ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

ФК «Калуш» вдруге переміг чернівецьку «Буковину»

Калуські вболівальники ще не забули феєричний старт ФК «Калуш» в статусі професійної команди. 18 липня на стадіоні «Хімік» у матчі першого попереднього етапу Кубка України з футболу підопічні Василя Малика обіграли чернівецьку «Буковину» в серії пенальті (основний і додатковий час цього поєдинку завершився внічию 1:1).

У неділю, 9 вересня, ці команди зустрілися вдруге, але вже в рамках чемпіонату України з футболу. Але тепер калушанам на відміну від попереднього матчу довелось протистояти чернівецькій «Буковині» на її полі. Звісно ж, господарі прагнули реваншу за поразку в кубковому поєдинку. Однак ФК «Калуш» не дозволив їм здобути бажані три очки, вдруге перемігши «Буковину» та ще й з великим рахунком. Калушани забили у ворота господарів три «сухі» голи.

У першому таймі відзначився Юрій Голубка. В другій половині зустрічі забив вже свій четвертий гол у чемпіонаті України чинний бомбардир ФК «Калуш» Дмитро Скакун, а останню «крапку» в цьому матчі поставив Андрій Кохман.

Здобувши перемогу над «Буковиною», команда з Калуша повернула собі першу позицію в турнірній таблиці Другої ліги (група «А»), яку напередодні втратила, оскільки «Черкащина-Академія» на виїзді обіграла хмельницьке «Поділля» з рахунком 2;1.

Інші матчі восьмого туру в групі «А» завершилися з такими результатами:

«Верес» – «Нива» (Тернопіль) – 0:0,

«Полісся» – «Чайка» – 1:0,

«Нива» (Вінниця) – «Минай» – 0:0.

Турнірна таблиця станом на 10 вересня:

М Команда    І        В       Н       П       РМ    О

1  ФК «Калуш»       8       4       3       1        10:5  15

2  «Черкащина-Академія»         8       4        3       1       10:8  15

3  «Минай»    8       3       2       3       11:9   11

4  «Нива» В   8       2       5       1       8:6     11

5  «Полісся»  8       2       5       1       6:6     11

6  «Нива» Т    8       2       4       2       6:7     10

7  «Буковина» 8       3       1       4       11:14 10

8  «Верес»     8       2       2       4       4:7     8

9«Чайка»       8       1       4       3       5:5     7

10 «Поділля»  8       1       3       4       6:10   6

В останньому турі першого кола ФК «Калуш» у неділю, 16 вересня, прийматиме на стадіоні «Хімік» хмельницьке «Поділля».

Василь ТКАЧУК.

14.09.2018

«Драйвове спортивне свято нафтохіміків»

Цей вираз неодноразово повторював на стадіоні «Хімік», де 8 вересня проводилося професійне свято калуських нафтохіміків, ведучий дійства-пікніка «КАРПАТНАФТОХІМ – НОВИЙ СТАРТ!». І насправді різні ігри та змагання, якими була насичена перша частина святкового дійства, справляли таке схвальне враження у тих, хто не змагався, піднімали настрій і додавали вболівальникам емоцій у підтримці спортсменів. Вони ж викладалися […]

«Полісся» (Житомир) – ФК «Калуш» – 1:1

Бойовою нічиєю завершився матч шостого туру чемпіонату України з футболу між командами «Полісся» (Житомир) і ФК «Калуш». На стадіоні «Авангард» в Новоград-Волинському, де проходила зустріч, суперники обмінялися голами на початку другого тайму. Відкрили рахунок гості. У складі ФК «Калуш» відзначився Ярослав Матвіїв у першій же атаці на ворота житомирян, які організували підопічні Василя Малика відразу […]