2  «Черкащина-Академія»         8       4        3       1       10:8  15

3  «Минай»    8       3       2       3       11:9   11

4  «Нива» В   8       2       5       1       8:6     11

5  «Полісся»  8       2       5       1       6:6     11

6  «Нива» Т    8       2       4       2       6:7     10

7  «Буковина» 8       3       1       4       11:14 10

8  «Верес»     8       2       2       4       4:7     8

9«Чайка»       8       1       4       3       5:5     7

10 «Поділля»  8       1       3       4       6:10   6

В останньому турі першого кола ФК «Калуш» у неділю, 16 вересня, прийматиме на стадіоні «Хімік» хмельницьке «Поділля».

Василь ТКАЧУК.

14.09.2018

Іван Дзуль – кращий спортсмен Калуша у ветеранському спорті

Цього тижня координаційна рада з питань фізичної культури і спорту виконкому Калуської міської ради прийняла остаточне рішення щодо визначення кращих спортсменів і тренерів міста за підсумками діяльності в 2018 році. У ветеранському спорті на безальтернативній основі кращим спортсменом минулого року в Калуші визнано 55-річного провідного фахівця відділу безпеки та режиму ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», представника ФСК «Нафтохімік», […]

У «КАРПАТНАФТОХІМі» стартувала зимова спартакіада

У ФСК «Нафтохімік» відбулося відкриття зимової спартакіади серед колективів ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» та нагородження команд за підсумками двох спартакіад 2018 року. Всі колективи підприємства, що брали участь у змаганнях цього року, були відзначені грамотами та грошовими преміями від об’єднаної організації профспілки «КАРПАТНАФТОХІМ» і сервісних служб. А команда управління, яка посіла перше місце за підсумками літньої та […]